2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Amin canm isteyen herkese inşallah :KK68: Daha kan testime kadar içimde bi tereddüt olucak sanırım :KK64:
yok cnm bence hamilesin asla idrarda cikmiyo benimde ilk denememde cok belirgindi kandada 531 cikmisti hamilesin ama dinlen sakin is yapma kendini yorma dikkat et aman ben ilkinde dikkat etmedim sevincten heralde sen dikkat et testini yollasana bakim

Canım benim ya çok geçmiş olsun zor günler geçirmişsin evet beşlide vardır bunda bi hayır herşeyin zamanını tayin eden Rabbim inşallah Eylül sonu gibi mutluluk haberini de yüreğinin en orta yerine koyuversin inşallah :KK68: Canımsın çektiğin sıkıntının mükafatını alman umudunu hep tut içinde bırakma sakın bizleri gelişmelerden haberdar et muhakkak lütfen merakta bırakma :KK31:
Cok tesekkur ederim,okuyunca gozlerim doldu.dedigin gibi gercekten zor gunlerdi.su anda tedavi gormem bile bir mucize gibi geliyor:KK66:))gelismelerden mutlaka haber veririm:KK66:)siz de dualarinizda bana yer verin lutfen.Allah hamile olanlarin dualarini Kabul edermis:KK66:))

IMG-20140808-WA0003-1.jpg
Kizlar benim ilk kinde boyleydi

cnmin icii iyiyim bugun doktoruma gittik kani doktorum aldi carba dedi bakalim ben dedim bir umit yok bende doktor bakalim ilaclari kullan kesme dedi olmazsa iki tane daha var cnm dondurulmus bekliyo artik onu transfer edecek

Sonuc yok dimi cnm..
Olmazsa trnsferin.okur cnm insallh o olur skintivypma sakin bu yaptiklarimizin hepai vesike gerisi allha kalmis.. bir is..allhim kimsenin yuzunu yere dusurmesin..

İnşallah canım inşallah kandaki testi yapana kdr içimde bi tereddüt olucak ya o_O

Hiç tereddüt olmasın artık. Allahın izni ile hayırlısı ile kanda da göreceksin çok güzel bir değer :) Evde yaptığın testi kaçıncı gün yaptın ? Çok erkense evet gönlünden geçtiği gibi ikiz olma ihtimali var. Erkenden yüksek bhcg genelde ikiz gebeliğe yorulurmuş ama ultrasonda görmeden de kesin bilemezsin :)

Yılın girişimini başlatasım var. Böyle bizim gibi sonuç bekleyen kadınlara özel kamp :) Konaklamalı falan. Yemekler ayağımıza gelsin, sonra televizyonda güzel dizi film olsun. Her gün grup terapisi alalım bir psikologtan. Sonra doktorumuz her gün gelip neden illa 12. gün test yapılması gerektiği konusunda bizi ikna etsin :) Oturup sabahlara kadar karşılıklı konuşabilsek hayal kurabilsek. Negatiflere beraber omuz omuza ağlasak, pozitiflere bayram etsek. Ekran başında oturmak, biraz da işim yüzünden bana çok zor geliyor evdeyken. Konuşsam neler diyeceğim yazmaya üşeniyorum. Böylece etrafımızda bizi üzebilecek insanlardan uzak kalabilsek. Hayali bile hoşuma gitti şimdi :p

Yılın girişimini başlatasım var. Böyle bizim gibi sonuç bekleyen kadınlara özel kamp :) Konaklamalı falan. Yemekler ayağımıza gelsin, sonra televizyonda güzel dizi film olsun. Her gün grup terapisi alalım bir psikologtan. Sonra doktorumuz her gün gelip neden illa 12. gün test yapılması gerektiği konusunda bizi ikna etsin :) Oturup sabahlara kadar karşılıklı konuşabilsek hayal kurabilsek. Negatiflere beraber omuz omuza ağlasak, pozitiflere bayram etsek. Ekran başında oturmak, biraz da işim yüzünden bana çok zor geliyor evdeyken. Konuşsam neler diyeceğim yazmaya üşeniyorum. Böylece etrafımızda bizi üzebilecek insanlardan uzak kalabilsek. Hayali bile hoşuma gitti şimdi :p
ya cidden çok süper bir fikir keşke olsa hemen üye olurdum kim bilir belki gelecekte olur

Ya var ya bu super bi fikirbence keske boylw bitsey olsaydi. Ama ben kendi adima yuzdum yuzdum kuyruguna geldim yarin11. Gun carsamba testim varinsallah gzel sonuclaralalim hepimiz:KK50:

OTE="voles4, post: 36549059, member: 313075"]Cok tsk bi de kanda gorsem o zaman tadini cikarcam allahim isteye herkese nasip eder ins[/QUOTE]
Canım benim daha yeni gördüm çooook sevindim. ..... darısı bizlere inşallah. Ben hala yapamadım test.... ama senin adına cok mutlu oldum

6.haftada bebeğimi aldırmak zorunda kalmıştım.:KK43:((Daha sonraki zamanlarda da daha erken diye eşim istemedi ben kendimi hazır hissetmedim.Nasıl olsa bebeğimiz oluyor diye yıllarca korunduk.Zaten eşim pek bebek taraftarı değildi.Yıllarca onu ikna etmeye uğraşdım.En nihayetinde kabullenince bi baktık ki meğerse bizim çocuğumuz olmuyormuş :KK43:((Eşimde her işte bir hayır vardır.Nasıl 1 kere doğal yoldan olduysa yine olur deyip tüp bebeğe karşı çıktı.Baktım böylede yıllar geçiyor tüp bebek için ikna etmeye çalıştım.En nihayetinde de zaten Dr'um devreye girdi.Eğer çocuk düşünüyorsanız bir an önce yapın çünkü hem cikolata Kistin hem de erken menapoz riskin var dedi.Ve biz biranda tedaviye başladık:KK66:))Simdi 3 tane dondurulmus bebisim var,kist tedavisi goruyorum.Allah kismet ederse Eylul sonu gibi transfer ism olucak ve ben de yillarca hasret kaldigim bebisime kavusucam...

Beraberiz yani adet oldunmu ben

İ

İnşallah kuzucum ya kendimi çok garip hissediytenanamıyorum kesin mi şimdi ya :KK73: Mutlu olmak için erken mi davranıyorum ben ua:KK31:
Canim benim kesin allahin izni ile hatta ikiz gibi benim de oyle olmustu 9 .gun belli oldu benim test te seninde test gununden once idrarda belli oldusa ya ikiz yada kiz bebeklerde deger yuksek cikiyormus canim ben de tup bebekle ikizlerime hamile kalmistim sen insqqlh sqg salim kucagina alirsin canim...

ben de öyle hatırlamıştım canım,benim de 9 ağustos.bugün 9.günümüz.valla ben bi türlü cesaret edemiyorum test yapmaya,birileri beni gaza getirse keşke.evde de bir sürü test var ama elim gitmiyo ama sizleri gördükçe de umutlanıyorum,çok kararsızım :KK17:
Bizim ayni gundu tranferlerim7z bende testi saat 1 aldim aksam 6 da anca cesaret edebildim 5. Gun emiryosuysa yap bence

X