2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım ya ,heyecanını anlıyorum.Benim de ödüm kopuyordu tlfon beklerken.Elim ayağım tirtir titriyordu.Her güzel haberden sonra bi bakıyorum ağlıyorum:KK66:)Dondurulmadan önce En son aradıklarında öyle bi OHHHHH demiştim ki embriyolog gülmüştü:KK66:))
Vallahi kuzum yaşayan bilir elim bişi soruyo duymuyorum bile , wc ye giderken sıkı sıkı tembihliyorum bak aç iyice dinle, olumsuz düşünmemek için elimden geleni yapıyorum ama bu aralar fenayım kızlar bak bugün hala aramadılar arasalarda güzel haberler verseler olmuyomu yaa:KK43:

Kendi dr um la gorusemedim daha onlardan haber bekliyorum. Ama umudum kalmadı benim :KK43:

üzülmek yok ama cuma günü beraber test yapıyoruz 6.55 diyosun belki geç gelişiyordur hem böyle vakalar çok oluyo öyle değil mi okuduk işte burada hep beraber doktoruna bi ulaşmaya çalış bakalım ne dicek

Hadi
Arkadaslar gunaydin
Herkese hayirli sabahlar
Bnm transfer tarihim belli oLdu pazartesi gunu embriom cozundukten sonra bir sorun cikmazsa saat 13.30 da transferim var
Bugun dier ilacin haricinde progesterona da basladim alttan olarak
Allahim bu yolda mucadele veren her kulunun yardimcisi olsun
Emekleriimizi bosa cikarmasin
Insallah alnimiza bu sene hamis olarak girmek yazilidir
Hadi gözün aydın kuzumm inşallah herşey yolunda gider bu güzel duyguyu yaşarızzz, rabbim bizide sevindirir inşallahhh, bende alttan progestan kullanıyorum bu sabah geri gelmiş ama bişi olmaz herhal

Vallahi kuzum yaşayan bilir elim bişi soruyo duymuyorum bile , wc ye giderken sıkı sıkı tembihliyorum bak aç iyice dinle, olumsuz düşünmemek için elimden geleni yapıyorum ama bu aralar fenayım kızlar bak bugün hala aramadılar arasalarda güzel haberler verseler olmuyomu yaa:KK43:
Ararlar canım merak etme:KK66:))ben de öyleydim:KK66:)iyi olduklarını duyunca kilitlenip kalıyordum:KK66:)gerisi umrumda değildi:KK66:))

Kendi dr um la gorusemedim daha onlardan haber bekliyorum. Ama umudum kalmadı benim :KK43:
Canim üzülme ve testi tekrarla inşallah artar değerin. Seni anlayabiliyorum benim de idrarda negatif çıktı ve yarın test günüm çok korkuyorum.ALlah yardımcımız olsun

Arkadaşlar sabah sabah kafama takıldı burdan daha net cevap alırım diye DONDURULMUŞ ebriyolarla transferi olan arkadaşlara bi sorum olucak.Şimdi benimkiler 3.gün embriyosu olarak donduruldular ya..!Acaba transferin olduğu gün mü çözdürülüp konuluyor?yada 1-2 gün önce mi çözülüp konuluyor.Eğer durum böyleyse 3. Gün değilde 5. Gün embriyosu mu oluyor ???
Kafamda deli sorular,cevaplarsanız sevinirim:KK66:))

canım onu tam olarak bilmıom ama benim biri 3.gün diğeri 4 .gün donduruldu hazırlıkların başladımı adet ne zaman

Sevgili arkadaşlar☺️
Bugün biz de tüp bebek tedavisine başladık. 2.5 yıllık evliyim ve kocaman bir çikolata kistim var. Evlenmeden önce iki defa ameliyat oldum gene büyüdü toraman normal yolla hamile kalamayınca başka hiç bir tedaviye kalkışmadan direk tüp bebeğe başlamak istedik. Umarım hayırla sonuçlanır. Ailemize haber vermedik o yüzden manevi desteğe çok ihtiyacımız var. Eşim daha rahat ama ben oldukça tedirginim ilk denememiz ve başımıza neler geleceğini de bilmiyoruz. Hepinizden dua bekliyoruz ☺️☺️ Umarım hepimiz sonuçta seviniriz❤️❤️
Tedavi hayırlı olsun arkadaşım. Bende de çikolata kisti vardı,ilk çocuk istediğimiz zamanlar fark edildi.onceleri engel değil dendi ama 1 yıl deneyip olmayınca engel olduğunu anladık.doktor doktor dolaştım herbiri farklı bişey söyledi bu arada kist buyudu tabi.son gittiğim doktor da ameliyat deyince geçen yıl ameliyat oldum.ameliyattan sonra gene 1 yıl hamile kalmayınca tüp bebeğe karar verdik. Tüp bebek kontrolleri sırasında gördüm ki gene var o işletecek büyük değil şimdilik ama büyüyecek yani kurtuluş yok. Doktor ameliyat olmanıza rağmen yumurtalarınız iyi gelişiyor dedi ama çok kaliteli değildi yumurtalarım inşallah güzel sonuçlar alırsınız. Aradığınız manevi desteği burda fazlasıyla bulursun

Vala çok haklısın kuzum inan sadece yaşayan bilir seni çok iyi tanıyorum takip ediyorum rabbim emeklerinin karşılığını en güzel şekilde verir inşallah kuzum, rabbim bizide güldürür inşallahh , insan panik oluyo paranoyak oluyo , Allahım sabır ve güç versin

haklısın canım ben sana moral vermek için sakin olman için başıma gelenleri anlattım dualarım seninle ...

X