2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Yine kaçırdığım yerden herşeyi okudum:) dün o kadar yoruldum ki anlatamam ben haftaya cumartesi okulun projesi ile ispanyaya gidiyorm 5 günlüğüne dün tüm gün pasaportla uğraştım hemde 4 saat araba kullndm ile gittim geldim akşam yemekten sonra 19.30da bir uyumuşum ki sabaha kadar artık günü 12 saat uyanık geçiriyorum.Kafama takılan bişi var internetten araştırdım ama yinede fikrinizi almak isterim uçağın bize zararı olur mu???hani havalanında xr cihazlarından geçiriyolar ya o da bni korkutuyohet ne kadar etkisi yok deselerde korkuyorum..

valla cnm bende devamlı ucak seyehatı yaparım ama duymadım hıc son 4 hafta almıyolar dıye bılıyorum ucaga erken dogum rıskınden oturu.... onun dısında bır sıkıntı yok yanı olabılır aslında hıc bu acıdan bakmamıstım oglumdayken hamıle halımde 3 kez gıdıp geldım ucakla :26:

İnternetten bayağa araştırdım ama sorun olmaz diyo ama insan ister istemez stres oluyo sonta 4 defa binicm ist aktarmalı uzun bir yolculuk olucak bi de dün emniyette de o xrlerden geçmek istemedim hamileyim dedim ama bunlar öyle zaralı ışın yaymıyo dediler herhalde riskli olsa söylerlerdi

ıcın rahat etsın o zaman google amca doktorlar kadar emnıyetlı :)))
ıyı yolculuklar dılerım sımdıden ıspanya gusel memlekettır amcam orda benımde gıtme sansım olmadı ama harıka bır kent gezebıldgın kadar gez

Aslında çok gezme şansımız olacak mı bilmiyorum programı karşı olul belirliyo zaten gittiğimiz yet çok küçük bir ilçe bakalın yine de değişik bir kültür😊 teşekkürler tatlım

Aslında çok gezme şansımız olacak mı bilmiyorum programı karşı olul belirliyo zaten gittiğimiz yet çok küçük bir ilçe bakalın yine de değişik bir kültür😊 teşekkürler tatlım
hım anladım cnm hem zaman kısıtlı hem kucuk bır yer gıdecegımız dıyorsuın olsun farklı kulturler gormek ıyıdır
yerınde olmayı ısterdım acıkcası gezmeyı seven bırı olaraktan farklı bır ulke gormek gusel bır duygu olurdu

hangi çin takvimi bu hangi sitenin kızlar benim kız da diyen oldu erkek de diyen oldu.
iyi yolculuklar hülyacım. güzel güzel gez valla ooohh sefan olsun

herkese günaydın tatlı annişler ,
sizer bişeyler sormak isyitorum ,sosyal hayatınıza özen gösteriyormusunuz ,yani eskiden daha çok gezerdim arkadaşlarla filan ama şimdi genelde evdeyim yada işten eve modundayım mı diyorsunuz ,
avm lerde veya ne bileyim işte araba ile filan birkaç saatlik yollarda gezermisiniz
niye soruyorum çünkü ben bu alışkanlığımı bırakamıyorum ,hala gezip tozayım ,mağazalarda giyip çıkarayım ,alışveriş yapayım derdindeyim ,daha fazla dinlenmek gerekirken daha fazla yoruyormuyum acaba kendimi
aslında kötü de hissetmiyorum ama sizler hayatınızda ne gibi değişimler yaptınız ..

valla bız karı koca cok sosyaldık ama oglanla beraber bıttı sosyallık sebep su kolıktı ılk 8 ay nerey gıtsek 10 dk duramadık gerı donduk ... sımdılerde gezıyoruz fakat sınırlı eskısı gıbı degıl

hadi hayırlı haberlerle cık tatlım ben bıle heyecanlandım

Hadi güzel haberlerini bekliyoruz :)

Sağolun kızlar. Geldik evimize. Duydukta gordukte kalp atıslarımızı. 235 miş kalp atısımız. Çok iyi dedi doktor. Bebişimiz 8 mm kesemiz 2 cm imiş. Gayet sağlıklıyız şükür. 2 hafta sonra görüş günümüz. 1kg kadar kilomuda vermişim daha ne olsun :)))

Çin takvimi bizede kız diyor. Oğlum tutyor yiğenlerimde bakalım bu tutucakmı.

harika gözün aydın guselım cok sevındım kg kaybınada senın ıcın rahat bır dogum olması ıcın gerıden baslaman rahat olucak mınnagın kalbını yerımm benn maratona kosuyor kuzucuk maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…