2014 Agustos ayı hamiş olmak isteyen anne adaylarının muhabbet topiği

Ilk torun mu olacak kismetse :-D

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Of bizde du aksam k.v-k.p ile gezmeye gittik. Aksam donuste yine soz dondu dolasti bebege geldi. Babasi diyo ben snn yasindayken seni kucagima almistim siz hala durun. Annesi diyo ben 27yasindayken 2cocuk annesiydim!!! Ya allah alla olmuo napalim. Bizim sucumuz mu diyesim geldi artik. Esimde bndr cevap bile vermedik. Guluolar bugun soylememistik gene konuyu oraya getirdik soyledik die. Hii cok komik.cok...

Slm 4 aylik evliyim bizde cocuk istiyoruz ama henuz girisimde bulunmadik. yorumlara baktimda uzuldum biraz aylar surdugunu gorunce. Suan adetin 3. Gunu bu ay denemeye baslayacagiz. Biraz nasip meselesi galiba bu is. Umarim uzun surmez. :/

Ilk torun mu olacak kismetse :-D

Evet canım baska ablam kardesimde yok tekim cok yük var omuzlarımda 😃 kısmetse ilk torunları iki tarafında eşimde tek erkek bide en büyük

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Vakti saati yazılı rabbim ne zaman isterse de gecistir takılma emin ol benm kadar sormuyolardır kv 2 aya kadar kapıma tıklayıp her sabah soruyordu simdi nasip ne zaman yazıldysa diye kendi söylüyor her kv kp böyle canım bosveer

Bende tek çocuğum ama annem ne acele ediyorsun diyo :-D kaynananin var 2 tane pek sormaz. İnşallah ya kalalim bu ay beraber hamilelik takiplerinde buluşalım :-D

Bizde de ilk torun olucak.
Esimde buyuk cocuk, bnde buyugum. Iki tarafa da ilk torun olucak. Babam daha gecen aya kdr daha vakit var olur diyodu. Simdi o bile yapin artik diyo. Ya bizde problem su; biz istemiyoruz diyoruz herkese. Ki 4-5ay oncesine kdr korunuyorduk. Simdi de onum gururuyla denemeye basladik diyemiyrz. Nir olmuo, bak korundunuz ondan olmuo demesinler die icimizde yasiyrz

Herkes bir degil canim. Snn kismetinde vardir bi denersin tutar. Sen bunlari takma kafana stres olmadan denemeye basla

Valla ya aldıklarımızı resimli paylassak ne aseriyoruz vs ne güzel olur

Aynen yaa kesin yapalım hamile kaldigimizda. :-D

Hamile kalimca bu topigin adini degistirip burdan devam edelim :))

Aynen yaa kesin yapalım hamile kaldigimizda. :-D

Esim arıyo poset tasıma diyor telefonda Allahım keske caktırmasaydım ona adet olursam cifte üzüntü

Esim arıyo poset tasıma diyor telefonda Allahım keske caktırmasaydım ona adet olursam cifte üzüntü

Olsun kuzum swndikkat et yaa yapsana bi erken gebelik testi yada kan ver ben catlayacagimm

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

kızlar bu havaların sıcaklığı nedir yaaa. oturduğum yerde bayılıcam şimdi.
işe gelirken yedek kıyafet alıcam artık yanıma. böye olmuyo :))

Kızlar bat imi dört gün geçti 4 temmuz da kimyasal düşük yaptım sarkma olabilirmiş diye bekliyorum ama yarın kan testi yaptirsammi

Kızlar bat imi dört gün geçti 4 temmuz da kimyasal düşük yaptım sarkma olabilirmiş diye bekliyorum ama yarın kan testi yaptirsammi

Ne kadar sarkma olabilirmiş ki acaba? İnşallah hamilesindir canım yaa ben olsam dayanamazdim test için, sabredebilecek misin :)

Bence şimdi yaptır 😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…