2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnm kusura bakma ama çizgi alenen görünüyo hadi hayırlısı inşAllah en az senin kadar sevinirim en ufak iyi haberinde hayırlı sonuçlar yine de kaptırma yarın hemen bi kan testi yaptır içimiz rahat etsin maşAllah subhanAllah gelsin bebişler artık yaahuu

Allah razı olsun canım ne güzel insansın Rabbim hepimize istediklerimizi hayırlısıysa vermeyi nasip etsin biz anne olmayı çok istiyoruz Mevlam da hepimize nasip eder inşallah

Günaydın kızlar yeni güne...

Transfer gününden beri beraber heyecanlandık,, beraber sevindik,, beraber üzüldük,, beraber bekledik birbirimizi hiç tanımasak da yine de birbirimize karşı ayna olmaya,umut olmaya çalıştık... Dertlerimizi sıkıntılarımızı paylaştık... En yakınlarımızın bile bizi anlayamacağı bir süreyi içinde bir sürü duyguyu barındıran hislerle tamamlamaya çalışıyoruz... Bazen en yakın gördüğünüz insanlar sizi üzmeye fütursuzca kalkışır ama bazı insanlar da vardır ki yine sizi hiç tanımasalar da mutlu etmek için birden hayatınızda varoluverirler ve sizin için dua ederler Rabb'ine... İşte siz o güzel insanlardansınız!! Mesele aynı derdi yaşamak değil, mesele aynı derdi yaşayıp da birbirini anlamanın olduğu bu topikte güzel insanlar tanıdım ben hem de arada hiçbir kan bağı olmamasına rağmen... Yine diyorum en yakınınıza konuşlanmış insan, gelir sizin derdinizi küçümser ve çabanızı hiçe sayar... Ama hiç tanımadığınız birileri sizinle üzülür sizinle ağlar sizinle sevinir sizinle heyecanlanır... Ne demiş Kainatın Efendisi sevgili peygamberimiz "canı yanan sabretsin, canı yakan da yanacağı günü beklesin" o yüzden derdinizle dertlenmeyen onu küçümseyen insanlardan uzak durun ve Allah'a havale edin... Önemli olan bu zor süreçte kendinize ne kattığınız ve hayattan ne aldığınız unutmayalım Rabbim sevdiği kullarına dert verir sevmediği kullarını dünyalıklarına terk eder.. Burada benim için dua eden yine beraber heyecanlanıp ve sevinip üzüldüğüm herkese çok teşekkür ediyorum ... Allah sizlere anne olamasanız da anneliğin en "Yüce vasıflarını" çoktan varlığınıza yüklemiş bile sizler benim gözümde birer fedakar en değerli "Annesiniz" güzel Mevlam zamanı gelince inşallah sizleri bir de biyolojik anneliği de bahşeder...

Gunaydin hepinize. Hazirancim uyku tutmadi di mi gene.seni anlliuorum. Ne guzel yazmissin...agzina saglik. Topigimiz icin onemli bir hafta bolca test yaptircaz sanirim bu hafta..sen ise gidicen sanırım bugun. Cok yorma kendini. Insallah masa basisdir. Test yaptirunca haber ver. Ben yarin yaptircam..

Gunaydin hepinize. Hazirancim uyku tutmadi di mi gene.seni anlliuorum. Ne guzel yazmissin...agzina saglik. Topigimiz icin onemli bir hafta bolca test yaptircaz sanirim bu hafta..sen ise gidicen sanırım bugun. Cok yorma kendini. Insallah masa basisdir. Test yaptirunca haber ver. Ben yarin yaptircam..[/QU

Canım günaydın yoğun bi güne başladım ama kendimi yormamaya çalışıyorum masa başı canım bende senden mutlaka güzel haberini bakliyorum:KK36:

Sabahguzeli ben karnima baktigim zaman sağ tarafim kalp gibi atiyor seninde öyle oluyormuydu birde usuyorum

NEGATİF
kızlar sonuc malesef negatif 11.gün 0.100 dün bıraz kötüydüm o yüzden haber veremedim eşimle şuan istnabul dışındayım bıraz kafa dağıtalım dedim çok iyi geldi.dünden daha iyiyim biliyorum zaman herşeyin ilacı. bakalım eşimi zor ikna etmiştim bu tedaviye zaman geçsin denermiyim denemazmiyim şuan inanın hiç bir fikrim yok.biliyorum her şey allahtan o dediğinde her şey olur o yeterki ol desin vakti ve zamanı değilmiş farkındayım ama içim öyle acıyoki kızlar anlatamam .rabbime dua ediyorum sabrını versin diye

Çok üzüldüm :KK43: Allah sabır versin. Inşallah çok bekletmeden bebeğine kavuştursun seni.

