2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

$bikini_1-2 yaþ_19,90.jpg

Görünce bayıldım bu bikiniye 1-2 yaş için aldım artık doğduktan sonra baya bir bekliycez galiba giymek için ama çok tatlıııı:)

Merhaba anne adayları, beşiklere bakıp araştırdınız mı? Ben ahşap beşik almayı düşünüyorum, odam küçük olduğundan çok büyük beşik alamam, 60*120 boyutu ideal benim için, hem de sağlam ve uzun süreli kullanabileceğim bişe olsun istiyorum, bikaç yere baktım, çilek odasından istediğim ölçüde beşik buldum, hem asansörlü hem de altında 2 çekmecei var, 5 yıl da garantisi varmış, herşeyi dahil 1000 tl ye geliyor, bana biraz pahalı geldi. Sizin önerebileceğiniz beşik satan yer var mı, benim istediğim özelliklere sahip olan? :emir_bebek:

Merhaba anne adayları, beşiklere bakıp araştırdınız mı? Ben ahşap beşik almayı düşünüyorum, odam küçük olduğundan çok büyük beşik alamam, 60*120 boyutu ideal benim için, hem de sağlam ve uzun süreli kullanabileceğim bişe olsun istiyorum, bikaç yere baktım, çilek odasından istediğim ölçüde beşik buldum, hem asansörlü hem de altında 2 çekmecei var, 5 yıl da garantisi varmış, herşeyi dahil 1000 tl ye geliyor, bana biraz pahalı geldi. Sizin önerebileceğiniz beşik satan yer var mı, benim istediğim özelliklere sahip olan? :emir_bebek:

Aslında piyasası böyle.Ben ilk önce büyüyen beşik düşündüm.Sonradan masa, komodin ve genç yatağı oluyomuş.Ama şimdi park yatağa döndüm.Daha kullanışlı olduğunu söylüyorlar.Bakalım ne olacak,hayırlısı.

Bebefix de bebek odalarında kampanya gördüm bakabilirsiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba arkadaşlar bebeklerinize oda yapacak mısınız? benm boş bir odam ve içinde yeni yaptırdğım tek bir dolap var bir beşik ile bi gardrop alsam yeterli mi? ilk zamanlar için ufak beşik alıp kendi yatak odamda mı tutmalıyım? yoksa park yatak heryere taşınır o mu çok kararsıızım siz nasıl yapacaksınız?

Ben bebek odası almayı düşünüyorum (dolap, şifonyer, büyüyen beşik). Ancak ilk aylar için yatak odamıza koyabileceğimiz küçük sepet beşik diye tabir edilen beşiklerden almayı planlıyorum. Diğer taraftan park yatak almamı söyleyen birçok kişi var çevremde. O da aklımın bir köşesinde. Bebek odalarını araştırmaya başladığımızda netleşir.

merhaba arkadaşlar bebeklerinize oda yapacak mısınız? benm boş bir odam ve içinde yeni yaptırdğım tek bir dolap var bir beşik ile bi gardrop alsam yeterli mi? ilk zamanlar için ufak beşik alıp kendi yatak odamda mı tutmalıyım? yoksa park yatak heryere taşınır o mu çok kararsıızım siz nasıl yapacaksınız?

ben hemen oda yapmayı düşünmüyorum canım.
park yatakta kararlıyım.. 3 yaşına kadar bunu kullanır sonra odasına bakarız inşallah.
mobilya beşiklerle hiç uğraşamam. park yatağı istediğim yere taşırım diye düşünüyorum.

ben hemen oda yapmayı düşünmüyorum canım.
park yatakta kararlıyım.. 3 yaşına kadar bunu kullanır sonra odasına bakarız inşallah.
mobilya beşiklerle hiç uğraşamam. park yatağı istediğim yere taşırım diye düşünüyorum.

Haklısın canım park yatagi oneren çok kişi var hem çocuk büyüdüğünde büyük baza almak daha mantikli gibi. Ama kıyafetleri için bir dolap alayım diyorum bir dolapda boş odamda var zaten bakalım hayirlisi

Cok guzel bi zibinmis gule gule kullanin Allah guzel gunlerde giydirmeyi nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hamişler bebeklerınıze almayı dusundugunuz bebek arabaları hangı markalar sımdıden bu konuyu belırlemek ıstıyorum o kadar cok marka ve cesıt var kı bende bebısıme yenı dogan takımı 3 4 tane de takım aldım caramel marka sı hep ara renkler cunku cınsıyetı daha bellı olmadı bundan sonrakı alacaklarım pempe veya mavı ye dogru gıdecek cok heyecanlıyım :emir_bebek:

hamişler bebeklerınıze almayı dusundugunuz bebek arabaları hangı markalar sımdıden bu konuyu belırlemek ıstıyorum o kadar cok marka ve cesıt var kı bende bebısıme yenı dogan takımı 3 4 tane de takım aldım caramel marka sı hep ara renkler cunku cınsıyetı daha bellı olmadı bundan sonrakı alacaklarım pempe veya mavı ye dogru gıdecek cok heyecanlıyım :emir_bebek:

ben graco mirage+ travel system aldım
satış fiyatı 700 idi Ankara daki babymall da güya 250 tl lik alışverişe anında 50 tl indirim vardı
bir kaç ıvır zıvır ile 750 ye tamamladık
600 e geldi
sonra o indirim bitti mağazaya bir daha gittik gene %20 indirim vardı arabanın fiyatı gene 600 idi
yani öncelikle mağazalardaki indirim hikayelerine dikkat edin
gerçi başka mağazalarda da 700 dü direk kazıklanmadık ama boşuna acele ettik

ben hafif olması nedeniyle bunu tercih ettim
ayrıca tek elle ve tek hareketle kapanıp açılıyor (gerçi ben ufak tefeğim iki elimi de kullandım ama alışılabilir)
üzerinde ana kucağı varken 8 kilo falan
kraft tan concord neo ya oradan quinny ye kadar hepsine baktım
en rahat kaldırabildiğim graco ve quinny idi travellardan
quinny'nin çok uzun sürdü katlaması
ayrıca puseti de sökmek lazım katlarken
tek başımayken pratik olmaz diye graco aldım
ayrıca yarı fiyatına geldi quinny nin
bunun dezavantajı pusetin üzerine takılıyor ana kucağı
amma velakin ben zaten küçükken arabadan çok slingle taşımayı düşündüğüm için aldırış etmedim
ana kucağı da oto koltuğu labildiği için tercih sebebi

mağazalara gidin tek tek kendi başınıza katlayıp katlayamadığınızı kaldırıp kaldıramadığınızı deneyin derim ben
dışı çok daha şık arabalar vardı
ama ben tek başıma kaldırıp katlayamadığım sürece işime yaramayacağından almadım
işlevine dikkat edin derim
özellikle yalnız başınıza otobüs veya taksi kullanma ihtimaliniz varsa
ben halen düzgün araba kullanmadığım için taksiye binersem tek başıma katlamam gerekeceği için bunu tercih ettim

günaydın kızlar,
Limango THE BABASLING/BABY POLAR GEAR/GOLDBUG indiriminde. dün biraz araştırma yaparak babasling sipariş ettim, bir de alt açma minderini uygun gördüm, çanta da oluyor. ilgileniyorsanız bi bakın derim.
renk renk seçenekleri var.

$[img][5][2][2000x2743].jpg

X