2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

slm guzell anne adaylarii bende sizinle kendi yasadiklarimi paylasarak bu zorlu surecde desteginizi almak istiyorum ..bende 20 ´senedir anne olmayi bekliyorum sabirla mucadeleyle simdi tekarar dan tup bebek denemesi icin basvurduk ..adetimin 21. gune ne randevu verdiler.adetimin ilk gununden itibaren incir ve havuc kürüne basladim .3 aydir da Vitamin ilaclarini iciyoruz esimle beraber insallahh hayirli haberlerle tamamlariz bu sureci ..Rabbim hepimizin yardimcisi olsunn...[/QUOTE
Canım slm hoşgeldin aramıza:KK66:)tedavin hayırlı ve sonu bebişli olsun:KK66:)20 sene demişsin ,ben de en az senin kadar uzun zamandır anne olmayı düşünüyorum.Benim ilk tedavim.senin ki kaçıncı ve eğer özel değilse sizde sorun neydi ?

güzel ve umut dolu birgüne,rabbim hepimize sabır,umut,dayanma gücü,sevinç gözyaşları versin.
dün öyle kötüydümki,uzun uzn yazamadım,aranıza yeni katıldım dedim,başka bişey ekleyemedim.
gonal-f başağrısı ve bitkinlik yaptı.sapsarı oldum.yığılmak üzereydim akşam.belkide yolculuk yorgunluğudur kimbilir.bugün gonal-f in 2.günü olacak.bakalım,rabbim ol derse olur,biliyorum,hergün KUN FE YEKUN dua ediyorum.bize hayırlı evlatlar vermesi için.
Canım heyecandan da olabilir...Ben de gonal f kullandım .300 ile başladım 3. Gün 450 üniteye çıktım.Sen kaçla başladın?

Ewettt askissiiiiu yaa cok sukurr yaw nasil gecti ne oldu anlamiyrum haladahada anlmiyrum.. olcagi varki oluyr iste.. nasip kismet cnm bnmm
Hadi gözün aydın kuzum inan sonrası daha zor yada bana öyle geliyo,bugün 4.günüm çok korkuyorum acaba yanlış bi hareketmi yaptım, bilmeden ağırmı kaldırdım derken 4 gün oldu nasıl geçecek bugünler

Hadi gözün aydın kuzum inan sonrası daha zor yada bana öyle geliyo,bugün 4.günüm çok korkuyorum acaba yanlış bi hareketmi yaptım, bilmeden ağırmı kaldırdım derken 4 gün oldu nasıl geçecek bugünler

Ewt canim bnm yarin opum var baklim neler yasiycam.. insallh guzel olur bugunde yavasca temizligimi yaptim ohh mis yarinda gelir yatarim.. sen neyapiyrsun

Kizlarr hani pazartesi ve sali yani bugun opu olan arkilerimiz nerde ben heyecan yaptim heee yarinn bebislerim olcak.. hucrelencekk.. ayy pamukum geliyrrr azkaldi umtlaraaa..

Sanirim seninde cuma gunu transferin oldu.benimde ayni.ve beni anlatmissin resmenetrafimdakiler dikkat et dedikce bisey olmaz beni germeyin lutfen diyorum ama gece uykumdan 10 kez uyaniyorum.acaba ustune mi yattim hizli mi dondum diye.rahmimde agri var niye diyorum 10 dk sonra rahmimde niye agri yok diyorum.karmasik bi ruh hali valla.allah yard8mcim8z olsun

Çok heyecanlisin değil mi? İnşallah güzel kaliteli yumurtaların olur canım benim, ve ilk ve son olur tedavinin bidaha bu günleri yasamazsin.OTE="umudihar, post: 36638562, member: 505821"]Kizlarr hani pazartesi ve sali yani bugun opu olan arkilerimiz nerde ben heyecan yaptim heee yarinn bebislerim olcak.. hucrelencekk.. ayy pamukum geliyrrr azkaldi umtlaraaa..[/QUOTE]
Cok

