2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

allah kolaylik versin cnm sana umarim hersey gonlunce olur ve ilk denemede hamile kalirsin sen nerde yaptiriyosun tedavini

iyi akşamlar kızlar...ne güzel birsürü arkadaşım pozitif sonuç almış.çooook çoooook sevindim.inş en kısa zamanda keseyi görür,kalp atışlarını duyar ve hayırlısıyla kucağınıza alırsınız.ben her gün girip okuyoru ama yazmıyorum çünkü yazacak bişey yok hala ben de.bu ay da transferim olmadı ve doğu kontrol hapı kullanıyorum.15 gün var adetime,inş bu adetle tedaviye başlayıp dondurulmuş bebişlerimi alıcam.inanın hep dualarımdasınız,siz de beni dualarınıza alın.günler çabucak geçer ve benim de pozitif sonucu aldığım günler gelir.stresten dudağımın her yerin de uçuk çıktı

Oyy s
Canlarım elim ayağım titriyo neolur yardım dün yumurtalarım toplanmıştı ya bugün aradılar 8 tane toplnamıştı,6 tanesine işlem uygulanmış 6 taneden 3ü döllenmiş kızlar nasıl sizce yaaa inan içim titriyo nasıl olcak ya onlara bişi olursa az değilmi tecrübeliler yazabilirmi :KK1:Çok korkuyorum kızlar
Oyy senin 3 tane bebişini yerimmm:) benimde 11 taneden 2 tane kaldı ama olsun yeterki yaşasın bitanede yeter dini kuzum öyle düşün giderse 2 si de kalmıcak bişe ama inşAllah bişe olmaz 3 üde yaşar nasipsee

Sagollunnnn kizlar tum guzel dilekleriniz icin. Allah hepimizin bebeklerini kucagina kavustursun. Dualarimizi kabull etsin.rabbime şükürler olsunnnnn.insaallah guzelce yukselir.. lutfen idrar testiyle kendinizi uzmeyin. Aralligi 20- 50imis.kac test yaptim ve paraladim kendimi. Siz yapmayin sakın. ..
Canım inanki çok sevindim işte umudun en güzel örneğisinnn Rabbim kat kat arttığını kesesini kalp atıışını cinsiyetini snrada kucağına almayı nasip etsin güzel anneeee:)

iyi cnm keske bende turkiyede yaptirsaydim bizim sorunumuz bizim psikolojimizi bozmadi ama burdaki doktorlar bizi cildirtti az kaldi umarim ilk tedavinde pozitif sonuc alirsin insallahh bizede ugrasin o pozitif sonuclar:-)

iyi cnm keske bende turkiyede yaptirsaydim bizim sorunumuz bizim psikolojimizi bozmadi ama burdaki doktorlar bizi cildirtti az kaldi umarim ilk tedavinde pozitif sonuc alirsin insallahh bizede ugrasin o pozitif sonuclar:-)
Insallah canim allah ol desin olsun insallah sen nerde yaptiriyosun bu arada msji yazmak istedigin kisinin msjinin altinda cevapla kismi var oradan yazarsan daha kolay olur

TE="nurtug1984, post: 36562551, member: 333919"]Kan soucunu alana kadar hic bisey bitmis degil ama[/QUOTE]
Oyle ama belim yaniyor sanki agiriyor karnimda sizliyor sanki adet olacakmisim gibi çok üzüldüm bugün 3 .cü denemem di bu Rabbim herkesin de benim de yardimcim olsun ne diyeyim zor

Insallah canim allah ol desin olsun insallah sen nerde yaptiriyosun bu arada msji yazmak istedigin kisinin msjinin altinda cevapla kismi var oradan yazarsan daha kolay olur

sagol cnm ben almanyada yasiyorum doktorlarim biri turk digeri almandi burda seni tup bebege bile kolay kolay yonlendirmiyolar biz esimle arastirdik kendimiz gittik gittigim klinikte alman ama pek memnun degilim turkiyedekiler daha cok ilgileniyo ve imkanlar daha fazla burda nerdeyse ilac vermemek icin recete bile yazmiyolar ben turkiyedeki yeniliklerden bahsediyorum diyolarki bana onlar oyle yapabilir ama biz oyle yapmiyoruz deyip beni daha cok sinir ediyolar

sagol cnm ben almanyada yasiyorum doktorlarim biri turk digeri almandi burda seni tup bebege bile kolay kolay yonlendirmiyolar biz esimle arastirdik kendimiz gittik gittigim klinikte alman ama pek memnun degilim turkiyedekiler daha cok ilgileniyo ve imkanlar daha fazla burda nerdeyse ilac vermemek icin recete bile yazmiyolar ben turkiyedeki yeniliklerden bahsediyorum diyolarki bana onlar oyle yapabilir ama biz oyle yapmiyoruz deyip beni daha cok sinir ediyolar
Allah kolaylik versin canim insallah bu son olurda bir daha onlara muhtac olmazsin zaten surec cok zor bi de bunlar eklenince dahada zorlasiyo insallah pozitif sonuclar aliriz

TE="nurtug1984, post: 36562551, member: 333919"]Kan soucunu alana kadar hic bisey bitmis degil ama
Oyle ama belim yaniyor sanki agiriyor karnimda sizliyor sanki adet olacakmisim gibi çok üzüldüm bugün 3 .cü denemem di bu Rabbim herkesin de benim de yardimcim olsun ne diyeyim zor[/QUOTE]

uzme cnm idrar testleri yaniltici oluyo bazen umarim guzel haberlerini bizede verirsin

Bugun evde idrar testi yaptim bugün 11 .günüm negatif cikti moral sifir
benim de idrar testim bugün negatif çıktı canım.sabahtan beri ağladım,sızladım.şimdi biraz kendime geldim ve kan testi için perşembeyi beklicem.inşallah idrara daha geçmemiştir ama kanda çıkar değerimiz.Allah yardımcımız olsun

X