2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Arkadaslar hamile oldugumuz icin bagli bulundugumuz saglik ocagina basvurmsk gerekiyomus. Ordaki ebeler bizim takibimizi yapiyorlarmis sabah ac karnina saglik ocagina gidin orda 4 tup kan aliyorlar hem beta hcg ye hemde diger butun tahlillere bakiyorlar. Ben daha keseyi gormeden gitmistim ki sonuclari doktoruma da gostereyim diye. Bilginiz olsunn bi gidin derkm ben

Aaaaa bu çok iyi yarın sabah gidiyorum o zaman aç karnına ama sağlık ocağında ebe var mı bizim oradaki küçük bi yer gibi sağol canım ya bilgi verdiğin için

Bende mayis annesi olmakk istyrummm,m 5mayis ewllik yildonummuz dogucak bebgim bnm en.buyuk nimetim hediyem olurdu.. insaallh... yaa hersey eylulde blli olcak.. allhimm cok istiyrummm ne okur yardim et.. hepimize.. peygamber efendimizin suyu yuzu hurmetine.. bizleri kapindan bos cevirme aminn aminn aminn..

Bende mayis annesi olmakk istyrummm,m 5mayis ewllik yildonummuz dogucak bebgim bnm en.buyuk nimetim hediyem olurdu.. insaallh... yaa hersey eylulde blli olcak.. allhimm cok istiyrummm ne okur yardim et.. hepimize.. peygamber efendimizin suyu yuzu hurmetine.. bizleri kapindan bos cevirme aminn aminn aminn..

Amin sağlıcakla hayırlısı ile inş. Senin bugün yumurta toplama işlemi mi vardı?umarım hersey istediğin gibi olur canım..

Sonuc almana 5 gun kalmis insallah guzel haberlerini aliriz:KK68: ilk tedavimde doktorumun transferi iptak tmek istemesine ragmen ben israrla transferi yaptirdim cunku cok sartlanmistim dojtor biranda bir ay bekleyelim deyince allak bullak oldum goctum resmen:KK48: transferimin oldugu gece resmen komalik oldum o gece bebislerimin beni birakip gittigini anladim hatta. Cok zor bi geceydi:KK61: 10 gun surdu karnimdan 5 ltre su cekildi. Gergun hastaneye gidiyodum. Dojtorlara hemsirelere ohss den olen varmi bana dogru soyleyin diyodum. Ciddi ciddi soruyodum bunu olucem saniyodum valla:KK48: simdi 2. Tedavimdeyim bebuklerim buz oldu. Doktorum daha tedaviye baslamadan dondurulacaklar hazirla kendini dedi:KK48: oyle istee..... simdi transfer icingun sayiyorumm...
Evet son dakikada iptal deyince neye ugradigini sasiriyor insan.bende israrci olsaydim ayni seyleri yasicaktim demek.rabbim kalbine gore versin canim.yarin benim 9. Gun.kan tahlili yaptirsammi bi diyorum :?

canımmm negüzel dua etmişsin bize amin demek düşüyor yarabbim sana açılan ellerimizi boş çevirme inşallah

Aaaaa bu çok iyi yarın sabah gidiyorum o zaman aç karnına ama sağlık ocağında ebe var mı bizim oradaki küçük bi yer gibi sağol canım ya bilgi verdiğin için

Vardir vardir her doktorun bir ebedi oluyo yaninda onlar kayit aciyo asiydi vitamindi kontrol ediyorlar. Zaten hastanelerde pozitif sonuclari ait oldugmuz saglik ocagina bildiriyormus yrn sabahtan git ama ac git bana oyle demislerdi

Vardir vardir her doktorun bir ebedi oluyo yaninda onlar kayit aciyo asiydi vitamindi kontrol ediyorlar. Zaten hastanelerde pozitif sonuclari ait oldugmuz saglik ocagina bildiriyormus yrn sabahtan git ama ac git bana oyle demislerdi

Tamam canım benim çok sapık ben yanıma almadım ama çıkartırım sonucu sorun değil sabah aç karnına giderim Allahım isteyen herkese bu mutluluğu nasip etsin

Evet son dakikada iptal deyince neye ugradigini sasiriyor insan.bende israrci olsaydim ayni seyleri yasicaktim demek.rabbim kalbine gore versin canim.yarin benim 9. Gun.kan tahlili yaptirsammi bi diyorum :?
Doktorunun sozunu iyki dinlemissin:) bekleyecek sabrin varsa bence birqz daha bekle canim gununde yaptirirsan dsha guzel sonu alirsin.. ama biliyorum dayanmak zor... sanki yarin solugu hastane de alacak gibisin:KK48:

Hilyem gebemisinn cnmm cok sewindimm darisi bizlere insaalh hyrlisiyla kn sonucunuda al.. allhim saglikli sihhatli.. hyrli ewlat olmyi nasip etsin <3
ay canım ben bilmiyorumki bugün benim transferimin 11.günü dayanamadım idrar testi yaptım çok koyu olmayan açık pembe bir 2.çizgi çıktı acaba yanılmış olabilirmiyimki

X