2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım merak etme. benim hiç ama hiç ağrım olmadı. ne kasık ağrısı ne bel ağrısı ne de adet ağrısı.... hatta yazılanları okudukça korkuyordum kendi kendime tutunmadı bebeklerim diye.... ama dün 11. günümde kan verdim. sonucum 564 çıktı. korkma yani herkeste farklı olabiliyor...... yarın yine kan vercem bakalım değerim artmış mı.... inşallah yükselir....
Ins degerler artar yarin bende kan testine baktiracam deger ne durumda diye gene heyecan dorukta olcak :KK54:

canım merak etme. benim hiç ama hiç ağrım olmadı. ne kasık ağrısı ne bel ağrısı ne de adet ağrısı.... hatta yazılanları okudukça korkuyordum kendi kendime tutunmadı bebeklerim diye.... ama dün 11. günümde kan verdim. sonucum 564 çıktı. korkma yani herkeste farklı olabiliyor...... yarın yine kan vercem bakalım değerim artmış mı.... inşallah yükselir....

cok tesekkurler cnm guzel msjin icin ya cok karisik duygular ilki dis gebelik oldu bundada hem korku hem ümit hepsi bi arada benimki dondurulmus 3.gun tek embriyo konuldu seninki 2 embriyomu transfer edildi

benim ilk 3-4 gun acayip bel agrisi kasik agrisi hassasiyet akinti coktu bide arkadaslar ilkdis gebeligimde laparoskopi oldum acaba onun bi faydasi olurmu yaa???

Canim benim negatif cikti olmadi
Canımın içi inan ne desek boş rabbim ol derse olur ve biz o günü bekliyoruz, inan duygularını anlayabiliyorum bende bu korkuyu çok yaşıyorum, ne olur üzülme desemde ateş düştüğü yeri yakar:cry:Ama umudumuz devam ediyo napalım dualarımıza devam

Canim benim negatif cikti olmadi
Canımın içi inan ne desek boş rabbim ol derse olur ve biz o günü bekliyoruz, inan duygularını anlayabiliyorum bende bu korkuyu çok yaşıyorum, ne olur üzülme desemde ateş düştüğü yeri yakar:cry:Ama umudumuz devam ediyo napalım dualarımıza devam

Kizlar bende bu gun doktorumla gorusmeye gittim bakalim 2-3 aya basliycam bende nasipse bebeklerimi kaybettigim icin tahliller biraz uzun allqhim insaalllah bu defa sag saim hayirlisiyla nasip eder rabbim isteyen herkese nasip etsin

canim benimkide dondurulmustu 3.gun embriyosydu tra dferden iki gun once cozduler benmkini 5.gune gotrduler 5.gun embriyosu transfer edildi banada tabi gitmeyebilir 5.gune embriyolarn kalitesne bagli birazda cok sukur benmki gitmisti.
Sanırım hastaya göre ve doktora göre farklı uygulamalar yapıyorlar:KK66:)Bakalım benim yumurcakları nasıl transfer edecekler:KK66:)Keşke 5. Güne gitselerde tutunma şansları artsa.

[QUBende 36573317, member: 454571"]Ben varim cnm. Vucudun hormonlardan arinip ondan sonra embiryo ile tanisiyor. Daha saglikli bir yontem. Hatta bana transferden once hic bisey vermedi dogal olsun dedi. Ben arastirdim yeni ve etkili bir yontem .hayirlisi cnm.[/QUOTE]

Bende varim donmuslarl

benim ilk 3-4 gun acayip bel agrisi kasik agrisi hassasiyet akinti coktu bide arkadaslar ilkdis gebeligimde laparoskopi oldum acaba onun bi faydasi olurmu yaa???

Canım septum ameliyatı mı yani rahimde perde mi vardı alındı yoksa başka bişey mi tabiki etkisi olmuştur inşallah hamilesindir canım yorma üzme kendini

Canım ben şahsen hic yatmadim, transferin oldu 10 dk bacaklarını uzatıp o masada yaptırdılar sonra odaya çıktım hemen tuvalete gittim hazır gitmisken ustumude giyineyim dedim giyindim, hemşire geldi yapmam gerekenleri anlattı ve dediki istediğin kadar dinlwnebilirsin ama ben hemen çıktım eve geldim yemek yedim, oturdum biraz uzandim ertesi gün kahvaltıyı hazırladık kayinvalidemle, sonra o evi süpürdü ben paspas yaptım, sonraki gün aileye gittim akşamında da bi güzel bahçede düştüm bakkala giderken vs. Vs. Burada hic kalkmadan yatiyorum diyenleri gördükçe yanlismi yaptım acaba diye çok üzüldüm ama oldu, Allah ol desin yeter ki, binlerce kez şükürler olsun Allahima ve isteyen herkese nasip etsin Allahim

Amin canım inşallah isteyen herkese nasip Allah sanırım tam anlamıyla Allah'a tevekkül de eksiklik yaşıyoruz bıraksak kendimizi vesveseler olmasa sonuçta şunu bilmeliyiz ki Allah Ol Derse Olur nihayetinde çok karşılaşıyoruz biri çok yatıp dinleniyor biri kalkıp dolaşıyor onunla hiçbir alakası yok somut örneklerle de görüyoruz Rabbim bebek isteyen herkese sabrını ve dayanma gücünü versin inşallah

Amin canım inşallah isteyen herkese nasip Allah sanırım tam anlamıyla Allah'a tevekkül de eksiklik yaşıyoruz bıraksak kendimizi vesveseler olmasa sonuçta şunu bilmeliyiz ki Allah Ol Derse Olur nihayetinde çok karşılaşıyoruz biri çok yatıp dinleniyor biri kalkıp dolaşıyor onunla hiçbir alakası yok somut örneklerle de görüyoruz Rabbim bebek isteyen herkese sabrını ve dayanma gücünü versin inşallah
Canim herjesin bunyesi ayri o yuzden transferdn sonra dikkat etmk en iyisi. Canim 2.tahlilini bugunmu yapacaksin. İns deger yukselir

X