2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

selam arkadaşlar ben 7 senelik evli 2 aşı bi tüp sahibiyim :confused::confused:

birde essah bi bebek olsun diyoz artık hayırlısıyla

zekai tahire gideceğim inşALLAH

elimdeki sonuçlarla gittim regl olunca gel dediler

elimdekiler göre pgt yede gerek yokmuş

ha bide eşim için bi dna hasar testi daha yaptırın diyolar

Canim tedavin insallh hayrli sonuclanir guzel haberler verrsin bizr insaallhh.. Bnde regli olmayi bekleyenlerdenimm

Kizlarr bir sey sorucam doktra gitik tup bebek icin doktr bana dogum hapi verdi 1 ay kulan kel sonra dedii sizda oyle oldumu ajaba.
Canim bir arkadasinda oleymiss yurdisinda otruryr.. O arastrdik.. Doktr onada vermis bu k.d ilaci rahimi yeniliyr.. Yumurtaliklari tazeliyrmusbole yaziyrdu.. İnsallh hayrlisi olur cnmm

Kızlar yaa sizi takip edemiyorum :KK43: mobil uygulamadan giremiyorum sizdede aynı sorun devam ediyor mu
Ya varya zatrn zordu iyive karistrmislar.. Amabbildirim falan gelemsi iyi olmus.. Da kim ne yazmis tambanlaymiyrum.. Cozeriz ins.. İnternetten gir.. Canim

Canim tedavin insallh hayrli sonuclanir guzel haberler verrsin bizr insaallhh.. Bnde regli olmayi bekleyenlerdenimm

hadi inşALLAH gülsün yüzümüz nerede yaptıracaksın

bana bi arkadaş argüüinmax yolayacak onu kullanalım öyle başlayım diyorum
aslında bu ay başlayacaktık

hadi inşALLAH gülsün yüzümüz nerede yaptıracaksın

bana bi arkadaş argüüinmax yolayacak onu kullanalım öyle başlayım diyorum
aslında bu ay başlayacaktık

İnsallh cnmm cumlemizin insallh bn kadikoy forance de yaptrcam cnm ins haytli olur.. Hayrlisi nezmnsa ozamn baslayin insallh canim bnmm

Canim bir arkadasinda oleymiss yurdisinda otruryr.. O arastrdik.. Doktr onada vermis bu k.d ilaci rahimi yeniliyr.. Yumurtaliklari tazeliyrmusbole yaziyrdu.. İnsallh hayrlisi olur cnmm
Tsk ederib cavab icinn...merak etim benda yarinda tahlil sonuclarimiz cikijak hayerlisi olsunn ...tum isteyenn anislara Alllah annne olmaya nasib etsinnn...

Tsk ederib cavab icinn...merak etim benda yarinda tahlil sonuclarimiz cikijak hayerlisi olsunn ...tum isteyenn anislara Alllah annne olmaya nasib etsinnn...

Aminn cnmm rica ederim ins sonuclarinda guzel cikar.. Hayrlisiyla baslarsin..

huuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuu sesimi duyan var mı lütfen bana yardım eder misiniz 11.gün 34 13.gün 52.52 bugün yani 15.gün 53.80 kahroldum ya sizce ne yaşıyorum

cokkk uzuldum canimm kimyasal gebelik gibi duruo ama insallah yukselir degerlerin en kisa zamnda bebisini kucagna alirsin ins. uzulmemk aglammk elde degil biliorum o yuzden bisey diyemiorum :KK43:

Bu ruyalara inaniyorum ben yaa ☺️ ben de ilk testimi yaptim 2 gun sonr artan degerimi gordum ruyamda aynisi cikti.. Birebir.. 1192...Keseyi gorecegimiz zaman trk mi cift mi diye dusunuyorduk cunku bnm degerim cok yuksekti. Herkes ikiz mi acaba diyordu. Ben o gece tek ve kiz oldugunu gordum. Teki tutturdum kizi daha gorucez bakalim. Herkes bana oglun olacak diyor ama ben ruyama guvenerek kiz olacak diye iddalasiyorum. Tabii hic fatketmez saglikli olsun yeter ki ama heyecan ve merak iste... Senin de biri kiz biri erkek ikiz gibi yorumladim ruyanii 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ruyada cinsyti ne goruosn tersi cikar diolar bende tra sferden 1gun once cok guzel ruya gordm ikitane tra sfer edilmsti ama biri tutundu onu gordum kiz bebek gormstm ruyamda ve herkes bana kizin olck dedi ama basndan beri erkk olcani hissettim kiz gormme ragmen cinsyti ogrendgmn gecesne oğluşumu gordum emzirrken ruyamda bana benziodu cook :)))) bide yediklernzle cinsytn kesinlkle alaksi yok onuda yazmk istiorum hamike kaldgmdan beri agzma tatli surmedim eksi yedim limonu soyup yiyorum hala dusunun ekside kiz derler tatlida erkk ama alaksi yok.

Gunaydin canlarriiimmm
Bugunngunesin dogmasiyla yeni yeni umutlarimiz yeserdi.. Gununnz gunes gibi oolsunnn
Bugun guzel hbeeler aliriz insaalhh..:KK66:

sağol canım inşaallah yükselir yarın belli olacak artık

canım güzel haberlerle gel rabbimden ümit kesilmez

Gunaydin canlarriiimmm
Bugunngunesin dogmasiyla yeni yeni umutlarimiz yeserdi.. Gununnz gunes gibi oolsunnn
Bugun guzel hbeeler aliriz insaalhh..:KK66:
canım ne güzel yaşmışsın bu güzel günde hayırlı haberler alalım inşallah

Günaydın kizlar,
benim transferim de ağustosun 6 sinda yapildi.
2. Tup denemem. 1. Si tutmadi.
umutla bekliyorum herkesin hakkinda hayirlisi olsun inşallah...

X