2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım zorla portakal, mandalin yedirdim. içmezki greyfurt suyu da şimdi.. inş olmaz yaa.. daha dün buraya da yazdım hatta korkuyorum diye :KK43:

geçmiş olsunn canım ya çocukların hastalığı çok zor inşllh hafiften atlatır rabbim şifasını versin inşllh hep sağlıklı olsunlar benimkide iki sabahtır mızmızlanıyor bende hasta olacak diye soğuk algınlığı şurubu veriyorum hastada olamıyor iyide

Son düzenleme:
canım zorla portakal, mandalin yedirdim. içmezki greyfurt suyu da şimdi.. inş olmaz yaa.. daha dün buraya da yazdım hatta korkuyorum diye :KK43:

çok geçmiş olsun canım..
zencefil de içmez o zaman..çok iyi gelir soğuk algınlığına.
ben de çok korkuyorum grip olmaktan. öğrencilerden geçecek diye aklım çıkıyor. zaten şu virüs her yanı sarmış..allah korusun hepimizi ve meleklerimizi.

Kizlaaarrr bugün kontrolum vardi ay benim biricigim nasil oynuyo bir gorseniz bize ne numaralar yapti maasallah:) O kibrit çopü gibi bacaklarini atmalar, totosunu dönmeler Allahim videosunu yuklesem size 10+5günlükmüs cok şaşırdım bu hallerine çok heyecanlandim:) Bu arada ilk cinsiyet haberi benden sanirim doktorum cok emin olmamakla birlikte büyük ihtimalle erkek dedi orda minicik bir pipi gördük deli olduk :)
Allahim benimkinide sizlerinkinide saglikla kucagimiza almayi nasip etsin, bahtlarini da guzel yazsin ya rabbim.

çokk tatlııı:KK16: gözünaydıın..:KK16:

Bende 10 haftanın içindeyim dün gittik Dr a bizde ellerini ayaklarının hareketlerini gördük çok güzeldi 2 hafta sonra tekrar gitcez ense kalınlığı ölçümü için. Hala protestana devam ediyorum bebek aşağıda olduğu için içmeye devam et dedi protestana Dr.

Bizim de biberonumuz var teyzelerimiz ama emzik almadik cinsiyyeti en gec ben ogrenicem qaliba cunki daha 8 haftadayiz 11 haftada tam belli oluyor qaliba
cocuk odasi bende yapamayanlardanim cunki rusyada yasiyoruz kirada memlekete gidersem yapmayi dusunuyorum
burda bizim odada yaticak kuzucum:KK16:

ayy ben daha bugün 7 haftalık oldumm =)) senden geçler de var yani canım =)

geçmiş olsunn canım ya çocukların hastalığı çok zor inşllh hafiften atlatır rabbim şifasını versin inşllh hep sağlıklı olsunlar benimkide iki sabahtır mızmızlanıyor bende hasta olacak diye soğuk algınlığı şurubu veriyorum hastada olamıyor iyide

çok geçmiş olsun canım..
zencefil de içmez o zaman..çok iyi gelir soğuk algınlığına.
ben de çok korkuyorum grip olmaktan. öğrencilerden geçecek diye aklım çıkıyor. zaten şu virüs her yanı sarmış..allah korusun hepimizi ve meleklerimizi.

çok sağolun kızlar evet soğuk algınlığı şurubu verdim bende
ama boğazları berbat durumda yaa geçen hafta 4 gün antibiyotik kullandım
geçmişti nerden pörtledi yine..
zencefilde içmezki :KK43:
inş ağır atlatmaz..
yarın aile hekimine bir götüreyim sabah..
ayrıca nesdem canım sen çok dikkat et okulda çok kalablık geçme riski daha fazla..
kızlar şu virüse yakalnırsak yandık varya ALLAH ım korusun hepimizi ..

kızlar ben buhar makinesi ve alından ateş ölçer sipariş etçem netten..
onları bari alayımda yavaş yavaş eksikler azalmaya başlasın..

