2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

taş anneler vaay yakışırr :KK14:
ben boyatmaya cesaret etmiş değilim henüz, eski kafalı mıyım korkak mıyım çözemedim onu :KK24:

seninki de fenaymış beya :KK53: bulmuş böyle tatlısını daha ne istiyo anlamadım
sende öyle davran, eşinin yanında annecim annecim de sonradan hakkından gelirsin :KK53::KK53::KK53:

canım ben hiç bizaman kendi saç rengimi sevemedim :KK43: çok koyu gelior yani ne bilim normalde doğallık severim ama saç konusunda yok yani bikere boyattım bidaha sürekli devamı geldi sarı, kumral, bakır, kahve denedim bunların hepsini :KK70:

ayyy canım bnmm çok saolasın sende çok tatlısın... walla bende bilmiorm bizden ne istiolar :KK70: öle yapıorm zaten napimmm yani öbürtürlü ben kötü olucamm çok sölenirsem...

Kızlar avatarımdaki benim kocamın küçüklüğü bende hayırlısıyla onun gibi sevimli bir oğlum olsun istiyorum ama kızım olursa da halasına benzesin benim küçüklüğüm çirkinmiş :)

Son düzenleme:
kızlar kucuklugumden berı hayalım oglum olursa zencı bebeklere benzesın ıstedım hep oca dudaklı esmer bı cocuk olsun
kızım olursada su andakı avatara ekledıgım gıbı bır cocuk olsun hayalını kurdum ınsallah rabbıom saglıklı sıhhatlı hayırlı evladın yanında dıleklerımıde kabul eder
oglum zencı cocukları ararmıyo sutlu cıkolata tenı lokma dudakları var :nazar::KK16:
kızımda sole cımcıme olursa deme keyfıme ye bıtır heryerını
arıyetten bu avatarımdakı kız benım cocuklugumun bıldıgınız kopyası :KK53: ben sarısınmısım ınanabılıyormsunuz

ayy ciddi misin, ama esmerleşmende fena olmamiş ayrı bi güzel olmuşsun
ne demişler sarışının adı esmerin tadı $ıslık.gif

ayy ciddi misin, ama esmerleşmende fena olmamiş ayrı bi güzel olmuşsun
ne demişler sarışının adı esmerin tadı Eki Görüntüle 927248
sağol bebegım o denın dudellıgın :KK66: ayy kopardın kız benı cadıı tenım hep esmermısde kafam sarıymıs gozlerım mavıymıs 2 yasından sonra yeşil olmuş falan fılan fena cımcımeymısım kendı saç rengım kumral aslında cok koyu degıl ama ben kızıl sevıyorum

Son düzenleme:
oooo olaylar olaylar :KK53::KK53: fotolar paylaşılmış ,bişeyler bişeyler ,hiç çağıranda olmadı ,insna bi haber eder yahu :KK19:

HENUZ ONUN KADAR AR DAMARIM CATLAMADI AÇMADIM AİLEMİ BU HALE GETIREN KADINLA MUHATTAP OLMYA NIYETIM YOK Bana AILEME HICBISI YAPMADIGIMIZ HALDE EYLÜL AYINDA 1 AY TORUNUNA BAKMAK ZOR GELDI DIYE ANA AVRAT KUFUR EDEN BIRIYLE BENIM ISIM OLMAZ SU DAKKAN SONRA USTELIK SEVGILI KOCAM ANASINI HAKLI BULURKEN :KK53: BANA OZUR DILETMEYE CALISIRKEN

ecmelcim Allahtan korkmayan kuldan utanmayanlara ne yapablirsin ki.okuduklarıma göre aşağılık kompleksi var bence onlarda

kendilerinde yapacak zeka ve yetenek yok ki senin kendi ayakları üzerinde durmanı çekemiyorlar.aslında onlar kendileri gibi ezik birini

aramışlar ama senin kendine güvenin onları insanlıktan çıkarmış onları.sağlığına,bebişlerine,işine gücüne bak Allah her şeyin hayırlısını bilir.

kızlar ya size çok özeniyorum :KK6:
bir çoğunuz hamile pantolonları almaya, bakmaya başlamış
ben 48 kiloyum 34-36 giyiyorum ama 2 haftadır onlar bile bol geliyor
bende istiyorum ki karnım büyüsün biraz sıksın giydiklerim hamile olduğumu o yönden de hissedeyim :KK49:

senin gibi 34-36 giyen ben 40 beden pantolon aldım.bende 48 kiloydum yazın bayramdı falan derken iki kilo aldığımı

düşünüyorum.ama soğuk yerde yaşıyorum,sonra hamilelik ve aldığım 2 kilo.ama 55-56 çıkıyorum tartıda :S anlamadım gitti göbeğim

okuldaki 5 aylık arkadaştan daha belirgin.bu kadar kilo aldığımı düşünmüyorum ama eğer kilo aldıysam bile bebişim iyi olsunda veririm napim.

iyi haberler almaya devam ederiz inşallah kızlar.

face olayı olabilir bencede.

bende pantolon aldım ama hamile pantolonu değil lastikli pantolon bende rahat ettim tavsiye ederim.

sen baska topıklerde fınk at bızden cagırmamızı bekle :KK20:
bız burdayız sen nerdesın :KK37: ozletme kendını bozusmayalımm :KK9:

ecmelim ,doğuştan sarışın hatunum ,bizim öbür topikte varya hani ,ufak bişey ya bi oda bi salon :KK17:,orda takıldım bugün ,ama bi haber etseydiniz gelirdim valla ..:KK55:

Aklıma şu geldi, yakında kısmet olursa bebişlerin cinsiyeti belli olacak, biri belli oldu bile.

