2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

aycen canım bizim aynı gün transferimiz olmuştu nasılsın neler yapıyosun? ben kocamla baş edemiyorum çok sabırsız hafta sonunu bekletirse test için iyi sürekli arıyor bir belirti var mı hissediyormusun birşeyler diye soruyo hissedilmezmiş belirti olmazmış diyorum olsun belki hissedersin diyo çok stresli

Ne yapsin esin cok merak ediyr allhim insallh guzel sonuc versin elinde bir emzikle hediye gettrsin suprizzz diye ay hadi insallh cnm bnmm

umudiharııımmm bu çok güzel fikirmiş :):) inşallah tutunmuştur sıpamda bende bu fiki yapabilirim ayyy bayıldım ama fikrine :KK66::KK66::KK66:

Ewet yap canim.. Sewinirim hatta kucuk bir not yaz kndi elinle.. Babacigim ben geliyrum.. 9ay sonra.. Diye cok sirin olur.. Ama hberi olmasin test yapcagindan.. Misal su saatte gitcem de ama erkn git o baska satte bklesinki telden verme cewapi.. Ayy cok guzel olur ya.. Allhim insllh nasip eder.. Yuce rabbim

Bende ilerde tup bebek yptrcm insallah :))yaaa yil donumunuzu altta koymussunz onu nasil ypyrsnz yaaa

İnsallh cnmm tedavin basldiginda hyrli olur.. Kndi profiline tikla ordan kisisel bilgilerine gir.. Cnm en son asagiya gir bilgilerini yaz kaydet oluyr..

Kızlar ben de 9agustosta transfer yaptırdım, beklemedeyim. 21 ağustosta inşallah güzel haberler veririm.tedavi sürecinde olan herkesin ALLAH yardimcisi olsun

Kızlar ben de 9agustosta transfer yaptırdım, beklemedeyim. 21 ağustosta inşallah güzel haberler veririm.tedavi sürecinde olan herkesin ALLAH yardimcisi olsun

H.geldin cnmmmmmmm transferinin 2.gunu hayrli olur insallh cnmmm bnmm rabbim bebisini simsiki tutundursun sana.. Allhim herkese hayrli ewltlar nasip etsin insallhh..

Ewet yap canim.. Sewinirim hatta kucuk bir not yaz kndi elinle.. Babacigim ben geliyrum.. 9ay sonra.. Diye cok sirin olur.. Ama hberi olmasin test yapcagindan.. Misal su saatte gitcem de ama erkn git o baska satte bklesinki telden verme cewapi.. Ayy cok guzel olur ya.. Allhim insllh nasip eder.. Yuce rabbim
Bunu kesin yapmaya çalışacağım canım beinm inşallah Rabbim nasip eder :KK70:

kızlar benim adet ağrılarım başladı normal 16 sı adet günüm
Aycen bak seni burda da buldum.inşallah adet olmayacaksin canım sefer.ben seyi merak ettim,senin transferin adetinin kaçıncı günü yapıldı? Adet tarihinle test tarihin çok yakın. Benim 21.gün yapıldı, adet tarihim çarşamba normalde, test tarihime daha 10 gün var.bi de tutunmazsa hemen adet olunuyor mu acaba?

aycen canım bizim aynı gün transferimiz olmuştu nasılsın neler yapıyosun? ben kocamla baş edemiyorum çok sabırsız hafta sonunu bekletirse test için iyi sürekli arıyor bir belirti var mı hissediyormusun birşeyler diye soruyo hissedilmezmiş belirti olmazmış diyorum olsun belki hissedersin diyo çok stresli

canım evet aynı gündü transferimiz canım benim belimde ve ve kasıklarımda adet sancısı gibi ağrılar başladı hafifde gögüs uclarım sızlıyor .yani benim pek umudum kalmadıBu arada benim sabah akşam 45 dk yürüyüş yapıyorum jeli koyduktan sonra.benim eşimde tam tersi ben cumartesi yapalım diyorum yarın tuturdu pazartesi yapıcaz diyo

Aycen bak seni burda da buldum.inşallah adet olmayacaksin canım sefer.ben seyi merak ettim,senin transferin adetinin kaçıncı günü yapıldı? Adet tarihinle test tarihin çok yakın. Benim 21.gün yapıldı, adet tarihim çarşamba normalde, test tarihime daha 10 gün var.bi de tutunmazsa hemen adet olunuyor mu acaba?
canım inşallah olmama .ben 16 ağustosta adet oldum adetim 3.günü estrofeme başladım 5 ağustos transfer yapıldı canım ( yani 20 gün) canım o konuda hiç bir bir bilgim yok tatlım yardımcı olamadım kusara bakma

selam kızlar saat 2 ye randevu almıştık hem ilaç yazdırıp hem kan vereceğim ne olur güzel dualarınızı eksik etmeyin iki gündür yaptığım negatif idrar testlerinden sonra pek umudum kalmadı ama Allah ın kudretine sığınıyorum artık saat 4 gibi belli olur
Cnm cikmadimi sonucun ...:oops:

canım evet aynı gündü transferimiz canım benim belimde ve ve kasıklarımda adet sancısı gibi ağrılar başladı hafifde gögüs uclarım sızlıyor .yani benim pek umudum kalmadıBu arada benim sabah akşam 45 dk yürüyüş yapıyorum jeli koyduktan sonra.benim eşimde tam tersi ben cumartesi yapalım diyorum yarın tuturdu pazartesi yapıcaz diyo
En azından onun sakin olması seni strese sokmuyodur ben böyle daha çok stres yapıyorum umudumuzu yitirmiyoruz tatlımmmm o bebek bu eve girecek :KK70:
İnşallah sıkı sıkı tutunur bebişlerimiz jel bir süre sonra parça parça beyaz katı şekilde dökülüyor bende sende de var mı.

canım inşallah olmama .ben 16 ağustosta adet oldum adetim 3.günü estrofeme başladım 5 ağustos transfer yapıldı canım ( yani 20 gün) canım o konuda hiç bir bir bilgim yok tatlım yardımcı olamadım kusara bakma

Canim transfeerden sonrasini saymiyrmusun.. Senn daha 6gunun.. Ypsnda cikmazki daha cok az derecede hormon yukselmesi baslmisitr.. Birde adet sancisiyla hmile sancisi ilk aylrda hep ayni oluyrmus.. Ole yziyrlrdi kizlar umidini koreltme..

Yardımcı oldun canım merak etme.ben benimki mi çok geç oldu acaba diye dusunuyodum ama senin de aynı aralıkta olmus.bir haftaya kalmaz güzel haberlerini alicaz inşallah. Rabbim yardımcımız olsun

X