2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benimki 5 cm.doktorum şimdilik önemsemicez zamanla bakıcaz dedi. Çünki erken doğum riski ve kanama riski yaratıyormuş. Bebeğin gelişimine göre hareket edilecek yani. Normal doğum yapamıcam miyon yüzünden. Ama sorun değil. Bebeğim iyi olsun bu bana yeter.

günaydın güzel annişler ve melek bebişler kızlar ben dün çok rahatsızlandım ya dün akşam uyuyordum uykumdan şiddetli bri ağrı ile uyandım kaburga kemiklerimin altı ve bel arasında ki boşluğum sol tarafım çok fena ağrıdı nefesimi kesecek şekilde hatta ayağa kalktım ama ağrıdan yürüyemedim yaklaşık bir 15-20 dkk ağrıdan ağladım kıvrandım eşim biraz masaj yaptı sonra geçti aradan 1 saat sonra kendimi lavaboya zor attım istifra istifra çok fena oldum aklıma bir sürü şey geldi böbreklerim geldi, safra geldi, zehirlenme geldi neden olmuş olabilir kızlar ya bebeğime bişey olmamıştır değil mi yarın doktor kontrolümüz var hem korkuyorum hem heyecanlıyım :18:

Günaydın birbirinden güzel anneler ve fıtırcıkları :)))) Hepinizin günü muhteşem ve harika haberlerle geçsin inşallah :)

Günaydın arkadaşlar
Geçmişleri okudum güzel haberler var ben iki gün iyiyim iki gün kötüyüm o yüzden bazı günler aktif olamıyorum ama aklım hep buralarda

günaydınnlarrr
herkes iyidir umarım ben iki gün iyi iki gün kötü oluyorum o yüzden pek aktif olamıyorum ama aklım hep burda ve yazılanları okuyorum eh meraktan tabiii

günaydınnlarrr
herkes iyidir umarım ben iki gün iyi iki gün kötü oluyorum o yüzden pek aktif olamıyorum ama aklım hep burda ve yazılanları okuyorum eh meraktan tabiii

günaydınnlarrr

bu hafta bitti sayılır cnm.. walla beklemekle geçiooo günlerimiz :) hayırlısıyla sağlıkla şu 12 haftayı atlatsak...

Biz ne yapalım
En son 16 aralıkta gittik, doktor 1 ay dedi, 18 ocakta randevumuz var.
Her ihtimale karşı ben 11ine de aldım, dayanamazsam giderim diye, ama babamız 18inde gidip, bir ihtimal cinsiyetini görmeyi bekliyor.
12. haftamızın içinde olacağız inşallah, hem 2li testimiz de yapılır..
Kalbini duyduktan sonra daha hiç görmedim ve ben de çok merak ediyorum hareketlerini, heyecanlanıyorum aklıma geldikçe..

bu hafta bitti sayılır cnm.. walla beklemekle geçiooo günlerimiz :) hayırlısıyla sağlıkla şu 12 haftayı atlatsak...

Biz ne yapalım
En son 16 aralıkta gittik, doktor 1 ay dedi, 18 ocakta randevumuz var.
Her ihtimale karşı ben 11ine de aldım, dayanamazsam giderim diye, ama babamız 18inde gidip, bir ihtimal cinsiyetini görmeyi bekliyor.
12. haftamızın içinde olacağız inşallah, hem 2li testimiz de yapılır..
Kalbini duyduktan sonra daha hiç görmedim ve ben de çok merak ediyorum hareketlerini, heyecanlanıyorum aklıma geldikçe..

günaydın fıstıklar
ben doktorun verdiği testleri yaptırmadım daha ,ilk gittiğinizde verdiği testler hani ,içinde toxo ,rubella filan olan, özelde ne kadar tutar acaba ,devlette çok uzun zamanda çıkar diye düşünmedim hiç ,ama özelde çok pahalıysa devlete yaptırcam ..
yaptıran ve para ödeyen varsa bir zahmet bilgilendirebilrimi beni :26:

kızlar ben bankacıyım ve ara sıra çok stresli gunler yaşıoruz.Lanet bi müdürümüz var kan kusturyor insana.
bu zaman kadar bebeğimi üzmemek için güldüm geçtim, Allaha şükür eşim bebekler gibi bakıyor çok mutluyuz.
ama dün öyle bir şey oldu ki butun gun kendime gelemedım akşam da ağlamaktan helak oldum tutamadım kendımı, şimdi de korkuyorum
bebeişe zarar verdim mi diye, eşim de akşam gidelim doktora içimiz rahatlasın diyor. işten çık dıye yalvarıyor ama ben doğuma kadar idare ediyim istiyorum. çalıştığım yer de devlet bankası, neyse..
sizce bişe olmuşmudur bebişe boşuna mı endişe içindeyiz ki:18::18:

ayyy evet 12. haftada cinsiyettte belli olabiliyor hadi bakalım inşallahhhh :)
dimi zor yaniii görememek öle her hafta insan merak edio nası oldu büyümüdü mü diye :) çok değişik duygular heyecanlar.
neyse seninkide az kalmış tatlımmm hadi bakalım az daha sık dişini..

ayyy evet 12. haftada cinsiyettte belli olabiliyor hadi bakalım inşallahhhh :)
dimi zor yaniii görememek öle her hafta insan merak edio nası oldu büyümüdü mü diye :) çok değişik duygular heyecanlar.
neyse seninkide az kalmış tatlımmm hadi bakalım az daha sık dişini..

Canım birşey olmamıştır merak etme. :) Ama stresten uzak durmaya çalış. Unutma önce bebeğin annesi moralli olucak mutlu olucak ki bebekte ona göre iyi olsun. Bebişin iyidir canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)

içini ferahlatayım guselım bebegıne bısı olmamıstır korkma zaman zaman hepımız uzulup aglıyoruz durumunu tahmın ettım canını cok sıkmıslar ama korkma ancak psıkolojık acıdan huzursuz edersın yavrunu baska bır sıkıntııs olmaz...

ben karnımdakı mınıgıme cok acıyorum ne kadar uzulmemeye calıssamda esımle olan durumdan dolayı cok aglayıp cok yıpratıyorum kendımı elımde degıl her gece o bombos eve gırıp tek basıma o yatakta yatmak manevı hıcbır destek gorememek dua edınkı benım gıbı degılsınız sabır ınsanın canını en yakınları yaktımı dahada cok yanıyo kım bılır benım kuzum nasıl psıkolojıyle dogacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…