Buhar makinesiii hamgi marka alıcaksın canım kullanan ve memnun olanlar marka söylerse sevinirim bende almak istiyorum

bakınıyorum canım.. arzumun bebe buhar makinesi var o şuan aklıma yattı ama bakalım..
mutlaka alınması gerekn bişey çok lazım oluyor :KK34:

Son düzenleme:
Günaydın hamişler ve onların minnak bebikleri :KK16::21: hepimize hayırlı bir gün olsun inşallah :KK49: ne güzel cinsiyet öğrenilmiş benim bebeğiminde kolları bacakları çıkmıştı onu çok özledim :KK5: haftaya cuma randevum var inşallah sağlıklıdır yavrum :18: pazarteside ikili test için Zeynep Kamil hastanesine gidicem hayırlısı artık hepinize kokulu kokulu öpücükler :118::118:

Bizim de biberonumuz var teyzelerimiz ama emzik almadik cinsiyyeti en gec ben ogrenicem qaliba cunki daha 8 haftadayiz 11 haftada tam belli oluyor qaliba
cocuk odasi bende yapamayanlardanim cunki rusyada yasiyoruz kirada memlekete gidersem yapmayi dusunuyorum
burda bizim odada yaticak kuzucum:KK16:

cnmm bnmmm hayırlı olsunnn yeni cicişlerrrr :) nerelerdesin sen? özlettin wallaaa...

Günaydın annecikler Biz de Bugün öğleden sonra doktora gideceğiz. Umarım kalp pitpitlarını duyarız yavrumun...

Günaydın hamişler ve onların minnak bebikleri :KK16::21: hepimize hayırlı bir gün olsun inşallah :KK49: ne güzel cinsiyet öğrenilmiş benim bebeğiminde kolları bacakları çıkmıştı onu çok özledim :KK5: haftaya cuma randevum var inşallah sağlıklıdır yavrum :18: pazarteside ikili test için Zeynep Kamil hastanesine gidicem hayırlısı artık hepinize kokulu kokulu öpücükler :118::118:

Günaydın Canım Benimmm,
ayy bende özledim walla sormaa seninki yakınmış hadi bakalımmm :KK70:
doktorum 2 hafta sora gel dedi ama eşim burda olmucak ve illa gelmek istio benimle o yüzden 1 hafta daha attık 25'inde gidicem yanii daha çook var minnoşu görmeye :KK43:

Günaydın Canım Benimmm,
ayy bende özledim walla sormaa seninki yakınmış hadi bakalımmm :KK70:
doktorum 2 hafta sora gel dedi ama eşim burda olmucak ve illa gelmek istio benimle o yüzden 1 hafta daha attık 25'inde gidicem yanii daha çook var minnoşu görmeye :KK43:

Ne yakını kız ayın 17'sinde gitmcem :KK5: daha çok var yani :KK43: olsun sağlıklı olsunlar da napalım beklicez sabır sabır :KK49:

bakınıyorum canım.. arzumun bebe buhar makinesi var o şuan aklıma yattı ama bakalım..
mutlaka alınması gerekn bişey çok lazım oluyor :KK34:
kızlar buhar makınesıyle ılgılı cıcısler bolumune bakın derım markasının cok bı onemı yok ıs gorsun yeter ama sıddetle almanızı tavsıye edıyorum bızım bu yuzden canımız cok yandı sızınkılerde yanmasın

gunaydınlar dun bı geldım kayboldum bura cok yogundu uhu kokusundan beynım donuyor defter tastıklerı kagıtları geldı noterden onları yapıstırdık aman yarabbı balı cekmıs gıbıyım :86:

Kizlaaarrr bugün kontrolum vardi ay benim biricigim nasil oynuyo bir gorseniz bize ne numaralar yapti maasallah:) O kibrit çopü gibi bacaklarini atmalar, totosunu dönmeler Allahim videosunu yuklesem size 10+5günlükmüs cok şaşırdım bu hallerine çok heyecanlandim:) Bu arada ilk cinsiyet haberi benden sanirim doktorum cok emin olmamakla birlikte büyük ihtimalle erkek dedi orda minicik bir pipi gördük deli olduk :)
Allahim benimkinide sizlerinkinide saglikla kucagimiza almayi nasip etsin, bahtlarini da guzel yazsin ya rabbim.
hay maşallah süper bir haber bu tazmanya :KK16: gozun aydın darısı bızlerın basına 11 haftada gormus muthıs bır doktor bu yaaa darısı bıızm basımıza 25 ocakta randevum var 11+3 gunluk olcam sat gore ınsallah doktorumda gorur yoksa 15 haftaya kalcak
beklemek cok zor yaa ınsan meraklanıyor

X