2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

o zaman seçeneğin çok eğer anadolu yakasındaysan aldiğim yeri tarif edebilrim.

malesef cnm avrupa yakasindayim ewet bulurumda çalişan insanin çok vakti olmuyo 1 gün izinliyim ondada bisey anlamiyorum hemen geciyo :)

Oncelikle herkesin beeislerine ve kendilerine aldigi cicisler hayirli ugurlu olsun rabbim guzel günlerde giydirmeyi ve giyinmeyi nasip etsin ins...
Ben daha biseyler almadim abimizden bisuru kiyafetlerimiz var dr kiz desede cogunu giydiricem bi kac parca alirim ama oda bana nasip olmicak galiba teyze ve hala benden sabirsizlar sagolsunlar onlar bana birakmazlar zaten ana kucagi puset mama sandalyesi falan herseyimiz sapasaglam duruyor sadece abimizle bir bi oda hazirlicaz onuda 7.ayimizda halledicez ins.

canım aldıkların hayırlı olsun güle güle giyin... lohusa geceliği pijama takımı alırken neye dikkat etmeliyiz sen araştırmışsındır...

Canim merhabalar benim ilk dogumda aldigim iki takimim vardi biri dantelli falandi hic giyinemedim kullanissizdi ama digerini baya kullandim onun gogus bolumunde dugmeler var cok kolaylik oluyo emzirirken hatta markasinida soyliyim haluk bayram siddetle tavsiye ederim sabahligida vardi kumasida cok iyi int arastirabilirsin 4 yil once 75 liraya almistim bugun sosyete pazarina gittim ist dayim ( sende ist daysan yer icin yardimci olurum) ve orda gordum daha guzel modellerini ve 45 lira dedi cok uygun geldi bana bi tane alicam digerinide yedek kullanicam artik

Canim merhabalar benim ilk dogumda aldigim iki takimim vardi biri dantelli falandi hic giyinemedim kullanissizdi ama digerini baya kullandim onun gogus bolumunde dugmeler var cok kolaylik oluyo emzirirken hatta markasinida soyliyim haluk bayram siddetle tavsiye ederim sabahligida vardi kumasida cok iyi int arastirabilirsin 4 yil once 75 liraya almistim bugun sosyete pazarina gittim ist dayim ( sende ist daysan yer icin yardimci olurum) ve orda gordum daha guzel modellerini ve 45 lira dedi cok uygun geldi bana bi tane alicam digerinide yedek kullanicam artik
ayy bende bu markayı araştırıyordum. ankarada şubesi varmış.
internette de 100 tl nin altında değil üçlü takımları. yani pijama ve sabahlık birlikte.
eğer aynı markaysa keşke bana da kargolatsan arkadaşım ne dua ederim valla :)
fiyatı acayip uygunmuş orda.

ayy bende bu markayı araştırıyordum. ankarada şubesi varmış.
internette de 100 tl nin altında değil üçlü takımları. yani pijama ve sabahlık birlikte.
eğer aynı markaysa keşke bana da kargolatsan arkadaşım ne dua ederim valla :)
fiyatı acayip uygunmuş orda.

Valla bende gorunce sasirdim bayada inceledim ama benimkiyle ayni kumaslari farkli modellerde vardi suan cinsiyet icin kiz dedi dr um ama biraz daha bekliyim diyorum. Neden olmasin canim seninle haberlesiriz iki tane de aldikmi daha uyguna gelir unutma ama bir ay sonra falan bana ozelden msj atarsin oldumu canim... bu arada senin cinsiyet belli mi.

Oncelikle herkesin beeislerine ve kendilerine aldigi cicisler hayirli ugurlu olsun rabbim guzel günlerde giydirmeyi ve giyinmeyi nasip etsin ins...
Ben daha biseyler almadim abimizden bisuru kiyafetlerimiz var dr kiz desede cogunu giydiricem bi kac parca alirim ama oda bana nasip olmicak galiba teyze ve hala benden sabirsizlar sagolsunlar onlar bana birakmazlar zaten ana kucagi puset mama sandalyesi falan herseyimiz sapasaglam duruyor sadece abimizle bir bi oda hazirlicaz onuda 7.ayimizda halledicez ins.

bende haluk bayramın pijamalarına baktım bayağı ama çok pahalı geldi.. beğendiklerim hep 90-100 civarıydı özdilekte. belki indirime girer diye bekleyeyim dedim. sen süper almışsın güle güle giy. nerde bu mağaza bakarsın bi giderim

bende haluk bayramın pijamalarına baktım bayağı ama çok pahalı geldi.. beğendiklerim hep 90-100 civarıydı özdilekte. belki indirime girer diye bekleyeyim dedim. sen süper almışsın güle güle giy. nerde bu mağaza bakarsın bi giderim

Canim ben daha almadim istanbul anadolu yakasinda ordaysan sende yardimci olayim hemen.

