2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Dün hiç bakamadım valla kocam yasakladı. Bakıyorsun sonra acaba şu mu var acaba bu mu var diyorsun dedi :) Mavikelime ve Merfee bende kıyafet konusunda zorlanıyorum tüm hamile kıyafetleri küçük beden eğer büyük beden bulursam hemen sizinle paylaşıcam :) :) İzmir'de bir yer var büyük beden satıyor 54 bedene kadar var oraya gitmeyi planlıyorum normal kıyafet alırım zaten biz hep hamile gibiyiz puhaaaaaa :) :) :)

canım senınde hayırlı olsun demiştik galiba sana degiştir diye tek doktor rahatsız edici bişi söyledilermi biz hemen inanıyoruz halbuki başkasına da sormak gerekli

öncelikle sakın ol cnm sakin bir yere geç otur ve dinlen bu çalışma istegi geçecektir emin ol hamileliginin tadını çıkart anacım istersen elinden geliyorsa evde örgü dantel ör yakınlarına satarsın bak bende sıkıntıdan girdim bu işe 3 parça siparışım var şimdi ne zaman yapacagım hiç de bilmiyorum

allah korusun canım sıkma canını sen önlemini almaya çalış cnm umarım hastalanmaz

kızlar beni de alın aranıza:)hayırlısıyla 12 ağustosta gelicek bebişim:)

hoşgeldin canım hayırlı ugurlu olsun bebişin hadı bakalım hayırlı dogumlar hamilelikler

ayyy çok sevindim hadi hayırlısı sen çin takvimine bakmışmıydın canım onunla baglantılı mı cıktı sonuç demek bizimkide 2 hafta sonra oynaşmalara başlayacak sen hissediyormusun oynamalarını

ayy hayırlı olsun cnm bende hep unutuyorum soracaklarmı doktor çok kalabalık oluyor o yüzden sanırım devlet olmadıgı halde çok iyi bir doktor oldugu için kalabalıktan unutuyorum ben hep ama yineden hayırlı olsun

Günaydinnnn arkasalar yazdilaarinizi devami okuyorum 9 hafta 4 günlük hamileyim bu gün randevüm var insallah bebgim saglikla gelismisdir basda kanamlrim vardi sonra azaldi halada bazen geliyor kann pihtilasmasi var 4 tüb bebek denemesi allahin taktiride 3 normal hamile kaldim 3 defada kürtaj oldum dua edin arkadaslar insallah güzel haberlerle dönerim cok mutluyum heycanliyim öglenleyin Saat 1de randevüm lütfen arkadaslar dua edin.

Ecmelcim açtığın konuları okudum Allah yardımcın olsun anneye bağımlı bir eş her dediğini yapan bir eş çok zordur tahminim çok şükür kocam öyle biri değil Ama senin çocuğun ve karnında ki bebe için çok zor bir durum herşey için hakkında hayırlısı olsun üzme kendini emi

Ecmelcim açtığın konuları okudum Allah yardımcın olsun anneye bağımlı bir eş her dediğini yapan bir eş çok zordur tahminim çok şükür kocam öyle biri değil Ama senin çocuğun ve karnında ki bebe için çok zor bir durum herşey için hakkında hayırlısı olsun üzme kendini emi

canım benim her zaman yani biliyorsunn.. aynı şekilde bizde seni sevioruz... dualarımız seninle...
Allah seni üzenlerin kalbine şevkat iyilik merhamet versin inşallahh..

Ver adreslerini canlarını okuyalım :))))) Camlarına hergün yumurta atacak çocuklar bulurum ,zillerine basıp kaçarlar, kapı önünde gürültü yaparlar ehiii ehiiii :) çok hain planlar yaptım birden

Canım Allah yardımcın olsun, ama bana öyle geliyor ki bir gazla, bir hırsla eşin bunları yapıyor, siz mutlu olmasanız bu ikinci bebek nasıl olacaktı... Eminim ki kısa zamanda bişeyler kafasına dank edecek, bişeyleri farkedecek ve çıkıp gelecek, yanınızda olacak...

Valla hep hamile gibiyiz ümraniyede varmış bide bende oraları gezcem ama daha erken

canım senınde hayırlı olsun demiştik galiba sana degiştir diye tek doktor rahatsız edici bişi söyledilermi biz hemen inanıyoruz halbuki başkasına da sormak gerekli

