2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım sen atlattin isin zor kismini ne güzel. Senin için çok seviniyorum. Bugün 11. Gün ve bende korku başladı. Olmayacak gibi geliyor uyku bile tutmuyor :'(

Kizzzzzlarrrrrrrrrrrrr
Net paketim bittiiii bitiyor.. hepinizii cokk sewiyrum vifi bulunca hber almaya ve haber vermete dewam etcem topik size emanet...,

Aminnnnn cnm artik o telide uzak tut kndinden radyosyon dagitma cocuga ilaclarina dewm et.. cnm.. insallh. Hersey guzel olurda bnmde olur.. dua et olurmu bebegim kizlarada sole bnim netimin bittigini.. bni sorrlrsa.. tabiki..:)
Akilli olun kizlar umutsuzluk umitsizlik yok.. hepiciniz burda guzel guzel pozitif konusun pozitif olsun..

Haziran cim canim alıntı yapamıyorum yarini bekliyorum hayatım senin afina çok seviniyorum. Allah yardimcimiz olsun. Herşey Güzel olsun güzel sonuclansin inşallah

Canım sen atlattin isin zor kismini ne güzel. Senin için çok seviniyorum. Bugün 11. Gün ve bende korku başladı. Olmayacak gibi geliyor uyku bile tutmuyor :'(

canım hiç moral bozmak yok ben en kötüye alıştırarak yaptım o testleri inan kendimi alıştırmak istedim hissediyorum ve dua ediyorum senin için de hep dualarımdasın daha ben de kan testi bile yaptırmadım ki hala tereddütüm var o kan testini görene kadar içim rahat etmicek ben de uyuyamıyorum dün işte çok yorulmuştum akşam 22.30 gibi uyumuşum gece 3te kalktım uyku tutmadı sabah 6'ya kadar bakıp bakıp durdum teste başucumdaydı bence sen çok çok mutlu olarak vericeksin haberi kutlucaz inşallah ben o kan testini alana kadar varya emin ol kalbim pır pır olucak hiç öğrenmemişim gibi unuttum ilk deneme miydi? biz yanındayız senin herşey güzel olucak

canımsın ya hep dualarımdasınız her namazımda sizler için Allah'a dua ediyorum sizden güzel haberi alıncaya kadar da devam edicem seni unutur muyuz kuzu evet kızlar akıllı olun benim gibi saçmaladınız en azından o yüzden son güne yaklaşmışken de rahatlığa devam gelsin artık Çarşamba gel artık Çarşamba

Hicbirseyi kafaniza takmayin uzulmeyin sakin sadece bebeginizi dusunun hamileliginiz boyunca allah sag salim kucagniza almayi nasp etsin bizlerede yasatsin insaallah

amin canım inşallah tez zamanda diyelim daha kanda gebelik testi yapmadım o yüzden emin olamıyorum ama çok garip duygular içerisindeyim hani böyle hiç hazır olmadığın bi anda öğrenirsin ya öyle hissediyorum kendimi ahaha kafa gitti ben de

Tez zamandaaa geri gel canımmm sensiz tadı olmaz buraların seni çook öpüyoruz ve seviyoruzz

Evet canım ilk denemem. .... az önce gittim eczaneye test aldım uyuyamadim heycandan silik de olsa ikinci çizgi var sanki fotosunu koyayım da bir bakın lütfen

Gunaydin guzel anneee..... bisey sorucam transferden sonra vakit namazlarini nasil kildin? Ben sadece farzlari kilarim diye dusunuyorum ama sunnetleri terketme dusunc3si icimi cizlatiyo....

Evet canım ilk denemem. .... az önce gittim eczaneye test aldım uyuyamadim heycandan silik de olsa ikinci çizgi var sanki fotosunu koyayım da bir bakın lütfen

ayyyy Allah'ım çok şükür tüylerim diken diken oldu ya bu süper bi haber içimden dans etmek geliyo at bakalım fotoyu Allahım Allahım ne dedim ben sana işte bak gördün mü hayırlı olsun inşallah çok heyecanlandım mutluluğum bine katlandı yaaaaaaaaaaa kocaman öpüyorum seni hadi bakalım inşallah bitti artık bu zorlu yolculuk şimdi tadını çıkarma zamanı

canım inanamıyorum...... sanki yanılıyorum bilmiyorum......... fotoğraf nasıl yükleniyor bulamadım bi türlü.....

Ç
Yasin ve fetih canim. Insirahta oku kalbini ferahlatir. Rabbim yardimcin olsunnn....
Çok sağol canım benim iyiki varsınız , ya dün opu oldumya biraz kanamam oldu gusül abdest almam lazım dr bugün öğleden sonra al dedi benim içim çok sıkılıyo okuyamam dimi yaa abdest almadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…