Çok heyecanlisin değil mi? İnşallah güzel kaliteli yumurtaların olur canım benim, ve ilk ve son olur tedavinin bidaha bu günleri yasamazsin.OTE="umudihar, post: 36638562, member: 505821"]Kizlarr hani pazartesi ve sali yani bugun opu olan arkilerimiz nerde ben heyecan yaptim heee yarinn bebislerim olcak.. hucrelencekk.. ayy pamukum geliyrrr azkaldi umtlaraaa..
Cok[/QUOTE]
Bnm bitanemmi gelmisss.. ewet tatlisi sanirim heyecan yaptim yeni yeni algilamaya basladim az kaldi insallh be birtanem.. ne yapalim allihim herkese guzel kaderler yaSin.. ummahh :)

[QUOTE ihar, post: 36638761, member: 505821"]Cok[/QUOTE]
Bnm bitanemmi gelmisss.. ewet tatlisi sanirim heyecan yaptim yeni yeni algilamaya basladim az kaldi insallh be birtanem.. ne yapalim allihim herkese guzel kaderler yaSin.. ummahh :)[/QUOTE]

Amin canim, hic heyecanlanma bence opuda hic bisey yok guzel bir uykudan baska bide cikinca cok az kasik
Agrisi o kadar:) ben bidaha beni uyutsunlar diye yalvarmistim, bide dormicum yapmislardi nasil guzel yapiyo kafani anlatamam, tavandaki butun isiklar kayiyodu, her soylenene evet diyordum

[QUOTE ihar, post: 36638761, member: 505821"]Cok
Bnm bitanemmi gelmisss.. ewet tatlisi sanirim heyecan yaptim yeni yeni algilamaya basladim az kaldi insallh be birtanem.. ne yapalim allihim herkese guzel kaderler yaSin.. ummahh :)[/QUOTE]

Amin canim, hic heyecanlanma bence opuda hic bisey yok guzel bir uykudan baska bide cikinca cok az kasik
Agrisi o kadar:) ben bidaha beni uyutsunlar diye yalvarmistim, bide dormicum yapmislardi nasil guzel yapiyo kafani anlatamam, tavandaki butun isiklar kayiyodu, her soylenene evet diyordum[/QUOTE]

Hahah bendede gozler kaycak hopppp oldu bitti masaalh olcak tatlisi.. neye ewet diyrdun ki acaba :))

[QUObugümudihar, post: 36638761, member: 505821"]Cok[/QUOTE]

Ben bugun nasil halsizim anlatamam:KK43: sanirim beta hcg m ile bilikte hemoglobinimde dusmeye devam ediyo, oda halsizlik yapmaya basladi:KK43:

Bnm bitanemmi gelmisss.. ewet tatlisi sanirim heyecan yaptim yeni yeni algilamaya basladim az kaldi insallh be birtanem.. ne yapalim allihim herkese guzel kaderler yaSin.. ummahh :)

Agrisi o kadar:) ben bidaha beni uyutsunlar diye yalvarmistim, bide dormicum yapmislardi nasil guzel yapiyo kafani anlatamam, tavandaki butun isiklar kayiyodu, her soylenene evet diyordum[/QUOTE]

Hahah bendede gozler kaycak hopppp oldu bitti masaalh olcak tatlisi.. neye ewet diyrdun ki acaba :))[/QUOTE]

[QUObugümudihar, post: 36638761, member: 505821"]Cok

Ben bugun nasil halsizim anlatamam:KK43: sanirim beta hcg m ile bilikte hemoglobinimde dusmeye devam ediyo, oda halsizlik yapmaya basladi:KK43:[/QUOTE]

Cabim sen umarim calismiyrsundur bugun.. birazcik dinlenbirde pekmez ye olurmu.. :KK43:

982, post: 36638963, member: 236364"]Amin canim, hic heyecanlanma bence opuda hic bisey yok guzel bir uykudan baska bide cikinca cok az kasik

Hahah bendede gozler kaycak hopppp oldu bitti masaalh olcak tatlisi.. neye ewet diyrdun ki acaba :))[/QUOTE][/QUOTE]
cogunu Hatirlamiyorumki yok kolunu boyle yapacagiz diyolardi yapin diyodum, bacagini boyle yapacagiz yapin diyordum, ruyani bize anlatacaksin tamammi demislerdi onada ok demistim boyle sacma sacma seyler opu sonrasini hep kesik kesik hatirliyorum ben, bi opu odasinda beni uyandirirken i hatirliyprum sonra gozumu bi actim asansordeyim sonrada yatakta anlamadim yani:KK43:

[QUO, post: 36638978, member: 505821"]Bnm bitanemmi gelmisss.. ewet tatlisi sanirim heyecan yaptim yeni yeni algilamaya basladim az kaldi insallh be birtanem.. ne yapalim allihim herkese guzel kaderler yaSin.. ummahh :)[/QUOTE]

Ben bugun nasil halsizim anlatamam:KK43: sanirim beta hcg m ile bilikte hemoglobinimde dusmeye devam ediyo, oda halsizlik yapmaya basladi:KK43:[/QUOTE]

Cabim sen umarim calismiyrsundur bugun.. birazcik dinlenbirde pekmez ye olurmu.. :KK43:[/QUOTE]

Yok calismiyorum raporluyum cumaya kadar pazartesi baslayacagim, bu ay hic calisamadimki zaten 8 gun falan calistim:KK43:

982, post: 36638963, member: 236364"]Amin canim, hic heyecanlanma bence opuda hic bisey yok guzel bir uykudan baska bide cikinca cok az kasik
Agrisi o kadar:) ben bidaha beni uyutsunlar diye yalvarmistim, bide dormicum yapmislardi nasil guzel yapiyo kafani anlatamam, tavandaki butun isiklar kayiyodu, her soylenene evet diyordum

Hahah bendede gozler kaycak hopppp oldu bitti masaalh olcak tatlisi.. neye ewet diyrdun ki acaba :))[/QUOTE][/QUOTE]
cogunu Hatirlamiyorumki yok kolunu boyle yapacagiz diyolardi yapin diyodum, bacagini boyle yapacagiz yapin diyordum, ruyani bize anlatacaksin tamammi demislerdi onada ok demistim boyle sacma sacma seyler opu sonrasini hep kesik kesik hatirliyorum ben, bi opu odasinda beni uyandirirken i hatirliyprum sonra gozumu bi actim asansordeyim sonrada yatakta anlamadim yani:KK43:[/QUOTE]

Komple uyumamismiydin.. cnm yani yumurtalari toplarken.. sen gordunmu.. cnm bnm insaalh bnmde guzel gecer .. cnm bnmm

[QUO, post: 36638978, member: 505821"]Bnm bitanemmi gelmisss.. ewet tatlisi sanirim heyecan yaptim yeni yeni algilamaya basladim az kaldi insallh be birtanem.. ne yapalim allihim herkese guzel kaderler yaSin.. ummahh :)

Cabim sen umarim calismiyrsundur bugun.. birazcik dinlenbirde pekmez ye olurmu.. :KK43:[/QUOTE]

Yok calismiyorum raporluyum cumaya kadar pazartesi baslayacagim, bu ay hic calisamadimki zaten 8 gun falan calistim:KK43:[/QUOTE]

Olsun cnmm bnmmm sagligin daha onmli.. knndini topla yine calisirsin pkmez yemeyi unutma tmmi..

Hahah bendede gozler kaycak hopppp oldu bitti masaalh olcak tatlisi.. neye ewet diyrdun ki acaba :))
[/QUOTE]
cogunu Hatirlamiyorumki yok kolunu boyle yapacagiz diyolardi yapin diyodum, bacagini boyle yapacagiz yapin diyordum, ruyani bize anlatacaksin tamammi demislerdi onada ok demistim boyle sacma sacma seyler opu sonrasini hep kesik kesik hatirliyorum ben, bi opu odasinda beni uyandirirken i hatirliyprum sonra gozumu bi actim asansordeyim sonrada yatakta anlamadim yani:KK43:[/QUOTE]

Komple uyumamismiydin.. cnm yani yumurtalari toplarken.. sen gordunmu.. cnm bnm insaalh bnmde guzel gecer .. cnm bnmm[/QUOTE]
Uyuyosun ama ben cok gergindim anestezi doktoru sana bi ilac yapiyim rahatla dedi ben ne yapacaksiniz dedim, seni gevsetecek bisey dedi ben dedim adi ne aldolanmi yok dedi dormicum sen nerden biliyosun dedi dedim ben tibbi sekreterim, narkotik ilac oldugu icin bi guzeldi kafam ondan sonra dr geldi uyutalim dedi, geriside anlattigim gibi

X