2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım bıraz geç oldu ama umarım hayırlı haberlerle gelmışşındır evine

canım geçmiş olsun zor valla ben daha hıç istifra etmedim allah da ettirmesin nefret ediyorum yaaa bende dün çok kötüydüm valla bugun iyiyim allahtan

Kızlar ömrü hayatımda bu kadar su içmemişimdir bugün sabahtan beri 2 litre su içtim belki 30 kerede tuvalete gittim Allahım anne olmak zormuş vallahi ilaç niyetine içiyorum suyu bulanmayan midem bile bulantı

canım çok iyi bişi su içmek bebegin içinde oldugu sıvı bile tazeleniyormuş bol bol içmeye devam çok zorlanıyorsan surahine 1 limonu bölüp koy taze nane yaprakları koy istersen elma dilimleri koyabilirsin su içemeyen birçok arkadaşım bu şekilde içmeyi sevdiler tavsiye ederim

canım ben ilk keseyi gördüm 15 i falandı galiba aralıgın bu ayın 2 sinde çagırdı kalp atışı için evet çok zor beklemek ama bir süre geçipte gördügünde ne kdr büyüdügünü de görmek mutlu ediyor o yüzden az sabır cnm bende 20 sinde gidecegim sanırım ondan 1 hafta sonrada ilk tarama testıne girecegim

canım benimde annem çok uyuyordu kardeşimde bende onun gibi çok uyuyorum inşallah sadece bu belirtisi gecer bana yoksa annem 1 lokma bişi yiyemezdi hep çıkartırdı inşallah bende öyle olmam bu arada bende kiloluyum bence doktorunu degiştir gören dörüyor karından ben çok net gördüm bence asagıdan baktırmak iyi bişiymiş gibi gelmıyor bana

ben cvp yazana kadr gelmişsin bile kızzz çok sayfa olunca okumazı çok zor oluyor yaaa hayırlı olsun allah bizlere de nasıp etsin

Kızlar günaydın. Ben hala uykusuzum ya. Progestan ilacı kullanan var mı aranızda_? Nasıl bir ilaçtır bu ya miğde bulantısı sersemlik ve uyku veriyor

Ben kullanıyorum ama bir şikayetim yok çünkü geceleri yatarken vajinadan alıyorum ilacı :26: sen ağız yoluyla kullanıyosun sanırım bir çok kişinin bu şekilde şikayetleri var çünkü bence vajinadan kullan çok rahat edersin

Canım +2/-2 gayet normal. İleride çıkabiliyor geride çıkabiliyor. Takılma bunlara. Sağlıklıymışta bebişin ohhhh daha ne olsun...

Canım ben 5+5'te vajinal ultrasonda zorla duymuştum kalp atışlarını, 6+1'de yine vajinalden ama daha net duyuldu :)

Canım o progestan benide mahfetti.Oyle bir sersemlik veriyorki gozlerim kayiyo resmen,dr bde gunde 3 kere verdi.Ama nedense oglen ictgm beni cok kotu yapıyo.Drum fitil olarak al dedi,hem bu daha etkilymş hemde bu belirtiler olmuyormuş,ama fitilini korkarım ben kullanmaya.

Evet canım ağız yoluyla günde iki kere içiyorum. Sersem gibi dolanıyorum miğde bulantısı uykusuzlukta cabası.

Merhaba kizlar ben de araniza yeni katildim

hoş geldin aramızaa hayırlı olsun

merhaba,
bende yeniyim ve Allah nasip ederse Ağustos annesi olucam :) ,inşallah bütün bebişlerimiz sağlıkla ,sıhhatle dünyaya gelirler.

canım sanada hayırlı olsun anneliigin ve bebişinnn hoşgeldinnn

merhaba kızlar bende muhtemelen ağıstos sonu bebişimizi kucağımıza alacağız hayırlısıyla...

hayırlı olsun aramıza hoşgeldin cnm hadı bakalım hayırlısı

canım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin allah hayırlı haberlerle gel allah yardımcın olsun

cnım nedendir bilmem ama ben hiç evden çıkmak istemiyorum hamilelikten önce eve girmezdim düşün yanı arkadaşlarım fln da yok burada iyice eve kapandım artık o yüzden ben korunuyorum sanırım ıster ıstemez o kadar ki saç sakal birbirine karıştı tabiri caizse kuaföre bile gitmiyorum eşim benim traş makinemi kullan demeye başladı bile

ha haahahhaa süpersiniz valla çok haklısınız birde insanların o yuzundeki acıma duygusu beni çok güldürür bendd aynını yapacagım iyi fikir

Canım bana da dün verdi günde 2 defa fena ya. Fena valla. Allah yardımcımız olsun.

Gunaydin guzel anneler ve onlarin mercimekleri, findiklari, erikleri gununuz guzel gecsin insallllaaaaahhhhhh....

günaydınnnnnnnn herkesseee

canım bende ilk keseyi gördügümde 5+6 demişti doktor gecen hafta gittigimde 7+2 dedi benim hesabıma göre 8+1 olmuştu sordum o keseydı bu artık bebek dedı şimdi son hesaba göre bugun tam 8+1 inşallah bu sefer dogru gider

canım maske kullanmayı dene bence etkisi olur toplu tasımada özellikle boşver bakan baksın sana sen kendine dikkat et

gir gir arada özletme kendinı kısssss suya da devam alışacaksın bir süre sonra benim eşimde bir bardak su içer wc ye giderdi içe içe alıştı cnm az sabır

Kızlar günaydın. Ben hala uykusuzum ya. Progestan ilacı kullanan var mı aranızda_? Nasıl bir ilaçtır bu ya miğde bulantısı sersemlik ve uyku veriyor

canım progestanı vajinal fitil olarak kullanıyorum ben, o şekilde yan etki yapmıyor. ama ağızdan alındığında tansiyon düşüklüğü dahil bir çok yan etkisi var. Benim gibi kullanmanı tavsiye ederim..

kızlarrr kocam öglen yemegine geliyor az sonra yaklaşık 45 dk yokum çok konuşmayın yaaa takıp edemiyorum sonraa

Evet canım öyleymiş. Gerçi maşallah bütün yan etkilerini iki gündür çekiyorum. Doktoru arayıp sorucam bende o şekilde kullanmak istediğimi dile getiricem. Teşekkür ederim :)

Canım +2/-2 gayet normal. İleride çıkabiliyor geride çıkabiliyor. Takılma bunlara. Sağlıklıymışta bebişin ohhhh daha ne olsun...
ne biliyim elimde değil,burda gelişimi geri olup sonra kalbi duranlarda olduğu için biraz endişelendim....yada düşünüyorum acaba ultrasyon cihazları eskiydi özeldeki daha iyiydi ondnda tam belirlenemeyebilirmi ?

kızlar günaydın
mide bulantılarına çare bulan varmı limon yemekten mahvoldum yaaa iştahta yok zaten bebeğim gelişmicek yaa zaten gelişimide şuan için geriden geliyor

ne biliyim elimde değil,burda gelişimi geri olup sonra kalbi duranlarda olduğu için biraz endişelendim....yada düşünüyorum acaba ultrasyon cihazları eskiydi özeldeki daha iyiydi ondnda tam belirlenemeyebilirmi ?

canım muhtemelen cihazdan kaynaklıdır, gönlünü ferah tut. Özeldeki kontrolüne devam etmeyecek misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…