Hepinize Günaydın kızlar. Sabah sabah costurmussunuz yine ortalığı. Yazına bayıldım haziran, duygularımıza tercüman olmuşsun. Yeni bir hafta inşallah hepimiz için bol pozitifli olur.ALLAH yardımcımız olsun

Ewet yaa nuggem gibi .. dimi ben bugun gittim cnmm bnmm doktor bana cok iyi davrandi ama ben soktaydimmm hala soktayim.. dondum kldim sanki.. gonal f veedi 450lik.gunde 300.doz kullncam.. igneleri biraz korkutyr ama bn yapamazsam esime vurdurtcam.. persembe gunu tekrr gel.. dedi.. e2me bkcaklar.. belki.. ozamn dusurebikiriz dedi doktrum ..hemsirede telini veedi.. birsey okursa ara diye.. canm bnmm yaa insallhh bnde hamile okurum ne.diyimki insallh.. desigun gibi okur.. hisleeinize guveniyrum.. doktrum.. bni tebrik etti kilo versigim.icin hata dalga gecti iatersen.. vazgecelim surda ne.klmis 70e dedi.. desim yokk hocam artik bebegime kavusmk istiyrum dedim.. bukadar hasretlik yeter bni yalniz birkmayin dedim oda bn hep yninda olcam dedi.. guzeldi ama insallh.. hersey cok guzel okurda bnde ilk denemede hamile kalirim cnm bnm allhim herkese nasip etain.. insallh.. canimsinnn
İnşallah cnm inşallahh...
Nası yapabildin mi iğneleri?? Artık bol bol doktora gidip kan vereceksin :) Benim damarlarımı normalde zor bulurlar. Artık iğne yeri geçmiyordu direk buluyorlardı :) Geçen yine kan verdim ikili test için hala yeri duruyordu. Bu arada mesajını aldım olur da senden çok uzun süre ses çıkmassa whatsapptan yazarım veya sms...

Hepinize Günaydın kızlar. Sabah sabah costurmussunuz yine ortalığı. Yazına bayıldım haziran, duygularımıza tercüman olmuşsun. Yeni bir hafta inşallah hepimiz için bol pozitifli olur.ALLAH yardımcımız olsun

Canım inşallah bugün güzel bigün olur ben işe başladım yoğunum çok birikmiş onları toparlamaya çalışıyorum zaman çabuk geçti artık bu hafta sona yaklaşıyoruz artık:KK39: ben dün akşam ağlayarak uyudum iyice gerildik ama rahatladım ağlayınca :KK61: ne zormuş beeee beklemek:confused:

Sabahguzeli ben karnima baktigim zaman sağ tarafim kalp gibi atiyor seninde öyle oluyormuydu birde usuyorum

ben de üşüme ara ara oluyodu bugün de üşüyorum sürekli bi belirti arıyoruz kafayı yemesek iyi Allah yardımcımız olsun zor bi süreç sakin olalım artık belirti aramayalım ya yoksa zarar veriyoruz kendimize :KK51:

canim alinti yapip yazsana oyle daha kolay olur yazdgni gorrum hem.karnna baktgn zaman o senn kendi damarlarnn atisidr canim herkeste belirti olmuo ve ayni belirtilerde olmuo kendinde belirti arama canm benm rahat ol.benmde kasigm ve belim agrimisti 7.gunde kahverengi lekelnmm olmustu benim.usumeyi birak yaniodum ben ates basiodu beni kuzum test gunn ne zaman.

canim alinti yapip yazsana oyle daha kolay olur yazdgni gorrum hem.karnna baktgn zaman o senn kendi damarlarnn atisidr canim herkeste belirti olmuo ve ayni belirtilerde olmuo kendinde belirti arama canm benm rahat ol.benmde kasigm ve belim agrimisti 7.gunde kahverengi lekelnmm olmustu benim.usumeyi birak yaniodum ben ates basiodu beni kuzum test gunn ne zaman.
Canim benim çarşamba günü test günü bende bugün yanmaya basladim ellerinim içi yaniyor

X