2014 Agustos ayı hamiş olmak isteyen anne adaylarının muhabbet topiği

Helal etmiyorum ki hem de zerre. Kadar

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Canım para konusu olunca herkes kendi tarafına yontmaya calısır ezdirmeyn kendinizi kayınpederin sizi oturttuysa o eve büyük oglunada ev almayı blecek kocanın yapacagı hic bsey yok iş babada biter ogluna kredi cekip kira öder gbi mi öder bu sizi ilgilendrmez hakem tutun valla oyle kaynının demesiyle olmaz sinirlendm valla ya sen blezkleri koyacaksn onlarda koyacak kayınpederinde oara koycak ortada büyük bi para brikecek ikinize ev alıncak yada kayınpedern ogluna ev alsn kredisini ödesn siz elinizdeki 10 bni ble vermek zornda deglsnz zamanında onada verlms bi para eskiyi karıstrmayn harcadık deyin cokta tantana olacaksa yada en son oluru böyle siz o evde 4 senedir oturuyorsanız kira bedelide 500 ise o evin yarısını siz yarısını kayınpedernz 4 senelık parasnı ogluna versn yani 250 * 4 sene ne yapar 12 bin versin abisine buyur abi ben 4 sene otrdugum kira bedelinin yarısı al paranı gerisinide babam tamamlasn al evini beni baglamaz deyin sizde otrmayın orada senin bilezklern ne alaka hic anlamadım kaynının dedkleri haktır olmazbu oluru varsa bu söyledklermdir ancak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim buyuk biziz kaynanam.da onlara para vermis onu saymiyor bile...bileziklerimi versem bile helal.dwgil otesi varmi yok kanimca versin vermesi diil derdim neden 500 verios heray onlar kari koca calisiyor ben kizima cumartesi bakicak adam yok diye calisamiyorum ohh millet rahat edecek bizz...haram.olsun yarina kalir ama yanina kalmaz lafi dogru Allaha havale ediyorum zikkim olsun birde kunyemi vs bozmuyorum diye surat asiyorlar

Canım siz en iyisi evin değerini belirleyin mesela 100 bin mi verin ellerine elli bin ev sizin olsun

Ev 220 bin fln ama domuzluk degilmi yapilan

Tabi ev sizin üzerineyse ileride kaynpedernz cıkın diyeblr bunuda düsnmeli

Ya bana sacma geliyor size verildyse diger cocugunada babanın yapması lazm kredi ceksn babası ödesn madem sizde 4 sene ve 5 neyse bi bedel verin

Yok.kiz 2 yil bile olmadi ben buraya geceli cok sinirim bpzuk....hale bak hic dusunmuyor dusuncesizler anlatsam.bitmez

Vallahi billahi huc helal etmiyorum elimde kalacaklar zaten.butun hepsine batiyorum evladimin rizki baska yerden ciksin madem yiyorlar

Canım ya kocan kabul etmez mi başka eve çıkın onlara da hicbirsey vermeyin.. nasıl insanlar bunlar yaa

Selam kizlar.. tatiliniz nasil gidiyor?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam kizlar.. tatiliniz nasil gidiyor?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Güzel gidiyor canım bugün evdeyiz börek yapıyorum suan az önce kavunlu milkshake yaptm degsk bi tat :) az snra yemek yicez öyle ev hali

Tatil yatıp yuvarlanmaca ile geçiyor, afiyet olsun ceycey :) kızlar aranızda kim ovulasyon testi kullanıyordu ben de alicam da hangi marka iyi acaba ??

Canım gitti gidiyordan alıyorlar orada uygun 20/25 tanesi 15/20 tl gbi bsey yanında gebelk testide veriyolar laboquck gbi bisey tam yazılısını blmiyorm :)

Tamam canım görmüştüm o markayı :) bugün regl olacam gibi yarın sipariş ediyim de öyle deneyeyim bu ay :sly:

Tatil yatıp yuvarlanmaca ile geçiyor, afiyet olsun ceycey :) kızlar aranızda kim ovulasyon testi kullanıyordu ben de alicam da hangi marka iyi acaba ??

Canim labquik marka 50 tane 75 tl ama icinde gebeligi kolaylastiran birde jel var

Kizlar eylul topigine gecmesek grup cok hos burdandevam etsek

Canim labquik marka 50 tane 75 tl ama icinde gebeligi kolaylastiran birde jel var

Evet canım bakarken jeli gördüm ama kullanan var mı acaba etkili mi cidden :what: ben su bazlı kullanıyordum ama ondan bile korktum sperm öldürüyormuş diye bişeyler okumuştum.. galiba o setten alicam bende şimdi lekelenmelerim var akşama ya da yarına adet olurum

Kizlar eylul topigine gecmesek grup cok hos burdandevam etsek

Muhabbete hep burdan devam ama agustosta hamile olamaz isek eylül hamiş topiğine geceriz 😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…