2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah canım benim sende görürsün ilk çocuk olunca eşimle görgüsüz gibi videoya çektik :) hep izliyoz videoyu yüklemeyi denemedim ama vazgeçtim şimdi kötü niyetede kurban olur belki

Valla görgüsüzlükle alakası yok, biz de çektik videoya çünkü fasülye gibiyken haklısın, nazar değmesin bebişine. biz de bu cumartesi gideceğiz 10+2 olacak, inşallah benimki de hareketlidir böyle

Yazdıklarım senin içinde geçerli canım. Önce bebeklerimiz. Anneleriyle hayata tutunuyor onlar. Anneleri iyi olucak ki onlar da iyi olsun bu kuralı unutmayalım. :) Moralin bozuk olduğunda karnına elini koy o sana manevi destek vermiş olucaktır zaten :) Hem bizde yanındayız

ayyy evet 12. haftada cinsiyettte belli olabiliyor hadi bakalım inşallahhhh :)
dimi zor yaniii görememek öle her hafta insan merak edio nası oldu büyümüdü mü diye :) çok değişik duygular heyecanlar.
neyse seninkide az kalmış tatlımmm hadi bakalım az daha sık dişini..

cnm bnmmm hala yok mu bir gelişmeee? Allahım en kısa sürede inşallahh ikinizi birleştirir bidaha hiiiç ayrılmazsınız canım benim..
ama bebişine yazık bak oda üzülüoo içerdee inşallah biran önce düzeltirsiniz arayıda herşey yoluna girer tatlımm... aslında gelse adam akıllı bi görüşseniz konuşsanız ben inanıyorum hepsi geçicek ama uzak olunca zor işte

Çok geçmiş olsun canım,ya bana kanama riski,erken doğum riski yaratır demedi,çok pimpirikliyim ondan galiba( benimkide 3 cm di şimdi 4 cm olmuş

inşallah cnm, biz 2 yıldır uğraşıyoruz bebek için, en sonunda tüp bebek oldu. hep bu işimin stresi yüzünden, Allah kimseye insanlık duygusundan uzaklaştıran hırslar vermesin, bize patlıyor işte napcan saol cnm hepimizinki sağlıkla gelsin inşallah

cnm görüyorsun herkesin biryerden patlak veren derdi tasası var Allah üzerinden kalkamıcağmız dertler vermesin tabi..
bir arkadaşım ıkı buçuk aylık hamıleyken babası vefat ettı. yaşadıklarını şimdi daha iyi tahmın edebiliyorum onun. üzüyosun üzlmiyim derken
bu sefer hem bebeğine hem derdine ağlıyosun falan.. Allah senin de hepimizin de sonunu hayıra çıkarsın inşallah..

yok cnm aynı yerde sayıyoruz...Duzelebılecegıne de ınanmıyorum artık bu saatten sonra cunku 4 hafta gıbı bır sure bızım yoklugumuza dayanabılecek bır adam degıldır...Aslına bakarsan yuregımden gecende su hıcbır caba sarfetmek ıstemıyorum cunku ıstek kalmadı bu evlılıge karsı umut kalmadı guselım bu aglamalarım sızlamalarım bendekı acılar çok deger verdım karsılıklı cok sevdıgımızı dusundum.... ama boşmuş bır aıle yuvamızı ancak bu şekıl bozabılırdı evdekı anılar canımı cok yakıyo mutlu yuvamız bıze kabus oldu

Merak ki ne merak, ama az kaldı, haftasonları kolay geçiyor zaten anlamıyorum bile ay bu hafta annemler gelecek ki birde hızlıca geçer, hafta içi de iş güç derken biter gider inşallah..

Ama artık kontroller aylık, buna alışmamış gerekecek. Gerçi herkes şu zor (bulantılar, ağrılar, sızılar) dönem bitince zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız diyor...

Canım hiçbirşey olmaz Allah'ın izniyle, sen o açıdan kafanı takma. Stresin bebeği etkilemesi hep doğumdan sonrasına yansıyor benim bildiğim, stresli, sıkıntılı çocuk oluyor genelde..
Yoksa sanmıyorum sağlık açısından bişey olsun, ama yine rahatlayacaksan, akşam git canım.

Çok geçmiş olsun canım,ya bana kanama riski,erken doğum riski yaratır demedi,çok pimpirikliyim ondan galiba( benimkide 3 cm di şimdi 4 cm olmuş

saol cnm inşallah. malum karın ağrıları sızıları falan devam ediyor tek tesellım o şuan zaten. akşam gidelim bi görelim moralımız de o zaman düzelir inşallah..
biliyorum doğumdan sonra susmayan çocuklar oluyorlar çok zor oluyor stresli annelerin çocukları..allah sağlık versin de

Son düzenleme:

Canım gerçekten telaş etme Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz. Doktor açıkça söyledi dün valla herşeyi. Genelde olabiliyormuş bunlar. Sezeryanla bebeği alırken miyonuda alıyorlarmış. O kanama riski normal doğumlarda olabiliyormuş. Ondan dolayı rahat ol :)

ya onlarda Allah'larından bulsunlar canım walla yaaa.. böyle bir şey olamaz yani ama nolur üzme kendini bak kendi ailen yanında destekler sana ne güzel.. Eşininde belki biraz zamana ihtiyacı vardır dur bakalımm yarın öbürgün çıkagelir belki canım..
hiç telefonda konuşuo musunuz?
ooff şu erkekler yanii biraz düşünceli olsalar nolur sanki... artık ailesi sizsiniz yani bu nası idrak edemio anlamıyorum.

cnm ben az çok biliyorum konuyu ama ailesi falan mı etkiledi acaba onu diye düşünmeden edemedim her şey düzelecek cnm gerçekten
seven biri ise sen zaten bunu hissetmisin herşeyi düzeltmek için çaba harcıyacaktır. bir oğlunuz var, inadını devam ettireceğini hiç sanmıyorum.
inşallah çok güzel günler sizinle olacak

ayyy benim annemlerde dün geldi bugün hemen temizliğe girişmişşş :) ne kadar temiz olsada ev o beğenmezz çok titizdir..
bide işten izin alabilseydim iyi olucaktı ama bakalım haftaya ayarlıcam bişiler.. aynen annende gelince hemencik geçer günler canım zaten bebek muhabbeti sürekli

evet aynen 12 haftalık dönem zorr tabi riskler var cinsiyet belli diil sora bulantıdır meraktırrr :S
sora rahatlıcazz hayırlısıylaaa :)

Canım benim konunu tam olarak bilmiyorum ama sana şunu söyleyebilirim umudunu asla yitirme. Umut olmadan, umut edilen ele geçirilemez diye bir söz vardır bunu da unutma.

Canım benim konunu tam olarak bilmiyorum ama sana şunu söyleyebilirim umudunu asla yitirme. Umut olmadan, umut edilen ele geçirilemez diye bir söz vardır bunu da unutma.

ECMEL ne oldu bacım yaa geçmişten biraz biliyorum ama neden seni üzüyo bu adam? bi çare bulalım beraber?

beklıyorum sadece beklıyorum eger aılem ve sızlerın manevı destegı olmasa hıc duramam ayakta
ınsallah cnm arkadasım gusel yuregınızden gecırdıgınız ıyı dıleklerle dualarla ayaktayım ıyıkı varsınız moral oluyorsunuz bana hepınızı ayrı ayrı sevıyorum ve cok ısındım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…