2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

insanbul senin fotonu ben görmedim yaa yine koy :))

eşim götürdü pc yş bugün işi vardı.. giremedim bende buraya hiç:KK43:

bu arada kızlar benim oğlum hasta boğazları şiş 6 tane iğne verdi dr. 2 tanesi vuruldu
hastaneye gitmek zorunda kalıyorum korkuyorum banada bulaşır diye:KK5:
kendimde başladım halsizleşmeye yine off ne zor durum yaa
sanki 9 aylık gibiyim nefes alırken bile zorlanıyorum :KK14:

ALLAH ım bir an önce şu dönemler bitsin keyifli zamanlara geçelim
o zamanda zırt pırt çişimiz gelir :KK1: ama olsun o halsizlikten daha iyi :))
geçmiş olsun tatlım kıyamam oglusunada sanada op yerıme gecmıs olsun allah acıl sıfa versın salgın var herkes dıkkat etsın bızım ofıstede bı abı hasta korkuyorum:18:

herkese mrblar..yaa nolur bukadar çok konuşmayın okuyamıyoruummm :)) fotolar koyulmuş filan acıcık gerilere baktım ama ya ben göremedim ya da kaldırdınız çok mrk ettim:))
ecmel..çok aktif katılamadığım için topice senle ilgili bişiy de yazmadım üzerime wazife diildir diye ama yaşadıklarına çok üzüldüm bilmeni istedim..inşallah zamanla herşey yoluna girer we bu zaman da pek uzun sürmez..senin we ewladının pardon ewlatlarının enaz hasarla atlatmanızı dilerim bu süreci..
bugün ygs başwurusu için saatlerce bekledim..11de aldığım sıram 4te geldi..Alllah'tan yalnız gitmemiştim de biyerlere gittik oturduk filan son bi saati ayakta bekledim sadece..belim kopuyo şimdi..az ilerleyen aylarda olsak sıkıntıdan oracıkta doğuruwercektim:)

kızlar ben ya sürekli açım, ya da içimi kıtır kıtır kazıyan bişiyler war..bi insanın sürekli midesi kazınırmı ya..çok korkuyorum şişcem iice diye:KK43: tamam istifra da fena bişiy ama bu sürekli yemek yeme isteği de pis bişiy..hep bi sonraki öğünü hayal edip kendimi tutmaya çalışmakla geçio gün..yedikten sonra da başlıo bulanmaya..

bu arada kızlar benim oğlum hasta boğazları şiş 6 tane iğne verdi dr. 2 tanesi vuruldu

çok geçmiş olsun iğne olayı fena..bi de 6 tane..Allah kolaylık wersin:)

herkese mrblar..yaa nolur bukadar çok konuşmayın okuyamıyoruummm :)) fotolar koyulmuş filan acıcık gerilere baktım ama ya ben göremedim ya da kaldırdınız çok mrk ettim:))
ecmel..çok aktif katılamadığım için topice senle ilgili bişiy de yazmadım üzerime wazife diildir diye ama yaşadıklarına çok üzüldüm bilmeni istedim..inşallah zamanla herşey yoluna girer we bu zaman da pek uzun sürmez..senin we ewladının pardon ewlatlarının enaz hasarla atlatmanızı dilerim bu süreci..
bugün ygs başwurusu için saatlerce bekledim..11de aldığım sıram 4te geldi..Alllah'tan yalnız gitmemiştim de biyerlere gittik oturduk filan son bi saati ayakta bekledim sadece..belim kopuyo şimdi..az ilerleyen aylarda olsak sıkıntıdan oracıkta doğuruwercektim:)

