2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Allah kolaylik versin canim insallah bu son olurda bir daha onlara muhtac olmazsin zaten surec cok zor bi de bunlar eklenince dahada zorlasiyo insallah pozitif sonuclar aliriz
zatededilerdilegim canim onlara muhtac olmadan bi an once verir rabbim tedavi surecindede transfer sonrasindada pek ilac vermiyolar sadece progestan verdiler oda vaginal kapsul sadece bu sefer transferimin ilk gunu ctlatma ignesi yapin dedile

zatededilerdilegim canim onlara muhtac olmadan bi an once verir rabbim tedavi surecindede transfer sonrasindada pek ilac vermiyolar sadece progestan verdiler oda vaginal kapsul sadece bu sefer transferimin ilk gunu ctlatma ignesi yapin dedile
Insallah canim benimde pazartesi yada sali transferim

Oyy kurban olurum ben size ya si bunları yazmasanız kendi kendimi yiyip bitirecem dua ediyorum inşallah güzelce gelişirler annelerine gelirlerKuzum benim inan hepimize çok dua ediyorum rabbim kabul eder inşallahh , senin ne zaman transfer kuzum

Canimbenim cookkk tesekkur ederim yazdim dualari. Namaz cok onemli. Kalbim allaha yakinlastikca ben varolus sebebbimi kavriyorum. Rabbim beni namazsiz birakmasin hep boyle dua ederim. Namaz kilmadigimda kendimi cok degersiz hissediyorum kuzummmm.

Ben sadece vesile oldum canım ne demk Allah dualarımıza kabul etsin inşallah çok yorgunum canın ya testi yaptırdım hastaneye gidip eve dönüyorum şindi

TE="nurtug1984, post: 36562551, member: 333919"]Kan soucunu alana kadar hic bisey bitmis degil ama
Oyle ama belim yaniyor sanki agiriyor karnimda sizliyor sanki adet olacakmisim gibi çok üzüldüm bugün 3 .cü denemem di bu Rabbim herkesin de benim de yardimcim olsun ne diyeyim zor[/QUOTE]

Canım bak adet belirtilrriyle hamilelik belirtisi aynı diyolar. Umudunu kaybetme kan testini bekle

Haziran sonucunu ne zaman alacaksınn
inşallah değerin çok güzeldirrrr hayırlı haberini alırıszz

TE="nurtug1984, post: 36562551, member: 333919"]Kan soucunu alana kadar hic bisey bitmis degil ama
Oyle ama belim yaniyor sanki agiriyor karnimda sizliyor sanki adet olacakmisim gibi çok üzüldüm bugün 3 .cü denemem di bu Rabbim herkesin de benim de yardimcim olsun ne diyeyim zor[/QUOTE]
canım benim şuan 6 hafta 2 günlük hamişim ama inan heran adet olacakmış gibi ağrılarım devam ediyor o yüzden sakın bunları kafana takma ikisinin arasında bi ayrım yok belirtileri aynı canım üzme kendini

Kızlar sonucum çıktı değerim 170 görünüyor

Ohhhhh çok şüküürrrr
Gözün aydınn haziran değerin çok iyi benceee nasıl bi duyguu ne hissediyosunnnn
yaa bende emre beye gidicemmmm inşalllah yesilincide sıra oda orda yaptırcak vee muradına erecekk
dr a haber vercenmiii

Canım saolasın bilmem kendimi çok garip hissediyorum söylicem yarın arayıp hamile miyim ben yavvvvv şimdi noldu ki

[QUOTEran0806, post: 36563774, member: 543553"]Canım saolasın bilmem kendimi çok garip hissediyorum söylicem yarın arayıp hamile miyim ben yavvvvv şimdi noldu ki [/QUOTE]

Tabi ki hamilesin hayatım hadi hayırlı olsun bende bugun yaptirsam olur muu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…