2014 Agustos ayı hamiş olmak isteyen anne adaylarının muhabbet topiği

Ne kadar sarkma olabilirmiş ki acaba? İnşallah hamilesindir canım yaa ben olsam dayanamazdim test için, sabredebilecek misin :)

32 - 34 gün olabilirmiş yarın yaptirayim en iyisi zaten yine kimyasal olmasından korkuyorum gün aşırı test yaptirmam lazım

Bende kimyasal geçirdim canım kan testi yaptirmasaydim da bilmeseydim keşke demisimdir çünkü adet günümde adet oldum.. ama benim adet döngüsü kisaldi kimyasaldan sonra :what:

Yaaa şu erken testlerden almak istiyorum ama çıkmazsa diye de parama kiyamiyorum. 5 gün var cikar mı sizce bebitolar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende kimyasal geçirdim canım kan testi yaptirmasaydim da bilmeseydim keşke demisimdir çünkü adet günümde adet oldum.. ama benim adet döngüsü kisaldi kimyasaldan sonra :what:

Benim adetimin üstüne 15 -20 gün geçtikten sonra adet oldum yani 21mayıs ta adet oldum 16 haziran da adet olmam lazimdi olmadım 26 haziran da gebeligi öğrendim 4 temmuz da kanama başladı benim kanamam çok geç oldu

Hadi ya supermis canım alayım barii :-D

Kizlar kimyasal gebelik icin taze skilmis havuc suyu icmek gerekiyomus. Bunu daha oncede defalarca soyledim ama duymayan kalmasin istiyorum. Her aksam yemekten 2saat snra 1bardak taze skilmis havuc suyu icin. Bebegin tutunmasini sagliyormus.

Ceycey prediktor alayım diyorum da 25 lira ya vazgeçtim bekleyeceğim sen de bekliyon mu

Yaaa şu erken testlerden almak istiyorum ama çıkmazsa diye de parama kiyamiyorum. 5 gün var cikar mı sizce bebitolar

3 gün kala yap canım yaa söyle düsün 3 gün kala yaptın gitti 15 tl günün geçti gittb kan testine 25 tl sonra 2 gün sonra 2 ye katlanmısmı bidaha bidaha ooo senin aylıgn yarısı testlere az sabret ins hamis haberi alcaz ana sayfaya hamileyimmm diye konu accaksn insallahhh safak 5/4 benm kasık agrılarım yok oldu sendeki son durmlar ne

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ceycey prediktor alayım diyorum da 25 lira ya vazgeçtim bekleyeceğim sen de bekliyon mu

Bekleyecegim canım sende bekle ne sabırsız seyleriz biz ya 😃

Evet kizlar az sabredin ya. 9ay nasil durcaksiniz siz :) bu arada ceycey hani bu topikte bebek konusulmayacakti :))

Bende de yok oldu kız dün baya vardı şimdi bacaklarim ağrıyor. Meme uçlarında cok bi koyulasma yok zaten ben beyazim cok ama ucu baya genişledi ve ağrı var.

Canım hamile kalmadan mı baslayacaz.

Aksama ne yemek yapıyorsnz bayanlar bırakalm bebek muhabbetni 😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…