2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

park yatak hakkında fikrine katılıyorum ,arkadaşlarım bile benden alıyorladı tatile filan giderken 4 yaşında çocuk bile yatıyor ..bizde uzun zaman kullandık ,hala da duruyor ,allahım ben bu bebeğe bişey alamıycam heralde ,tüm heveslerimi 2. bebekte gerçekleştircem diyodum ,mama sandalyemiz bile var ya offf ,hepsi yine içimd ekalacak gibi ..

kesınlıkle oyle oglumda hıcbısı jendı zevkıme gore degıldı gıcık kayınvalidem koylu ısı eskı tarz herseyı toplayıp almıs bende sattım hepsını sımdı herseyı gonlumce yapıcam oglumda ıcımde kaldı

ohh ne güzel ,al valla içinde kalan ne varsa al ,bende bu sefer alamıycam galiba ,düşünüyorum diyorum israf ya hepsi var zaten ,ama inan herşeyde gözüm var ,yeni yeni şeyler çıkmış hep

hangi markanın park yatağını kullandınız acaba?

fikir olsun diye resim koyuyorum ,benim park yatağım şunun laciverti

çok şatafatlı ve karışık renkli olanları sevmiyorum,yata odası ile filanda uyum sağlamıyor ayrıca şunun gibi mesela

ohh ne güzel ,al valla içinde kalan ne varsa al ,bende bu sefer alamıycam galiba ,düşünüyorum diyorum israf ya hepsi var zaten ,ama inan herşeyde gözüm var ,yeni yeni şeyler çıkmış hep
aynen guselı ama gerıye donup oglumun yattıgı o ılk yaagıyla saıncakları falan ıcınde olan fotolara bıle tahammulum yok cınlerm tepeme cıkıyo yavrumu nelerın ıcınde yatırdım varken 2 yıde aldırtmadı babamız bunda karıssında goreyım ohhh beaa allahım saglık versın kuzumada bunlar teferruat

ben yine aldım valla yeni çıkan kundaklar var çok şirin yeni kıyafetler abimiziden kalanlar yeter belki ama miniğimin yenisi olmasın mı dimiiiii
hangi markanın park yatağını kullandınız acaba?
kraft kullandık hala sapa sağlam oğlum 3.5 yaşına girdi o zamandan beri kullandık
çok şatafatlı ve karışık renkli olanları sevmiyorum,yata odası ile filanda uyum sağlamıyor ayrıca şunun gibi mesela

Eki Görüntüle 921230

benim bundan kırmızı füme renginde

ben de kraft'ınkini çok beğendim, ona bakacağız sanırım. Peki içinde kullandığınız yatak da çok önemli, yatağını nereden ve nasıl özellikle seçmemiz gerekir? sanırım pamuklu olması en doğrusu..

Biz de bebişimizin ilk bebek telsizini aldık :)) weewell Markasıda kullanan var mı deneyimli annelerimizden fikir almak isterim

kırmızı füme sevdiğim renkler ,ben resimdeki gibi cırt renkleri pek uyduramıyorum yatak odama ,zaten yatak odam karmakarışık renklerde ,yatakbaşım ve konsolum venge ,gardroplarım beyaz ,birde karışık renkli bişeyler girerse bana en azından olmaz .

kesinlikle krem kullanmaya doğdumdan önce başlamalıyız, ben hatta 7 aylık başlarım çünkü
doğum acısı hiç bişey o acının yanında ölüyordum resmen oğlum emerken acıdan asla unutamam

Biz de bebişimizin ilk bebek telsizini aldık :)) weewell Markasıda kullanan var mı deneyimli annelerimizden fikir almak isterim
süper iyi gunlerde kullan bende weewell kullanıyorum oglumda kullandım cokta memnun kaldım nefes sesını bıle alabılıyor neredeyse bendekı model bu mavısını sıparıs etmıstım alırken turuncusunu gondermısler oylede kaldı 300m çekiş mesafesine sahip mesila apartmanın son katı 4.katı benım evım alt katı ıs yerım kımı zaman annem oglumun telsızını bana bırakıp markete alel acele gıtmıslıgı vardır gayet net cekıyo

canım benimmm günaydınnn :) ayyy güzel anneler ne güzel paylaşımlar yapmışsınız resmen bayıldımm süpersinizz bi kaçını not ettimm.. zaten sonlara doğru sorucaklarım olucakk henüz bişi bakamadığım için aptala dönüorm siz yazdıkça

ecmelimmmm bayıldım bu beşiğee resmennn yaa dekoratifte duruooo ama sanırım kısa süre kullanılır bu dimi? :S
Baby Tech Saraylı Ahşap Beşik Baby Tech onurbebe.com

gunaydın cnm baby tech olan hemen hemen 1,5 yasına kadar kullanılabılıyo canım benım dogal ahsaptan yapılmıs cok kıbar bısı ılk zamanlar yatsın dıe gusel bır tercıh bence benım oglumun mobılyalı odası var bebeıs 1,5 yasına gelınce o yataga gecer oglumada arabalı yatak fılan bakarım çilekten artık o yuzden benı seper beşik idare etcek cok sık duuryo kesınlıkle

Son düzenleme:

canım o çanta olduğu için hani dışarda kullanırım belki dediydim
sling kullancam çünkü alışveriş merkezi falan gibi bir yerde
kucağımda uyursa çantayı açar yatırırım dedim araba taşımam boşuna diye
ama zaten çok ağırmış kullanışlı değilmiş
caydım

ben normal oda yapıp bebeği de odasında yatıracağım
o yüzden park yatak almam sanırsam
ya da yatak hariç mi alcam bilmiyorum valla
bir yandan daha var diyorum
bir yandan da ufaktan bakmalı diyorum ben de şaşırdım

hmmm süpermiş ozaman yaa bana kçk gibi gözüktü ama öyleyse dediğin gibi alınırrr yaniii çok beğendimm bennn
çok para lasımmm çoooookkk bize walla bu hızlaa :18:

ikiside çok güsel cnm fakat şunu düşünmelisin önerı sadece bunların basına bır adam lazım :) sallamak oyalamak ıcın otamatık bısı bakarsan sende rahat edersın mınık kusunda
benım ekledıgım lınkte hem otomatık salıncak bem ana kucagı hemde mama sandalyesı gıbı kullanılıyo ıkı farklı marka yapmıs bırı graco bırı fıcher prıce bakmanı tavsıye ederım .... teksen kendı kendıne oyalayacak bır yardımcı şart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…