2014 Agustos ayı hamiş olmak isteyen anne adaylarının muhabbet topiği

Ceycey61

Ben en çok anne olmayı sevdim ❤️️
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2014
605
212
Haydi kızçeler buyrunn
Hayırlı olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İlk ben baslayayım kızlar
İstanbul avrupa yakasında oturuyorm 20 yasındayım 5 aylık evliyim 2 aydır cocuk düşünüyoruz eşimle severek evlendim 5 sene flört dönemimiz oldu şimdi kayınvalidemle altlı üstlü oturuyorz esim tek erkek 2 tane benden kücük görmce var evlenmeden önce calısıyordum grafikerim evlendkten sonra işi bıraktım esim calstrmıyor şimdilik kısaca böyle :) mutluyum huzrluym bebek haberide alırsam 2 kat mutlu olacagız insallah

Son düzenleme:
Amanin yaşımı yazmasam mı acabaa :) neyse 32 yaşındayım Bodrum da oturuyorum 3 yıldır.. finansçıydım ancak Bodrum a taşınınca iş bulamadım. Eşimle 10 yıldır tanışıyoruz 4 yıldır da evliyiz. 4aydir bebek istiyoruz nedense baya ertelemişiz :)

Son düzenleme:

Aslında ideali öyle evlendkten sonra en az 2/3 sene sonra cocuk yapın diyor uzmanlar evlilik iyice rayına oturduktan sonra sizde tam zamanında baslamıssınz istemeye rabbim ins yüzünüze güler bi bebiş haberyle sevindirir sizi bizide

Amin canım hepimizi inşallah..

Sende hosgeldinn :)

hoşbuldum canım ozaman bende kendimi tanıtayım.29 yaşımdayım istanbulda yaşıyorum.2bucuk yıllık evliyim.sadece 5 ay korunduk sonra bi dış gebeliğim oldu.ondan sonra hiç olmadı.bende işsiz üniversite mezunlarındanım :)))

Kizlar bende 27yasindayim. Ist avrupa yakasinda yasiyorum. Esimi ilkokuldan beri taniyorum ama 5.5yildir birlikteyiz. 2.5yildir evliyiz. 3aydir bebek istiyoruz. Denemeler devam ediyor. Isletme mezunu kantinciyim :)) bizde yillarca gezelim tozalim hayatimizi yasayalim dedik. Arkadaslarimiz teker teker bebeklerini kucagina alinca biz nie bekliyoruz olduk. Simdi hemen oldun telasina dustuk :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ceycey hayırlı olsun topigin internetim yoktu akşam ugrayamadim size.bende 22 yaşındayım kızlar 2 senelik evliyim 4 aydır çocuk istiyoruz eşim bnden büyük 33 yaşında ben onun içinde biraz istiyorum :-D bnde muhasebeciyim istanbul dayım işte böyle.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar ben 27 yaşındayım 8 yıllık evliyim 7 yaşında bir oğlum var 3. Aydır 2, bebeği istiyoruz. geçen ay kimyasal geçirdik tüm hayallerimiz suya düştü varligina çok alismistik

Günaydın hanımlar 💃💃

Sagol canım hosgeldin :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…