2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben seni gördümküü :KK17: saç rengine bayıldım :KK17:
benim kv telefonu zor kullanıyo, denk gelemez,
ama en iyi olduğu alan oğlunu kullanma, ayarlarıyla oynma, format atma gibi şeylerde iyi :KK52::KK52::KK52:

ayyy canım benim teşekkür ederim maşallah sende çok güzelsin walla topic'in adını Ağustos'un Taş anneleri die değiştirsek mi acaba?
Fındık Kabuğu'na boyatmıştım canım ama şuan görsenn ahhaha biraz renk cümbüşü durumu var :KK70:

ahahahahaha koparttın beniii heeee :) bnmkisi hep mazlumları oynar oğlu kıyamasın diee ay ben bilmem siz bilirsiniz falan oğlunun yanında sora tekken lafları çatır çatır sokar bnmkisinin en ii olduğu alanlardan ahahahhaha

:KK1: ya bu ne yaaa yiyorum yiyorum doymuyorum bu gün .... sabah bi kalktım 7 buçuktan kurt gibi açım...o saatten beri doyamıyorummmm...tövbe tövbeee:KK56:

oh afiyet olsun hepsi bebeciğe kan kilo olsun inşllh bazan böyle iştahlar glp gider

kızlar bebeklerimiz yaklaşık 8 -11haftalık hepimizin ...bu süreçte kaç kez doktora gittiniz ? ben 2 kez gittim ikisi de farklı doktorlardı çünkü farklı illerdeydim mecburen ..şimdi 3 ay olmasını bekliyorum .yine de endişeleniyorum doktora gitsem mi bu hafta aceba.
bir de 2 li tarama diyosunuz ya benim ankarada gittiğim doktor sakın yaptırma dedi gereksiz ...ben hastalarıma hiç yaptırmam ama illa isteyen olursa yaptrıyorum dedi .100 kişiden 3 kişi yaptırır ancak dedi .ben de yaptırmayı düşünmüyorum ...Allah buyuktur

yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler ...

bende 2 kere farklı dr gttm o testlerin yanılma payıda var bebeğin hasta dese allah korusun zeka özürlü dese aldırmayacağıma göre yanılma ihtimali var boşuna 9 ay acabama ki deyip üzeleceğim o yüzden dr soruyorum test yapacağı zaman bebekte görülme ihtimali olan hastalık karnımda tedavi etme şansınız var mı yoksa hiç boşa testi olmuyacağım

kızlar sağlık ocaklarına kaydınızı yaptırdınızmı az önce sağlık ocağında tanıdık hemşiremiz vardı annem söylemiş ısrarla beni aradı zorunluymuş sanırım

evet zorunlu benide aradılar canım kaydettiler..kızımda kaydetmedik diye baya sorun yaşamıştık..

Bugün ilk defa sabah midem bulanmadı karnımda ağrımadı ve 10 haftadır ağzıma sürmediğim çikolatayı canım istedi bugün. ilk defa bugün deli gibi çikolata yedim. Yani bugün iyiyim derken son 1 saat içinde boğazım birden yanmaya başladı ve resmeeennnn çöktümmmm.... Bildiğiniz hasta oldum yaaa :KK43: Şimdi de genzim akıyor burnum akıyor beter oldum eve nasıl gideceğim onu düşünüyorum. İlaçta içemem off mahvoldum yaa tam sırasıydı boğazım resmen batıyor yutkunamıyorum :KK43:

hem iş hem ev hem kız herşey yoruyo beni..bide insan hamileyken hep uyumak hep uzanmak istiyor ama ben yapamıyorum malesef:2::2::2::2::2::2: ama geçecek bugünler inanıyorum ben Rabbim bana güç verir:KK16::KK16::KK16::KK16:
amiinnn
izne ayrılma durumun nedir canım
eminim zordur, uykuya doyamıyorum bende

aha bir guzel anne daha :KK16:
:KK17::KK17: çirkinim ki acuk :KK17: ya sizlerin saç renkleri ne kadar güzel :KK16:
kızlar sağlık ocaklarına kaydınızı yaptırdınızmı az önce sağlık ocağında tanıdık hemşiremiz vardı annem söylemiş ısrarla beni aradı zorunluymuş sanırım

yaptırdım ben canım, dünde aradı biz aramasakta siz arada uğrayın dedi :KK53:

Bugün ilk defa sabah midem bulanmadı karnımda ağrımadı ve 10 haftadır ağzıma sürmediğim çikolatayı canım istedi bugün. ilk defa bugün deli gibi çikolata yedim. Yani bugün iyiyim derken son 1 saat içinde boğazım birden yanmaya başladı ve resmeeennnn çöktümmmm.... Bildiğiniz hasta oldum yaaa :KK43: Şimdi de genzim akıyor burnum akıyor beter oldum eve nasıl gideceğim onu düşünüyorum. İlaçta içemem off mahvoldum yaa tam sırasıydı boğazım resmen batıyor yutkunamıyorum :KK43:
ıhlamur bal kol ıcıne yada nana lımon az kararbıberlı ballı ıc toparlarsın guselım kendıne dıkkat et ınsallah bısı olmaz cabuk toparlarsın

amiinnn
izne ayrılma durumun nedir canım
eminim zordur, uykuya doyamıyorum bende

ya çok kötü olursam rapor almayı düşünüyorum daha çok var önümde aylar doğum sonrasına izinlerimi kullanmak istiyorum bebişime ben bakim istiyorum hemen işe başlama istemiyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar kucuklugumden berı hayalım oglum olursa zencı bebeklere benzesın ıstedım hep oca dudaklı esmer bı cocuk olsun
kızım olursada su andakı avatara ekledıgım gıbı bır cocuk olsun hayalını kurdum ınsallah rabbıom saglıklı sıhhatlı hayırlı evladın yanında dıleklerımıde kabul eder
oglum zencı cocukları ararmıyo sutlu cıkolata tenı lokma dudakları var :nazar::KK16:
kızımda sole cımcıme olursa deme keyfıme ye bıtır heryerını
arıyetten bu avatarımdakı kız benım cocuklugumun bıldıgınız kopyası :KK53: ben sarısınmısım ınanabılıyormsunuz

darısı bana ama bulantıların geçmesine:18::18::18::18: çok geçmiş olsun dikkat et kendine..