kızlar ben ya sürekli açım, ya da içimi kıtır kıtır kazıyan bişiyler war..bi insanın sürekli midesi kazınırmı ya..çok korkuyorum şişcem iice diye:KK43: tamam istifra da fena bişiy ama bu sürekli yemek yeme isteği de pis bişiy..hep bi sonraki öğünü hayal edip kendimi tutmaya çalışmakla geçio gün..yedikten sonra da başlıo bulanmaya..
sağol cnm arkadasım ne munasebet burda acık sacık paylaşıyosam dururmumu hepınızın yorum yapma hakkı var elbet allah razı olsun arkadasım herkesın bır derdı vardır elbet ama hamıle halımle en cok esıme ıhtıyacım varken yanımda olmaması benı cok uzuyo daha dogrusu bu karakterde olmayan bırı nasıl bu hale geldı dıye yasayacagımız gorecegız varmıs nasıp dıyorum rabbım tez zamanda feraha kavustursun once evladımı sonrada benı ve karnımdakı kuzumu

bende sen gıbıyım habıre karnım ac cok degl ama sık sık yemek ıstıyorum sonumuz vahım gıbı

Son düzenleme:
cnm benim sen hamilelerin oldugu bi sayfada ulu orta bunu soylersen o panco coker wallahii :KK9::KK9::KK9: aldiklarini da merak ettim dogrusu, resimlerini koy evet cicilerininn bizde gorelimm :KK34: gule gule de kullan cnm :KK54:
Batsın panço :))))) koyucam diğer sayfaya resimleri evw gideyim çeker eklerim.

oooo olaylar olaylar :KK53::KK53: fotolar paylaşılmış ,bişeyler bişeyler ,hiç çağıranda olmadı ,insna bi haber eder yahu :KK19:

Bende kaçırmışım herkes foto paylaşmış :))) aman ben zaten tombik birşeyim sığmaz fotoğrafım o küçücük kutuya :))))

Bu arada benimde yarın randevum var fasulyemi görücem heyecan yaptım yine :KK1:
siz akşamları da maşallah geç saate kadar burda durabiliyorsunuz
ben daha 9 da nalları dikiyorum gözlerim kapanıyor resmen :KK37:

hay maşallah azcık uyumuşum uyanmışım yine uçmuşsunuz kızlar ben bu kadar ağır değildim :KK52: hoş birikmiş okumasıda ayrı heycanlı oluyor

benim de vardı azıcık azıcık sık sık yiyerek çözümü buldum şimdilik canım. geçen haftam perişandı benim. Açım açııım açım ben yaa diye utanmadan ağlayacaktım. artı bir de ayva da çok iyi geliyor. bastırıyor canım. hem ye hem yanağına sür :KK9: batıl inançların böyle keyifli olanlarını seviyom yaaa :KK1:
bu hafta da gerçi bu pek bu haftalık değil en başından beri ekşi ekşi şeyler, ekşili şeyler, ya da ferah ferah hafif yiyecekler yiyorum. ayşe geliyoooo galiba :13:

çin takviminde erkek çıkıyor.bende erkek olmasını istiyorum.ama önemli olan sağlıklı olması tabiki :emir_bebek: cinsiyet işin esprisi

bu arada şu resmi çok seviyorum :KK53:

$1520663_10202198988589489_1162471174_n.jpg

benim de vardı azıcık azıcık sık sık yiyerek çözümü buldum şimdilik canım. geçen haftam perişandı benim. Açım açııım açım ben yaa diye utanmadan ağlayacaktım. artı bir de ayva da çok iyi geliyor. bastırıyor canım. hem ye hem yanağına sür :KK9: batıl inançların böyle keyifli olanlarını seviyom yaaa :KK1:
bu hafta da gerçi bu pek bu haftalık değil en başından beri ekşi ekşi şeyler, ekşili şeyler, ya da ferah ferah hafif yiyecekler yiyorum. ayşe geliyoooo galiba :13:

Anacım eksi benim bildigim de ayse ama bazılarıda erkek diyor yahuuuuuu :21:

Bu arada gecmis olsun aycacım.Valla yakalanma dikkat et ben gecen hafta hep yattım oksuruk mahvediyo.Biri gecen oksururken kaburgası kırılmıs o derece :18: Bol bol ellerini yıka olmadan onlem al ıhlamur ic :KK37:

selam herkeze nasip olursa benimde ağustosda inşallahh.

rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu

amin canımmmm.Cok bekleyen cok gozleyen var.Haberi bu kadar sevindiriyosa insanı eve gelmesi nasıl birseydir.

