2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

süper koca popo totoda hocaman hasta bezı vıykkk
goren o halden kacar beaa

tü kaka sigara bacım içmemeye çalışanlardan özür diliyorum :18:

olsun 850 km ötede olmasıda bi bakıma şans ahahahhaha öle düşün :) ama gelirler bence doğuma yani... gelmeliler bencede pes etme canım :) toopic olarak güveniors sanaaa
ahahahha tontik tontikkk hepimizzz ahahahahha

tabii ki karsilikli oldu mu guzel, yoksa bir anlami yok, tek kurekle kayik gitmez ki, iki taraftan asılmak lazımö yoksa aynı yerde doner durursun...bazi insanlar oyle iste, anlam veremiyorsun ama yine de yapacagi yoksa yapmiyor, insanlari degistiremiyorsun iste...degistremediklerini oyle kabullenmek gerekiyor ne yazik ki, ve ona gore tavrini koymak...en azindan annenden yana sanslisin, ben nice oz annelerde biliyorum ki; onlarin bile evlatlarina pek hayri dokunmuyor...bir insan bencilse her kosulda bencil oluyo, bazen anne bile olsa...oda ayri bir enteresan..biz de anne olucaz, hatta belki de ilerde kayinwalide olucaz, bizler nasil olucaz acaba. onu da merak ediyorum... :)

sakin ol hepsinin içinde azıcık hanzoluk oluyo
kimisi kavfada çıkıyo, kimisi başkasının yanında, kimisi böyle anlarda
benim eşiminki lafta ilgileniyo, yapma etme dur dikkat et ama oturduğu yerden bunlar

Ay sennn, bekleyenler topiğinde hamile olduğunu da söylemedin, benden bir hafta sonra da hamile olmuşsun maşallah.
Hayırlıs olsun canım

ayyy canım benım çok mutlu oldumm kalbınızın gusellıgı yuzunuze yansımıs hayır duaların ıcın sagol dedıgın gıbı olur ınsallah rabbım affetsın arada kendımı kaybedıyorum uzuntuden ama hepsı bır ımtıhan bılıyorum hepınızı o kadar merak edıyorum kı hayalımdekı ınsanlarımısınız acabası ??? her kes resım eklese profılıne ne kadaan gusel olur

hasta bezi miiii? nası yaniiii? şuan şoklardayımmm
ilk bir hafta kanama yogun oldugu ıcın hastaneden onu verıyolar cnm acıkcası cokta rahat oluyo sezeryanlılar sık sık yerınden kalkamıyo normal dogumlularda daha rahat edıyo tasma derdı olmuyo tabısı sonra azaldıkca normal pede donersın :))

Ben de yaza doğru kestireceğim sanırım, benimki de aynı seninki gibi gür baya, zor oluyor uğraşması...

Ne güzel yazmışsın tatlımm çok haklısın... tavrımı koyucam hep şans verdim şimdiye kadar yani ama artık tavrımı koyucam çnk böle enayi gibi hissedio insan kendisini.. evet Allah'a şükür annem bitanedir çok fedakardır 3 kardeşiz hepimizi ayrı ayrı düşünür...
evet ilerde bu örnekleri görüp ona göre aklımıza getirip davranalım evladımıza, gelinlerimize./damatlarımıza.. Bencil insandan nefret ederim gerçekten, iyi insan olmak varken ,iyi iyi anlaşmak varken ne bilim

evet arastirdim biraz netten anlatigin gibi tesekkür ederim randevüyu 1 ay sonra vermislerdi bu tesicin 2 hafta sonra gel dediler olsunn yine görecegim bebegimi insallah arkadasmm bbeklerimizi sglikli sigatli kucagimiza alrz.

Ay sennn, bekleyenler topiğinde hamile olduğunu da söylemedin, benden bir hafta sonra da hamile olmuşsun maşallah.
Hayırlıs olsun canım

teşekkür ederim cnm:) söylemiştim aslında ama arada kaynadı demekki..bide ben her zaman kk ya giremiyorum,eşim iş nedeniyle sık sık şehir dışına çıkıyo bende annemde kalıyorum,müsait olamıyorum anlican..şimdi eski topiklerdeki arkadaşlar kızmışlardır bana,listeye adını yazdırdı da ortadan kayboldu diye:)

aaa ilk defa duydummm heee :)) neyse artık bebişim gelsinde onu takarızzz bide rahat oluo dedin ya tamamdır bian korkmuştum çnk..
bu arada yarın fotomu koyarım ama sora kaldırırım okadar kv hakkında atıp tuttumm sora denk gelir görür falan tam olur yuvam dağılır ahhahahahaaaa şimdide koyardımda çıkıyorum işten 5 dkya anca toparlarımmm...

Canım valla seninkiler numune, tamam kötü örnekler var ama senin anlattıklarına göre sennkiler başka, Allah sana sabır versin.
Benimkiler de gözümün içine bakarlar valla, çok şükür, kızım derler, inanın onlara gittiğimde kendi evimden rahatım diyecem ama utanırım :) Elimi hiçbirşeye sürdürmezler, ben gezerim kocamla, kadıncağız yemek yapar, bizi bekler, maşallah çok iyi, yaşı da baya genç, erken evlenmiş..
Haftaya da bana bakmaya gelecek, ben de pek sevindim, şimdiden alacağım hediyeye bakıyorum onun için.
Allah bozmasın, herkese de nasip etsin inşallah

Ben inanmıyorum böyle batıl şeylere ya, neye istinaden söylenmiş olabilir ki :44:

bende aynen inanmıyorum hatta az önce bahçeköy zekeriyaköy uskumruköy dolaştım bir tane bayan kuaför bulamadım ya sinir oldum kestireceğim sıkıldım değişiklik olsun die erkeğe kesmek mecburi resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…