ıhlamur bal kol ıcıne yada nana lımon az kararbıberlı ballı ıc toparlarsın guselım kendıne dıkkat et ınsallah bısı olmaz cabuk toparlarsın

teşekkürler ecmel. bugün iş yerinde 1 fincan ıhlamur içtim fazla da içmeyin diyorlar ama böyle olunca da başka bir şey yapamıyoruz. mecburen içeceğim şimdi hayırlısıyla bir eve gideyim de hepsini yapacağım ve yatacağım çok halsizim kafam zonkluyor... off yaa hiçççç istemiyorum istemiyorummmm :KK43:

ben anlamadım den seviniliyo ki :) benim bulantım olmuyor aglamalımıyım :)

Yok sanki sabah göğüslerimdeki belirtiler azalmış gibi gelmişti ve bulantılarım da genel olarak akşamüstü 4-5 gibi başlıyor 4 gözle başlamasını bekledim başlayıncada sevindim yoksa benimde öyle çok kötü bulantılarım yok ama tek bu kadarına çok şükür ben bütün sıkıntılara razıyım bebişimle ilgili çok aradım minnoşumu :)

teşekkürler ecmel. bugün iş yerinde 1 fincan ıhlamur içtim fazla da içmeyin diyorlar ama böyle olunca da başka bir şey yapamıyoruz. mecburen içeceğim şimdi hayırlısıyla bir eve gideyim de hepsini yapacağım ve yatacağım çok halsizim kafam zonkluyor... off yaa hiçççç istemiyorum istemiyorummmm :KK43:
cnm çokta fazla ıcme 1 bardaktaha ıc yat uzan terlemeye bak

ayyy canım benim teşekkür ederim maşallah sende çok güzelsin walla topic'in adını Ağustos'un Taş anneleri die değiştirsek mi acaba?
Fındık Kabuğu'na boyatmıştım canım ama şuan görsenn ahhaha biraz renk cümbüşü durumu var :KK70:

ahahahahaha koparttın beniii heeee :) bnmkisi hep mazlumları oynar oğlu kıyamasın diee ay ben bilmem siz bilirsiniz falan oğlunun yanında sora tekken lafları çatır çatır sokar bnmkisinin en ii olduğu alanlardan ahahahhaha

taş anneler vaay yakışırr :KK14:
ben boyatmaya cesaret etmiş değilim henüz, eski kafalı mıyım korkak mıyım çözemedim onu :KK24:

seninki de fenaymış beya :KK53: bulmuş böyle tatlısını daha ne istiyo anlamadım
sende öyle davran, eşinin yanında annecim annecim de sonradan hakkından gelirsin :KK53::KK53::KK53:

kızlar kucuklugumden berı hayalım oglum olursa zencı bebeklere benzesın ıstedım hep oca dudaklı esmer bı cocuk olsun
kızım olursada su andakı avatara ekledıgım gıbı bır cocuk olsun hayalını kurdum ınsallah rabbıom saglıklı sıhhatlı hayırlı evladın yanında dıleklerımıde kabul eder
oglum zencı cocukları ararmıyo sutlu cıkolata tenı lokma dudakları var :nazar::KK16:
kızımda sole cımcıme olursa deme keyfıme ye bıtır heryerını
arıyetten bu avatarımdakı kız benım cocuklugumun bıldıgınız kopyası :KK53: ben sarısınmısım ınanabılıyormsunuz

ay olabilir ama bakk walla gözlerde renklii çünkü senin ama sarışın hayal edemedim seni :) evet soradan hep saçlar koyulaşıo bebeklerin... inşallahhh benzer bebeimmm şöyle güzel cimcime bi kızzz :KK16:

Tabii herşeyden evvel hayırlısı sağlıklısı ama bende kız istiyorum :21: böle şıkıdım şıkıdım giyinip gezicez biz kızıçemle :emir_bebek:

ya çok kötü olursam rapor almayı düşünüyorum daha çok var önümde aylar doğum sonrasına izinlerimi kullanmak istiyorum bebişime ben bakim istiyorum hemen işe başlama istemiyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ay bebişini yesinler :KK1:
tamam tamam gidebildiği yere kadar gitsin o zamansa şikayet yok annesi
bak bizde bulanmıyo diye tedirgin oluyoruz
her şeyin güzelliği varmış meğer..

Benimde diş etimde problem oldu. Diş etim şişti ve dişim ağrıyor sandım sağ tarafımla yemek yiyemedim bir kaç gün bekledim geçmeyince dişçime gittim. Hamile olduğumu söyleyince 16 haftadan önce zaten işlem yapamam ancak hamilelikte diş etleri ve dişler hassaslaşabilir dedi. Sensodyn F kullan dedi. Bir kaç gündür onu kullanmaya başladım ve diş etlerim rahatladı. Sana da tavsiye ederim.

Teşekkür ederim Canım ben uzun süredir sensodyn kullanıyorum ama dedim ya diş macunu midemi bulandırıyor o yüzden çok az koyuyorum fırçaya, artık bir süre idare edeyim..

X