Kim ne hissediyor yazsın, bakalım sonuçlar ne olacak.

Mesela ben kız gibi hissediyorum nedense...

ecmelcim Allahtan korkmayan kuldan utanmayanlara ne yapablirsin ki.okuduklarıma göre aşağılık kompleksi var bence onlarda

kendilerinde yapacak zeka ve yetenek yok ki senin kendi ayakları üzerinde durmanı çekemiyorlar.aslında onlar kendileri gibi ezik birini

aramışlar ama senin kendine güvenin onları insanlıktan çıkarmış onları.sağlığına,bebişlerine,işine gücüne bak Allah her şeyin hayırlısını bilir.

senin gibi 34-36 giyen ben 40 beden pantolon aldım.bende 48 kiloydum yazın bayramdı falan derken iki kilo aldığımı

düşünüyorum.ama soğuk yerde yaşıyorum,sonra hamilelik ve aldığım 2 kilo.ama 55-56 çıkıyorum tartıda :S anlamadım gitti göbeğim

okuldaki 5 aylık arkadaştan daha belirgin.bu kadar kilo aldığımı düşünmüyorum ama eğer kilo aldıysam bile bebişim iyi olsunda veririm napim.

iyi haberler almaya devam ederiz inşallah kızlar.

face olayı olabilir bencede.

bende pantolon aldım ama hamile pantolonu değil lastikli pantolon bende rahat ettim tavsiye ederim.
ağzın bal yesın tatlım benım kaybedecek hıcbıseyım yok onlar uzulsunler evlatlarına gul gıbı bakıp 2 tane evlat sahıbı yaptım bır gun kalbını kırmadım bunların hatrına ınsan yapmazmı ama ne ıse 3 paralık adamlara 5 paralık deger verırsen bole olur kendılerını kaf dagında gorurler...

ben face kullanmıyorum :KK43:(( yavyular herkes kendını arkadas lıstesıne eklesın album yapsın sadece arkadaslar goruyo zaten desıfrede olmamıs oluruz bnce :KK34:

Aklıma şu geldi, yakında kısmet olursa bebişlerin cinsiyeti belli olacak, biri belli oldu bile.

Kim ne hissediyor yazsın, bakalım sonuçlar ne olacak.

Mesela ben kız gibi hissediyorum nedense...

bende kiz hissediyorum...cin takvimi de kiz diyo...bakalim hayirlisi...:KK16:

çin takvimine göre erkek ben kız istiyorum çocukça olabilir ama sırf eşime inat :KK37: hem biz şıkır şıkır gezcez kızımla :KK37:

Kızlaar ben yavaştan çıkıp evime doğru yol alıcamm :) H.sonu giremeyebilirim annemler bizde...
Çok öpüormm dikkat edin hem kendinize hemde minnoşlarınızaa :KK70: iyi haftasonları :KK54:

Arkadaslar zaman gecmiyor agustos bi geleydi insallah ben 28yasindayim ikinci bebegimi bekliyorum hayirlisiyla we ALLAH kismet ederse ikinciden sonra fazla zaman kaybetmeden 3cuncu bebisimide istiyorum bir arada buyurler 3tane yeter zaten su zamanda bir gecse

oyyy tatlı kuzum gitmem canımmm..:KK19:
yalnız o avatardaki kızdan istedin ya ,ondan bi tane var bende :KK9: allah sanada versin sendeki kavruk tenli oğlandan da bana :KK16:
ahaahh ınsallah amın canım amınnnn oglumun odasının fotolarını arıyorum demınden berı cıcıslere eklıycem yardımm edın fıkır almam sart

insanbul senin fotonu ben görmedim yaa yine koy :))

eşim götürdü pc yş bugün işi vardı.. giremedim bende buraya hiç:KK43:

bu arada kızlar benim oğlum hasta boğazları şiş 6 tane iğne verdi dr. 2 tanesi vuruldu
hastaneye gitmek zorunda kalıyorum korkuyorum banada bulaşır diye:KK5:
kendimde başladım halsizleşmeye yine off ne zor durum yaa
sanki 9 aylık gibiyim nefes alırken bile zorlanıyorum :KK14:

ALLAH ım bir an önce şu dönemler bitsin keyifli zamanlara geçelim
o zamanda zırt pırt çişimiz gelir :KK1: ama olsun o halsizlikten daha iyi :))

X