2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım ya inanamıyorım mutluluğum ikiye katlandı allahım seni çok mutlu etsin inşallah ay ne güzel bi haber ne güzel bigün ya ne güzel bi akşaammmm kocamannnnnnnnnnm öpüyorum mutlu ol hep hayırlı olsun ya:KK31:
Cok tsk senindr kuzucugun hayirli olsun senden cesaret alip yatip testi bunun icinde sagol yarina daha cok ve gzel sonuclar aliriz ins bende coook opuyorummm

Cok tsk senindr kuzucughamileliginsun senden cesaret alip yatip testi bunun icinde sagol yarina daha cok ve gzel sonuclar aliriz ins bende coook opuyorummm
Hicbirseyi kafaniza takmayin uzulmeyin sakin sadece bebeginizi dusunun hamileliginiz boyunca allah sag salim kucagniza almayi nasp etsin bizlerede yasatsin insaallah

Bizim ayni gundu tranferlerim7z bende testi saat 1 aldim aksam 6 da anca cesaret edebildim 5. Gun emiryosuysa yap bence
evet canım 5.gün embriyosu.galiba hazır değilim yüzleşmeye.çünkü herkesin hemen çıkmıyomuş idrarda,benim kesin varsa bile çıkmaz eminim,ondan sonra 2 gün daha acaba kanda çıkar mı diye ümitlenip onda da olmazsa 2 kere hayal kırıklığı.en iyisi biriktirip bir kerede yaşamak.5.gün embriyosu tuttuysa kesin çıkıyor mudur acaba yaa,offff durduk durdukta son günler geçmiyo hiç

OTE="voles4, post: 36549059, member: 313075"]Cok tsk bi de kanda gorsem o zaman tadini cikarcam allahim isteye herkese nasip eder ins
Canım benim daha yeni gördüm çooook sevindim. ..... darısı bizlere inşallah. Ben hala yapamadım test.... ama senin adına cok mutlu oldum[/QUOTE]
Cok tsk ederim ins isteyen herkesin basina

evet canım 5.gün embriyosu.galiba hazır değilim yüzleşmeye.çünkü herkesin hemen çıkmıyomuş idrarda,benim kesin varsa bile çıkmaz eminim,ondan sonra 2 gün daha acaba kanda çıkar mı diye ümitlenip onda da olmazsa 2 kere hayal kırıklığı.en iyisi biriktirip bir kerede yaşamak.5.gün embriyosu tuttuysa kesin çıkıyor mudur acaba yaa,offff durduk durdukta son günler geçmiyo hiç
Cikiyor canim benimde 5. Gun embriosudu 7.gun belli oldu canim insallah tutmustur

Canim bence yap daha once yazistim kanam oldu azicik diye o kadar kotu oldumki sonra haziranin sonucunu gorunce cesareimi topladim en zoru son gunler zaten

Hicbirseyi kafaniza takmayin uzulmeyin sakin sadece bebeginizi dusunun hamileliginiz boyunca allah sag salim kucagniza almayi nasp etsin bizlerede yasatsin insaallah
Amin ya bugun sabah olmaýacak gibi esime soylemedim yarinki teste gore soyleyecem uyuyamiyorum ya

Bnde onu diycektim sana unutmusum yazarken senn varya kesinn ikizzz canimm senn ilk.denemendi degilmi..

Canım ya kusuruma bakma lütfen öyle Uyuyakalmışım elimde tel inşallah ilk denemem bana da öyle geliyo gibi Rabbim en iyisini bilir hayırlısı neyse o olsun gözüm yükseklerde deil :KK68: Hadi inşallah hepinizin yüzü gülsün hepiniz mutlu olun çok mutlu olun yavvv :KK70:

:KK68:
Cok tesekkur ederim,okuyunca gozlerim doldu.dedigin gibi gercekten zor gunlerdi.su anda tedavi gormem bile bir mucize gibi geliyor:KK66:))gelismelerden mutlaka haber veririm:KK66:)siz de dualarinizda bana yer verin lutfen.Allah hamile olanlarin dualarini Kabul edermis:KK66:))

Etmez miyim canım benim Rabbim ol deyiversin yeter ki!! Ben çok dua okudum çok hem de hep O' ndan Rabbim den istedim inşallah en kısa zamanda öncelikle Mevlam'ın tayin ettiği o zamanda hamilelik haberini alırsın ben hala kan testi yapana kadar bi tereddütüm olucak sanırım ya inanasım gelmiyo hala ya dualarımdasınız sizi görmesem de dertlerimiz aynı :KK68:

Hiç tereddüt olmasın artık. Allahın izni ile hayırlısı ile kanda da göreceksin çok güzel bir değer :) Evde yaptığın testi kaçıncı gün yaptın ? Çok erkense evet gönlünden geçtiği gibi ikiz olma ihtimali var. Erkenden yüksek bhcg genelde ikiz gebeliğe yorulurmuş ama ultrasonda görmeden de kesin bilemezsin :)

Sadece hislerim öyle söylüyo bana canım :KK66: Bu ikinci testim birde dün yapmıştım o daha silikti transferim 8 Ağustos cuma günüydü yani bugün 10.gün 20 Ağustos ta kanda gebelik test günüm ya çok zorlu bi yol olunca insanın inanası gelmiyo gerçek mi bu şimdi diye keseyi görmeden yormadan yorumsuzum:KK71: Ben duydum değer erken yüksek çıkarsa diye araştırdığımda da öyle görünüyo hayırlısı şaşkınım bakıp bakıp duruyorum teste :rolleyes:

canım var gibi ama iki gün sonra bir daha yapmalısın bu yaptığın testte göre daha belirginleşirse tebrikler

Canım birgün önce yaptım çok silik çıkmıştı tekrar bigün sonra yapayım dedim cesaretim nasıl olsa kırılmış kendimi en kötüsüne alıştırmıştım tabi ikinci yaptığım çok belirgindi bi önceki güne istinaden yani dediğin gibi oldu belirginleşti hayırlısı inşallah kanda gebelik testini görmeden içim rahat etmicek :KK51:

Canim benim kesin allahin izni ile hatta ikiz gibi benim de oyle olmustu 9 .gun belli oldu benim test te seninde test gununden once idrarda belli oldusa ya ikiz yada kiz bebeklerde deger yuksek cikiyormus canim ben de tup bebekle ikizlerime hamile kalmistim sen insqqlh sqg salim kucagina alirsin canim...

Allah'ım Allah'ım ne güzel şeyler söylemişsin transfer günüm ayın 8' i 9.gün yaptım silik 10.gün yaptım çok daha belirgindi hayırlısı diyelim Rabbim herkese nasip etsin iyi dileklerin için teşekkür ederim tecrübeni paylaşıp bana moral olduğun için ayrı bi teşekkür ederim Amin diyorum

X