2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben buhar makinesi ve alından ateş ölçer sipariş etçem netten..
onları bari alayımda yavaş yavaş eksikler azalmaya başlasın..

aslındahaklısın canım erkenden başlamak lazım ama batıl inanç da olsa almak iyi degildir derler en azından 4. aya girmeyi bekleyecegim ben aslında

kızlar çin takvımıne uyarak hamıle kalan varmı aranızda.bu cın takvımıne ınanan yada etrafında tutan varmı:26:

yani ben çin takvimine göre hamile kalmadım ama hamile kaldıktan sonra çin takvimine baktım benim erkek görünüyor kendime ve kardeşime de baktım onlar da dogru çıkıyor inandım açıkçası kız erkek hiç önemli degil gerçekten allah hayırlı saglıklı evlat nasip etsin hepimize

canım sakin ol olmamıştır bişi ama yınede için rahat etsin istiyorsan git bence doktora bu kadar sıkıntıda bişi olmaz sıkma canını saglıklı kalmaya çalış dikkat et kendine

canım rubella dedigin bildigim kadarıyla kızamıkçık testi ihtimal varmı diye benden özellikle onu istemedi ama gecen hafta kan testınde bıraz yüksek miş benim onun için istedi burada kan verdım antalya ya gidip geliyormuş 15 gün beklicez bende çok tedirginim ben özele gidiyorum bizimle anlaşmaları oldugu için hiç para vermiyoruz biz ameliyatımda bile kuruş ödemedik o yüzden fiyat bilmiyorum ama rubella dedigim şey se ki öyle yaptır bence

Günaydın birbirinden güzel anneler ve fıtırcıkları :)))) Hepinizin günü muhteşem ve harika haberlerle geçsin inşallah :)

aminnn canım inşallah sanada hayırlı bir gün olmasını dilerim

sıkma canını hayatım yaa birşey yoktur bence bebiş büyüdükçe bence organların açılıyordur yavaş yavaş belkide yaramazdır senın bebiş hareketleniyordur kötüye yorma

Günaydın annecikler Biz de Bugün öğleden sonra doktora gideceğiz. Umarım kalp pitpitlarını duyarız yavrumun...

hadi bakalım canım inşallah duyarsın

Hamileliğin erken dönemlerinde yani ilk üç ay yürüyüş ve spor önerilmiyor canım,belki hamilelik platesi,bana sorarsan tatlım 30 dk yürüyüş bizim için fazla şu an son aylarda yürümüştüm ben oğluma hamileyken..

kızlar bugün içim daralıyor, hayır olsun. tıkanıyor gibiyim, nefes almakta zorlanıyorum:18:

Kızlar günaydın dünden beri sol kasığım ve rahmim ağrıyor sanki bugün adet günüm ondan mi acaba bilemedim off ya korku düştü içime inşallah iyidir bebişim
Ecmelcim araya bir büyüğün girmesi lazım bence bmyle yapması hiç doğru değil oğlunun ve senin psikolojini düşünmesi lazım hayatta en kötü şeydir belirsizlik ve her şeyden önce bir baba olduğunun farkına varması gerekiyor... Allahım yardımcın olsun...

cnm sanırım adet günün geldigi için oluyor benimde bugün adet günümdü normalde bende de 2 gündür sag tarafta agrım var

cnm bisi dicem; kimsenin gunahini almak istemem ama esine büyü fln yapmis olmasinlar.. :44: oyle birsey olabilir mi? varmi yapabilicek biri ya da birileri? suphelerin fln var mi hic? :44: :26:

cnm bisi dicem; kimsenin gunahini almak istemem ama esine büyü fln yapmis olmasinlar.. :44: oyle birsey olabilir mi? varmi yapabilicek biri ya da birileri? suphelerin fln var mi hic? :44: :26:

katılıyorum aynı şey benimde aklıma gelme di degil :26::26::26::26:

Benim yumurtlama gününde de hafif sancım olurdu, o yüzden bakıyorum 2 aydır, hem yumurtlamalarda hem de regl günlerinde biraz sancı oluyor ve bu gayet normalmiş..

