2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

Ne demek canim rica ederim sen Ankara daydın degilmi.
Anladım canim hayirlisi artik tabi birinin mutlaka yardimci olmasi gerekiyor bi muddet.

aileller ankarada canım. doğumda orda olcam Allah izin verirse.
şuan doğudayız görev sebebiyle.

Cinsiyeti gösterse de ufaktan alsak... 16+2'yiz... belki yarın öğreniriz... :) heves de kalmadi.

Kızlar butikbebede avent indirime girmiş. 400 tl lik çantalı elektronik göğiüs pompası 230 küsürdü haberiniz olsun.

buraya da yazayım :) ben henüz sadece yeni anne olmuş bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Butikbebe'de kampanyaya giren Thermoform diye doğal ürünler yapan ithal bi markadan ikili tulum aldim kişlik.(6-9 aylık aldım) arkadaşımın bebeğinde egzama olduğundan doğal ürünleri tercih etmeye çalişiyor. ben de fiyatini uygun bulunca aldım. Bambu ağacından üretilmiş doğal ürünler. yine kampanyaya girerse yazlık almayı düşünüyorm.

Eki Görüntüle 1019409

Bir de cicilerden önce kitaplar var tabii... okuduğumuz bebek bakım, gebelik kitaplarını da paylaşalım lütfen... benim kitapların adı şuan aklıma gelmiyor eve gidince bakıp yazarım...

kızlar bunlar nasılllllll
ya bi türlü karar veremiyorum

Eklentiler

• $pr_01_6826_min.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 68
çok tatlılar
güle güle giysin bızdık :)
hemen söyle nerden aldın hangi site :)
sgl tatlimmm...
siteden almadim cnm yanimuzda magaza acilmis pandakids diye oylesine girip ne var ne yok diye bakayim dedim..bunlari sevdim aldimmm)))

kızlar bunlar nasılllllll
ya bi türlü karar veremiyorum
Guzel cnm..alternativin varsa bskalim secelim yoksa bu da voook tatliiii cok guzelll

sgl tatlimmm...
siteden almadim cnm yanimuzda magaza acilmis pandakids diye oylesine girip ne var ne yok diye bakayim dedim..bunlari sevdim aldimmm)))

Guzel cnm..alternativin varsa bskalim secelim yoksa bu da voook tatliiii cok guzelll

güya cok sey almayı düşünmüyordum..
2.çocuk bu
çocuğa öyle masraf yapmaya değmez diyordum ama bunları görüp almamak için zor tutuyorum kendimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Eklentiler

• $1824_buyuk.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 62
  • $1_1000_800_4.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 65
  • $121c363.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 72
  • $121B699-Z-1.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 67
  • $121B714_Default.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 78
  • $121B696_Default.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 64
  • $1358230.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 75
  • $5025_buyuk.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 65
güya cok sey almayı düşünmüyordum..
2.çocuk bu
çocuğa öyle masraf yapmaya değmez diyordum ama bunları görüp almamak için zor tutuyorum kendimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Coookkkk tatliiiiii Allah guzel gunlerle giydirmeyi nasip etsin.
bodyler cok tatli yazili....artik standart yazililar cok diye sevmiyordum ama bu yazilar guzellll
bide sondan 3cuuuyeeee bayildiiimmmmm bodylerden onceki sapkali takimaaa

Selam kızlar, ben daha alışverişe pek başlayamadım, yani en azından giyim olarak. Geçen haftasonu yurtdışına tatile gitmiştim, ordan bakım ürünlerini, biberonlarını aldım. Alışveriş konusunda çok kararsızım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…