Amin inşallah.. Oğlun tam gününde doğarsa benimle aynı gün doğacak, belki benimki de erken gelirse annesiyle aynı gün doğmuş olur diye ümitleniyorum bazen :) 0-3 ay zıbın takımı ve battaniye lazımmış, 3-5 takım 3ü büyük yani 10-11 parçalı olanlardan olsa 2 küçük yeter gibi geliyo. Bir kaçta beğendiğin model tulum alsan ideal bence, hediye de gelir. 3-6 ayları kışlık takım tulum alıyorum ben kışa denk geliyolar çünkü. Bayanın biri zıbın takımı bakarken parmağımın ucu kadar çorabı hediye ettiğinde bana bende inanamamıştım o kadar küçücük mü olacak demiştim :) Eşim bile sanki önceden çocuğu olmuş gibi zıbınları görünce küçük bunlar diye tepki verdi.. Ama öyleymiş benim annem de 4 çocuk annesi aynı şeyi söylüyor. Tutmaya korkacaksın ufaklığından diyo,:) Çok çabuk büyüdükleri de doğru, 4,5 aylık oğlu var arkadaşımın 6 aylık tulumlarını giydiriyormuş o ara dönem için fazla kıyafet almamak lazım heralde. Ne demişler çocuğun yediği helal giydiği haram. Ama gel de anlat bana :)

ayy öyle mi canım demek oğluşumla aynı gün doğumgününüz ama benim sezeryan olacağı için sanırım sezeryanları 1 hafta 10 gün kadar erken alıyolar diye biliyorum canım ama nasip kısmet tabiki. en hayırlısı nasıl olacaksa öyle olsun. ben o zıbınları pek kullanışlı bulmuyorum açıkcası canım yaa heralde zıbın pek almam tulum daha rahat zannedersem... ben de 3-6 ağırlıklı almayı düşünüyorum hoş annem sen önce ilk doğduğunda giyceklerini al 3-6 ayı sonra alırız acelesi mi var diyo bilmiyorum artık kararsızlıklar içinde bir ben:KK1:

hafta sonu bende çıldırmış gibi oğluma alışveriş yaptım kanz da kışlıklarda %50 indirim vardı 3-6 ve 6-9 ay kışlıklarını aldım çokta uyguna geldi mothercare dada tulum ve zıbınlarda indirim vardı ordanda aldım bi kaç bişey vaktiniz varsa kaçırmayın alın kışlıklar oldukça indirimde çünkü yaz sonu da gelecek sene yazlıklarını alırım... 0-3 ay bi kaç tane aldım bi kaç tane alsam yetecek

bu takım çok hoşuma gitti sağdan soldan düğmeli kullanışlı ve şık hamileyken de doğumdan sonra da kullanılabilir aslında ama fiyatı 90 lira çok mu pahalı kii markası haluk bayram
$gecelik.jpg amaaa çokk güzellll :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

herkesin bebeğinin yeni cicileri hayırlı olsun
bende bebişime ilk hastane çıkışını fenerbahçeden aldım 2 adet battaniye çıtçıtlı badyler çoraplar ağız mendilleri iç çamaşırı sanırm ilk zamnalar iç çamaşırını giyinemez ama çok hoşuma gittiği için aldım tulumlar ve daha bissürü şey aldım alllah hayırlısıyla giymeyi nasip eder inşaaallah :nazar:bir kaç haftaya kadarda odasını yapmaya başlıycam şimdiden tasarımlara başladım sizlerin aklında neler bebişlerimizin odası için paylaşırsanız sevimirim :KK3:

hayirli olsun güle güle giysin hepsini :) bnde hastane cikişini feneriumdan alcm 2 tane model var kararsz kaldm sen hangisini aldin ?

hayirli olsun güle güle giysin hepsini :) bnde hastane cikişini feneriumdan alcm 2 tane model var kararsz kaldm sen hangisini aldin ?

canım ben zıbını mavi pantolu mavi badysi beyaz olanı aldım çok şekerler:) sende al bebişine fiyatıda uygun ama ben sadece battaniyesinin olmamasına üzüldüm o yüzden bide normal hastane çıkışı aldım onu doğduğu zaman giydirsinler feneriumdan aldığımıda evimize gelirken giydircem:):KK52:

X