2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

selam kızlar saat 2 ye randevu almıştık hem ilaç yazdırıp hem kan vereceğim ne olur güzel dualarınızı eksik etmeyin iki gündür yaptığım negatif idrar testlerinden sonra pek umudum kalmadı ama Allah ın kudretine sığınıyorum artık saat 4 gibi belli olur

selam kızlar saat 2 ye randevu almıştık hem ilaç yazdırıp hem kan vereceğim ne olur güzel dualarınızı eksik etmeyim iki gündür yaptığım negatif idrar testlerinden sonra pek umudum kalmadı ama Allah ın kudretine sığınıyorum artık saat 4 gibi belli olur

Canimmm sonucunu bizlerde merkla bekliyruz.. İnsaallh.. Hayrli sonuclar alirsinn.. İnsallh bebgin sennledir cnmm bnmm dualarim sennle..

selam kızlar saat 2 ye randevu almıştık hem ilaç yazdırıp hem kan vereceğim ne olur güzel dualarınızı eksik etmeyin iki gündür yaptığım negatif idrar testlerinden sonra pek umudum kalmadı ama Allah ın kudretine sığınıyorum artık saat 4 gibi belli olur
Güzel sonuçlarla gelirsin inşallah canım merakla bekliyoruz inşallah sıkı sıkı tutunmuştur bebişin sana

Orda kime gidiceksin belirledin mi?
Ben de eurofertile gidiyorum

Canimm bnm doktorum nuri delikara canm bnm euro fertile bnde gittim on gorusmeye.. İstanbuldasin sanirim.. Ben pek sewemedim yaln degil.. Ama doktoruna guven bnm gittigim doktorunu cok sewdim bn sirf oyuzden gitcem cok iyi bir doktor.. Allhim hepimize yardim etsin..

Günaydın kizlar,
benim transferim de ağustosun 6 sinda yapildi.
2. Tup denemem. 1. Si tutmadi.
umutla bekliyorum herkesin hakkinda hayirlisi olsun inşallah...
canım aramızda 1 gün var bende ayın 18 de test yaptıracagım inşallah ardarda güzel haberler veririz inşallah

pozitif haberlerle gel canım halay çekelim

aycen canım bizim aynı gün transferimiz olmuştu nasılsın neler yapıyosun? ben kocamla baş edemiyorum çok sabırsız hafta sonunu bekletirse test için iyi sürekli arıyor bir belirti var mı hissediyormusun birşeyler diye soruyo hissedilmezmiş belirti olmazmış diyorum olsun belki hissedersin diyo çok stresli

X