Benim de oluyor bazen canım, özellikle midem kötüyken oluyor bana, nefes alamıyorum sanıyorum, üzerine hazım problemi de ekleniyor..

aynen bana da oluyir bazen, hatta bundan 1 saat once fln oldu, istifra ettim biraz gazimda vardi, nefesim daraldi, kalbim sıkıstı sanki, kotu oldum, ama iyiyim simdi...bazen oluyor oyle...nefes daralmasinin sebebi bence biraz gaz problemi, biraz da; hamileler normal insanlara gore daha cok oksijene ihtyac duyarlarmis, sanki aldigim nefes yetmiyor gibi oluyor, bence bu yuzden...disari cıkıp havayı derın derın ıcıme cekıp rahatlıyorum ancak...

iyi bari senin nefes alacak yerin varmış bana da nefesim yetmiyor gibi geliyor dışarı çıkınca hiç nefes alamıyorum her yerde yolda kaldırımda minibuslerde sigara içiyorlar adam önümde içiyor bütün dumanı bana geliyor hiç nefes alamıyorum dışarı çıkmaktan nefret ettim yemin ederim burada en ucuz sigara 1.50 tl oldugu için zamlar fln da etki etmiyor allah cezalarını versin hepsinin

Canım lekelenme yada kanama olmazsa korkma derim sonucta adet zamanları sancılar olması normalmiş.

ayy evet yaa o olaya bende gıcıgım... ya sigara icen insanlar icmeyenlere karsi biraz daha dusunceli ve saygili olmali yani, sokaklarda sigara icmekte yasaklanmali bence...onunden yuruyor, bi ufluyor dumani oldugu gibi senin agzina burnuna giriyor, nefret ediyorum..bunu yapmaya haklari yok...dusuncesiz insanlar...

ahhh be tatlım aklı bakı bır buyugu yokki yapıcı olsun hepsı yıkmak peşindeler cahil ınsanlarla konusulmuyor bıle sen konusuyorsun onlar kavga edıyor

ahhh be tatlım aklı bakı bır buyugu yokki yapıcı olsun hepsı yıkmak peşindeler cahil ınsanlarla konusulmuyor bıle sen konusuyorsun onlar kavga edıyor

Canım erkekleri bazen dürtmek gerekiyor kendileri akıl edemiyorlar bazı şeyleri o zaman ikinizinde saygı duyduğu bir ortak arkadaşınız yok mu o girsin devreye senin artık ailen onlar desin iki evladın karın orada seni bekliyorlar inadından vazgeç ortada hiçbir şey yokken bu neyin nesidirm böyle desin silkelensin kendine gelsin

onuda 2 ay once yaptım hayatım çok sevdıgımız aıle dostlarımız var esıyle esım cok ıyı anlasır
ne dese begenırsın arayıp agzına gelenı soledı esım vay efendım aile sırlarımızı neden vermısım
cocugunda kalbını kırmıs ınsan ınsan olmayınca ..... ne yapsan boş elle tutulur bır tarafı yokta
ben burda hala duzelır umuduyla savaş veriyorum nereye kadar bakalım

Benimle hamile olduğum duyulduktan sonra işyerinde, iş yüküm arttı sanırım ilerleyen günlerde bezdirme politikası baş gösterecek
bi aklım bırak git bebeğinden daha önemli değil diyor, bide geçen senelerime bakıyorum, mali durmumuzda çok içi açıcı değil son dönem.. ama çokta kasılıyorum iş yerinde, akşam evde duramadım sancıdan kaldım arada

canım ben üst üste 2 kez gebeliğimi kürtajla sonlandırmk zorunda kaldım. 2. kürtajımdan sonra 2 ay det olmadım. sonra düşüklerimin sebebi araştırıldı rahim film çektirdim.ocak ayında 2 kürtajımı oldum ve haziran ayında yine hamileydim. ve çok şükür bu sefer korktugum başıma gelmedi ve oğlumu kucagıma alabildim. şimdi yine hamileyim. ama düşük riskim var.

arkadaşım bir iş avukatıyla konuş bence sana tamamen mobing uygulamaya başlayacaklar herhalde işten çık diye ücretli izin olayı koyuyor patrona dava acsan kazanırsın hamileligimi ögrendiginden beri agır baskı altındayım diye tedbir çekebiliyorsun bildigim kadarıyla bir avukatla görüş bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…