2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ay benimde yarın sabah opu var canım ya nasıl olacak biraz korkuyorum sanırım:KK66:)

Ayazim.ewet biz sennle ayniyiz ewett. aramizda 1gun olcak.. hadi hayrlisi olsun insallh.. canm bnm korkma.. bnmde ilk.. gozunu kapiycksin.. olcak bitcekk allhim yardimcin olsun yarin cnmm

Kizlar idrar testi icin 6. Gun cok erken dimi? dayanamayıp yaptim bugun . Tabi sonuc malum :)

Canım çok çok erken ben 9. Gün bile çok erken diye düşünüp bakmaya çok korkmuştum sen 6.gün diyosun kuzum idrara gebelik kandan da daha geç karışıyormuş düşün rahat ol şimdi istesen de çıkmaz

canım korkulacak hiçbir şey yok. Ben bugün opuya girdim. öyle güzel ve derin bir uykuya giriyosun uyanmak zor geliyor:KK66: uyandıktan sonra yarım saat kadar adet ağrısına benzer hatta daha hafif bir karın ağrısı oldu o kadar. sora kalktım işe gittim. Dert etme mışıl mışıl uyu:KK66:

Hayrli olsun canim.insallhh masallhh sana.. nazar degmeain.. allhim bizlerede guzel guzel nasip etsin bole..

Hoş bulduk canım:KK66:)Aslında başkası için zaman ne kadar akıp gidiyor...hatırlıyorum da ay ne zaman hastalanıcam ben diye yazarken bak şimdi Opu zamanın gelmiş:KK66:)Kolay gelsin canım Inşallah kaliteli ve çok yumurtaların olur:KK66:))

Ewet teyzesi yumislerim buyudu carsamba gunu adam.olcak hahahah rabbim ne vrrse hayrlsni verain ttlim

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin kucağına da almayı nasip etsin inşallah ayyyy şimdi ikizlerin mi olucak ay yaaaa çok heyecanlı :KK70:

evet canım inşallah ikizlerim olacak..... bugün doktor gösterdi keseleri öyle mutlu oldum ki...... inanamadım.....
İnşallah sorunsuz bi hamilelik geçiririz hepimiz....
sen ne zaman gidiyosun kese için cnm

evet canım inşallah ikizlerim olacak..... bugün doktor gösterdi keseleri öyle mutlu oldum ki...... inanamadım.....
İnşallah sorunsuz bi hamilelik geçiririz hepimiz....
sen ne zaman gidiyosun kese için cnm

Amin inşallah sorunsuz güzel bi hamilelik geçiririz canım çok sevindim inan ya benim olmuş kadar ya bunlar susam tanesi kadarlar minnakçık:-) ben 2 Eylül de keseyi görmeye gidicem bakalım çok merak ediyorum ikiz mi tek mi canım Allah mutluluğunu daim etsin minişlerimize ve kendine çok iyi bak tamam :KK15:

güzel ve umut dolu birgüne,rabbim hepimize sabır,umut,dayanma gücü,sevinç gözyaşları versin.
dün öyle kötüydümki,uzun uzn yazamadım,aranıza yeni katıldım dedim,başka bişey ekleyemedim.
gonal-f başağrısı ve bitkinlik yaptı.sapsarı oldum.yığılmak üzereydim akşam.belkide yolculuk yorgunluğudur kimbilir.bugün gonal-f in 2.günü olacak.bakalım,rabbim ol derse olur,biliyorum,hergün KUN FE YEKUN dua ediyorum.bize hayırlı evlatlar vermesi için.

X