2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Yasin ve fetih canim. Insirahta oku kalbini ferahlatir. Rabbim yardimcin olsunnn....

canım şimdi sana bi dua vericem ben bunların bi kısmını okudum;

1. "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." (Hicr, 15/81) âyetini geceleri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.

2. Veya; "Fallâhu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyî" = "Muhakkak ki Allah dosttur ve yaratandır." (Şura, 42/9) âyetini, beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.

3. Veya; "HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü" = "O yaratandır ve yoktan var edendir." (Haşr, 59/24) âyetini 1054 kere tekrar eder.)

transfer 8 ağustosda oldu. bugün 11. günüm. kanda gebelik testi yarın ama bugünden gidesim var.....
Canim benim 9 agustostu transfer im dr aradin idrar testinde cikti hem de 2 tane yaptim dedim ysrin kan ver dedi demek ki kanda da cikar ya senin bendende once git ver icin rahat etsin ben dun vermedim bugun dahs tedirginim

arkadaşlar günaydın bugün 8. iğnemi yapacağım cuma günü yumurtalarım toplanacak ama benim gögüslerimde acayip ağrı vaüstüne bile yatamıyorum benim gibi olan var mı???????

kızlaaaaaaaaaaaaaar öncelikle güzel sonuç alan herkesi tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin bayağıdır yazamıyorum ama beni hatırlayanlar olacaktır sanırım bu kez oldu arkadaşlar test sonuçlarım 11.gün 34 13.gün 52 16.gün 64 19.gün 152 23.gün yani bugün 510 hala inanamıyorum ama çok mutluyum çok şükür allahıma isteyen herkese verir inşaallah

hatrliorum ben cok sevindm canim benim Allah saglikla kucagnada almyi nasip etsen degerlern guzel bak ikiye katlamis uzuluodun 34 az die 11.gune gore die bak korktgn gibi olmamis :) hayrli olsun canm.

Canlarım hele bana bi yardım edin, ben bugün cronejele başladım 16.00 da progesteron alıcaktım alttan yazmış,sabah 8.00 akşam 24.00 yazıyodu,ben yanlıklışla akşam 8 de koydum vajinadan 2 tane acaba saatler çok yakınya i problem olurmu ya pıhtılaşma falan yaparmıki , vala fazla paniğim ama siz veni anlarsınız anca siz yardımcı olursunuz bacılarım

korkma canim ben unuttugm zaman ikisni birden atiodum hakin saatlerde hic bisey olmadi ikk baslarda saatnde atiodum hep sonrasnda ne zamn aklima gelirse korkma canm benm.

tüp bebek topiği çok umut veriyor insana pozitifler çok fazla ne güzellll :KK70:
aşılamadan umutsuzlaşan ben gibilere ilaç resmen :KK48:
hadi inşallah kanda değerler ço kgüzel çıkar kızlar
bende yaptırmak için sabırsızlanıyorummm

hazirancım sendemi hamilesinnn emre beyin hastasıydın değilmiiii
ayyy sen ve yesilinci sayesinde bende mutlaka kendisine gidicemmmm

hazirancım sendemi hamilesinnn emre beyin hastasıydın değilmiiii
ayyy sen ve yesilinci sayesinde bende mutlaka kendisine gidicemmmm

canım bilmiyorum ama transferin 9.günü evde test yaptım silik çıktı sonra dün yani 10. gün yaptım bariz belirgindi hamile miyim neyim ben kanda gebelik testi yapmadan da emin olamıcam galiba 192.sayfaya geri dönüp bak canım resim o sayfada yüklü çok tuhafım doktorum hep sabretti doğru zamanı özenle bekledi bekletti iyi ki bekletmiş ama kandaki gebelik testim yarın inşallah ya inşallah güzel olur herşey

Canlarım elim ayağım titriyo neolur yardım dün yumurtalarım toplanmıştı ya bugün aradılar 8 tane toplnamıştı,6 tanesine işlem uygulanmış 6 taneden 3ü döllenmiş kızlar nasıl sizce yaaa inan içim titriyo nasıl olcak ya onlara bişi olursa az değilmi tecrübeliler yazabilirmi :KK1:Çok korkuyorum kızlar

X