Hamileyiz ya bayanlar bizim dualarımız makbul ins.o yuzden bebek bekleyen herkese dua edelim

kocam da tutturdu erkek bu ekşi yeyip çocuğun kafasını karıştırma diye :KK4:
rahmetli kpimin adını koycakmışız erkek olursa.. hüseyin.. milleti de alıştırdı hüseyin diye. geçen kardeşim yanıma geldi, oğlum hüsoo naapıyon diye karnımı seviyordu :KK53::KK53::KK53: iyi isim güzel isim de olum hüsooo ne yaaa... ikinci adı olabilir ama ilki başka olsun yine de dimi..
bir de isimlerin kaderlerine inanır mısınız?

Güzel anneler canım anneler :KK76:

Eslerinize soyleyin aksam bi koltugun minderinin altına makas birininkine de bıcak koysun.Siz gormeyin sonra girin istediginize oturun.Makas kız bıcak erkekmiss.Elticigim bana yaptı kız cıktı.Maksat muhabbet onun kocası yapmıs 3ünde de tuttu diyo.Herkes bi yaptırsın yazsın bakalım :92:

Güzel anneler canım anneler :KK76:

Eslerinize soyleyin aksam bi koltugun minderinin altına makas birininkine de bıcak koysun.Siz gormeyin sonra girin istediginize oturun.Makas kız bıcak erkekmiss.Elticigim bana yaptı kız cıktı.Maksat muhabbet onun kocası yapmıs 3ünde de tuttu diyo.Herkes bi yaptırsın yazsın bakalım :92:

çok eğlenceliymiş kız :) batıl inançsa böyle olsun canımı yesin. bir sürü batıl inanç var çoğu hamileyi korkutma üzerine. bugün taktım ben buna.:KK47:

kocam da tutturdu erkek bu ekşi yeyip çocuğun kafasını karıştırma diye :KK4:
rahmetli kpimin adını koycakmışız erkek olursa.. hüseyin.. milleti de alıştırdı hüseyin diye. geçen kardeşim yanıma geldi, oğlum hüsoo naapıyon diye karnımı seviyordu :KK53::KK53::KK53: iyi isim güzel isim de olum hüsooo ne yaaa... ikinci adı olabilir ama ilki başka olsun yine de dimi..
bir de isimlerin kaderlerine inanır mısınız?

Yahu bebis kızsa asıl hüso diyip bebişin kafasını karıştırmasınlar :KK52: :KK9::KK9:

Gecen okudum cinsiyet belli olduktan sonra anne karnındayken ismini soylemeye baslamak ismiyle sevmek cok iyimis.
Ve ben zaten ismin cok cok onemli olduguna inanırım.Bi tanıdıgım ebcet hesabıyla annenin ismiyle birlikte bebege konmak istenilen isimlerin yıldızına bakıyor hani iyimi cocuga bu isim iyi gelirmi gibisinden.Bazı bebeklere bazı isimler cok kotu anlamlı cıkabiliyor.
Daha once konmus simdi buyumus olanın yıldızına da bakıyor mesela sunlar yazıyor.Bu yıldızın vasıfları zayıflık acizlik bilgisizlik asagılık acelecilik hareket ve ses umursamazlık gibi vs seyler.cocuga bakıyosun buyumus oluyo ya anlıyosun diyosun ozaman cidden bu cocuk adıyla buyumus.
Hem bosuna dememisler bence buyuklerimiz adıyla buyusun diye...:44:

çok eğlenceliymiş kız :) batıl inançsa böyle olsun canımı yesin. bir sürü batıl inanç var çoğu hamileyi korkutma üzerine. bugün taktım ben buna.:KK47:

Ya maksat eglence olsun catlamıyomuyuz sonucta acaba bebişimiz ne diye :))

Yapalım nasılsa sunun surasında 1 - 1.5 aya kadar ogreniriz ozamanda aaa tuttu tutmadı be yaparız :KK76:

X