öncelikle sakın ol cnm sakin bir yere geç otur ve dinlen bu çalışma istegi geçecektir emin ol hamileliginin tadını çıkart anacım istersen elinden geliyorsa evde örgü dantel ör yakınlarına satarsın bak bende sıkıntıdan girdim bu işe 3 parça siparışım var şimdi ne zaman yapacagım hiç de bilmiyorum

allah korusun canım sıkma canını sen önlemini almaya çalış cnm umarım hastalanmaz

kızlar beni de alın aranıza:)hayırlısıyla 12 ağustosta gelicek bebişim:)

hoşgeldin canım hayırlı ugurlu olsun bebişin hadı bakalım hayırlı dogumlar hamilelikler

ayyy çok sevindim hadi hayırlısı sen çin takvimine bakmışmıydın canım onunla baglantılı mı cıktı sonuç demek bizimkide 2 hafta sonra oynaşmalara başlayacak sen hissediyormusun oynamalarını

ayy hayırlı olsun cnm bende hep unutuyorum soracaklarmı doktor çok kalabalık oluyor o yüzden sanırım devlet olmadıgı halde çok iyi bir doktor oldugu için kalabalıktan unutuyorum ben hep ama yineden hayırlı olsun

hayırlısı olsun rabbim senin ve çocukların için her şeyin en hayırlısını versin canım. hep öyle dua et sadece hayırlısını iste belkide rabbim daha kötü şeylerin olmasını engellemek için bu mesafeyi koydurdu aranıza hep olumlu düşün bebeğin hepsini hissediyor ki oğlunda birebir yaşıyor üzülmemen imkansız ama en aza indirgemeye çalış acını başka şeylerle oyalamaya çalış kendini eşin senin yıkılmadığını görmeli erkekler kendisi olmadan yaşanılmayacağını görmeye bayılır egoları tatmin olsun diye sen dimdik ayakta dur inşllh rabbim onun içine verecektir aranızın bozulmasına sebep olanlarında sanmaki yanına kar kalacak inşllh o da hatasını anlayacaktır senin ve çocuklarının tek aile olduğunu görecektir.

Kızlar,
Bugün 10+7 deyiz, uzun aradan sonra dün akşam eşimle spora gittim, 30 dakika düşük hızda yürüdüm.
İyi geldi mi bilmiyorum ama biraz belim agrıdı ayakta kaldığım için, bir de uykuya doyamadım, bugün halsizim baya..

Aslında ben biraz daha beklemek istedim ama kaç haftadır evde mide bulantıları ve uykuyla boğuşmak bana ayrıca tiksinme getirdi, biraz uzaklaşmak için gittim, midem iyi olunca.

Ama kararsız kaldım, tekrar rapor alsam mı bilemedim, erken mi sizce, sıkıntı olur mu

beklıyorum sadece beklıyorum eger aılem ve sızlerın manevı destegı olmasa hıc duramam ayakta
ınsallah cnm arkadasım gusel yuregınızden gecırdıgınız ıyı dıleklerle dualarla ayaktayım ıyıkı varsınız moral oluyorsunuz bana hepınızı ayrı ayrı sevıyorum ve cok ısındım

bizde ilk günden beri her akşam eşimin zoruyla :s sitede yürüyüşe çıkıyoruz ama ben köpeklerden korktuğumdan eve gelince karın ağrısı çekiyorum resmen ya yürüyüş bandında çıksam yürüsem ama hergün erteliyorum çok üşengeç oldum ben ya

cumartesi günü için hem diş hem kadın doğum randevusu aldım 1 ayın dolmasını bekleyemeyeceğim ya bakalım bu bulantılar vs gelişebiliormu die merak ediyorum ben ya insanlara akıl veririm kendimde uygulasam bide cinsiyeti merak ediyorum eşim erkek istiyor çünkü hayırlısı olsun inşllh ta bu cumartesi 12 haftalık olacağız inşllh görebiliriiz cinsiyeti

MErhaba güzel anne adayları,,
Çok fazla yazamasam da takipteyim sizi. bnm bu ara duygusallığım arttı ağlamak geliyor içimden.
belki psikoljik ta ilk bebeğimle yaşamaya alıştım derken şimid ikinci erken hamilelik korkutuyor beni.bir de kvalidenin bakıyorolması ve bu yüzden bizimle yaşıyor olması beni bunaltıyor. başka çarem de yok çalışmak zorundayım. ama hayat istediğim gibi şekillenmemey başladı kontrol benden çıktı sanki..

kızlar çin takvımıne uyarak hamıle kalan varmı aranızda.bu cın takvımıne ınanan yada etrafında tutan varmı:26:

allah kolaylık versin imtahanı başka işte canım inşllh en yakın zamanda herşey istediğin gb olur ilk bebeğin ne kadarlık birde kayınvalidenin yanında olmasının başka avantajlarınıda yaşayacaksın onları düşün mesela bebeğinle hastaneye gittiğinde yada büyük bebeğinle biyere gitmen gerekse diğerini bırakacağın güvenilir kimsen oluyor ben şuanda heryere taşımak zorunda kalıyorum tabiki eksileride çoktur kolay değil bir arada durmak ama şuan mecbursan başka seçenek yoksa iyi yönlerini düşünüp kendini üzmemen lazım bebeklerin ve kendin için

kızlar çin takvımıne uyarak hamıle kalan varmı aranızda.bu cın takvımıne ınanan yada etrafında tutan varmı:26:

ben kızımda bakmıştım çin takvimi kız demişti bunda erkek diyor bakalım hayırlısı inanmam ama maksat muhabbet olsun die bakıyorum arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…