Acil yardım lütfen

Doğal karşılıyorsan ne diye her sayfada insanlara giydiriyorsun?

Sen gizli yapınca doğal, insanlar açık açık yapınca iğrenç mi oluyor?

Senden ekmek çıksa ne olur, burası sosyal platform herkes birbirine yorum yapabilir, sabahtan beri insanlara saydırıp duruyorsun, sana ekmek mi çıktı?

Komiksin. :KK53::KK53::KK53:

allah ıslah etsin hepinizi

kopyala yapştırın gözünü seviyim :KK70:
sen nesin be cocuk mu kandırıyosun?
ben boyle seyleri zaten dogal karsılıyorum
ama bakın bakalım iğrenc sacma resimler atmısmıyım ona göre yargılayın
işiniz gücünüz yok bunlarla ugrasıyosunuz
hadi işinizee.. benden size ekmek çıkmaz

biraz önce arkadaşın birine eşine acıyorum senin gibi geniş miğdeli biriyle evlenmiş dedin.. bende senin eşine acıyorum şuan:KK51:

Konu sahibiyle, özelden mesajlaştık biz. Bana samimi geldi. Kızcağız panikle açmış konuyu, bir hata ettim, telefondan da düzeltemiyorum diye üzülüyordu. Ama en son sağlık problemi çözülünce, uğraşamayacağım dedi malum kişilerle, konunun kapatılması için yönetime mesaj atıp çıktı.

Oyleyse iyi madem ben biri hackledi falan diye dusunmustum ama mune bir an once silmeli cunku kiza yazik belki kotuye kullanilabilir fotograf :26:

kim nasıl istiyorsa öyle yaşar,kendimize bakmadan insanları suçlamak kınamakta neyin nesi yahuuu...

sadece resim koyması hoş olmamış okadar....ayrıca sezen aksununda dediği gibi hiçbirimiz masum değiliz.

Doğal karşılıyorsan ne diye her sayfada insanlara giydiriyorsun?

Sen gizli yapınca doğal, insanlar açık açık yapınca iğrenç mi oluyor?

Senden ekmek çıksa ne olur, burası sosyal platform herkes birbirine yorum yapabilir, sabahtan beri insanlara saydırıp duruyorsun, sana ekmek mi çıktı?

Komiksin. :KK53::KK53::KK53:

ağzını öpeyim senin..yaramız var gocunuyor muşuz biz ondan kıza hakaret ettirmiyormuşuz ya :KK9: şimdi kibarlaşmış demin saydırıyordu şimdi allah ıslah etsin diyor

Konu sahibiyle, özelden mesajlaştık biz. Bana samimi geldi. Kızcağız panikle açmış konuyu, bir hata ettim, telefondan da düzeltemiyorum diye üzülüyordu. Ama en son sağlık problemi çözülünce, uğraşamayacağım dedi malum kişilerle, konunun kapatılması için yönetime mesaj atıp çıktı.

bir panikle falan ama gerçekten iyi cesaret resim koymak hele de kk ya :KK53:

Tüm bunları yazan arkadaş bir önceki konunda "Kızlar meraba. Bu açtığım ilk konu o yüzden birazcık tedirginim ama sizlerden güç alıyorum :)
Benim 3 senedir beraber olduğum bi erkek arkadaşım var. İyi günle kötü günle bu güne kadar geldik ve hala devam ediyoruz.
Çok kavga etmişliğimiz vardır fakat hiçbi zaman ayrılmadık. Şu an birlikte yazlık bi yerde çalışıyoruz ve aynı odayı paylaşıyoruz.
Ama bi sorunum var sanırım onu ilk zamanlardaki kadar çok sevmiyorum. Sevgim mi azaldı bilmiyorum. Ya da hergün görmekten mi böyle hissediyorum? Normalde yaz tatillerinde farklı illerde oluyoruz memleketlerimiz farklı olduğu için. Ama bu yaz birlikte çalışma kararı aldık ve böyle oldu.
Önceden çok sevimli bulurdum, onu gördüğümde heyecanlanırdım ama şimdi öyle bşy yok...
Ne yapmam gerekiyor bu durum geçici midir? Yoksa hep böyle mi devam edicek :KK43: çok mtsuzumm" yazmışsın.

Erkek arkadaşınla aynı odada tavla mı atıyordunuz? :KK53::KK53:

İnsanların aynaya bakmadan atıp tutması çok rahatsız olduğum bir şey olduğu için üşenmedim yazdım.

offf buna şok oldum işte :KK70:

Spermin oluşturduğu bağışıklık sistemine özgü problemlerin küçük bir bölümü sperm alerjisi olarak anılır. İçerdiği protein yapısındaki maddeler nedeniyle gerek sperm hücresi, gerekse içinde bulunduğu meni kadında alerjik reaksiyonlara yol açabilir. Cilt reaksiyonları 24 saat sonra iyileşme sürecine girer.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

• Sperm alerjisi bulunan kadınların %50’sinde cilt alerjisi, alerjik nezle gibi diğer alerjik rahatsızlıklar da bulunmaktadır.

• Sperm alerjisi bulunan kadınların çoğunluğu 20-30 yaş arasında olup; bu kadınların %41’i ilk cinsel deneyimlerinde sperm alerjisi semptomlarıyla karşılaşmıştır. Birçok vakada, sperme maruz kalınması durumunda semptomlar daha erken ortaya çıkmış ve giderek daha kötü bir hal almıştır.

• Semptomlar genellikle cinsel ilişkiden sonraki ilk 30 dakika içerisinde ortaya çıkmış. Fakat birkaç vakada semptomlar saatler hatta günler sonra ortaya çıkabilmiş.

• Bazı kadınlarda alerjik tepkinin sadece tek bir erkeğin spermine karşı olduğu görülürken, bazılarında ise birlikte oldukları bütün erkeklerin spermlerine karşı olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca, bu alerjiyi görmezden gelip; doktora başvurma gereği duymadan bununla yaşamaya “alıştığını” bildiren kadınlar olduğu da saptanmıştır.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X