2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlarrrr tatlı anneler...
her gün takip ediyorum ama girip yazmak için fırsat bulamıyorum :KK1::KK1: haftaya kontrolümüz var.. günler geçmiyor :KK52::KK52:

Gunaydiinnnn annislerr ve karinlarindaki tatli bebislerr :KK16: :KK49:

hepinizi kokulu kokulu opuyorummm :KK54:

bugun nasilsiniz bakalimmm..? evrene pozitif enerjii gondermeye devammmm.. :KK9: moral bozmak yookkk, pozitif dusunceee varrr :21:

kızlar günaydın
mide bulantılarına çare bulan varmı limon yemekten mahvoldum yaaa :KK43: iştahta yok zaten bebeğim gelişmicek yaa zaten gelişimide şuan için geriden geliyor :KK43:

canım ben az ve sık yıyerek buldum aslında biraz çözümünü amam arada tuttumu tutuyor iişte ona bende çözüm bulamadım sık sık miden bulandıkça azcık bişiler ye

canım muhtemelen cihazdan kaynaklıdır, gönlünü ferah tut. Özeldeki kontrolüne devam etmeyecek misin?[/
inş.cihazdandır canım ya benim sigortada problem var affı bekliyorum oyüzden özel biraz tuzlu olyordu ,bu seferde devlet hast. gidiyim dedim ama özelle arasında dağlar var ilgi alaka bakımından.benim özelde gittiğim doktor doğumumuda yaptırmak istediğim çok iyi bir doktor,sigorta işi çözülsün kendi doktorumdan vazgeçmem....tabi inş. o zamanada kdar heşey yolunda gider ...

Gunaydiinnnn annislerr ve karinlarindaki tatli bebislerr :KK16: :KK49:

hepinizi kokulu kokulu opuyorummm :KK54:

bugun nasilsiniz bakalimmm..? evrene pozitif enerjii gondermeye devammmm.. :KK9: moral bozmak yookkk, pozitif dusunceee varrr :21:

süpersinnn.... hooooppp aldım ben pozitif enerjimi..pozitif olalım da bebişler doğduğunda bizi çok zorlamasın hem dimi :))

Kızlar bişey sorucam kalp atışını görenlee tam olarak ne zaman gördünüz hafta ve gün oalrak yazarmısınız..
Cuma günü doktorum çağırdı benım,bide pıhtılaşma testimi yaptırdım dün onuda götürücem cuma çıkıyor sonucları..
Daha öncedende 2 kaybım var zaten,çok tedirginim..
Cuma günü sankı gelmiyor,bi yandan sankıde günler yaklaşıyor stresim artıyo..:KK25::KK25:
Doktorum sadece keseyi gördü cuma günü ve çok güzel gözüküyor kese dedi..
Off bu tedirginlik 99 ay boyunca bitmicek herhalde..
Rabbim meleğimi korusun inşş,bu sefer hayırsıyla nasip etsin..

Canım ben kalp atışını 6. haftada gördüm ve inanılmaz bişeydi.monitörde minicik bi kıpırtı.tüylerim diken diken olmuştu.doktor 1 ay sonra gel dedi bana bu ayın 20 sine doğru gideceğim.inşallah bu defa kalp atışını duyacağım. bence stres yapma.ilk kontrolde bana da zaman geçmek bilmemişti.bak görceksin herşey yolunda olacak..

merhaba güzel anne adayları, bizde cok şükür 8+1 deyiz bugün, dün kalbi duyduk rabbim herkesin evladını korusun :)

kızlar kocayı gönderdim ve geldim eee ne yapıyorsunuz bakalım bu gün için farklı planları olanlar varmı :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canım ben kalp atışını 6. haftada gördüm ve inanılmaz bişeydi.monitörde minicik bi kıpırtı.tüylerim diken diken olmuştu.doktor 1 ay sonra gel dedi bana bu ayın 20 sine doğru gideceğim.inşallah bu defa kalp atışını duyacağım. bence stres yapma.ilk kontrolde bana da zaman geçmek bilmemişti.bak görceksin herşey yolunda olacak..

Biz gnosisle aynıyız, bebişlerimizin doğacağı tarihte aynı oluyor, bende 6+4 de kalp atışını duydum, doktor 18 inde ( 1 ay sonra) gelmemi istedi

Ay şu gün içinde de eşini görenlere nasıl hevesleniyorum bazen, ne güzel...

yaa aslında çokta iyi bişi degil sabah kahvaltı öglen ne yedirsem akşam ne yicek heleki bu halde hiçbişi yapmak yemek istemiyorum ayy sabah gitsin akşam gelsin yaaa

süpersinnn.... hooooppp aldım ben pozitif enerjimi..pozitif olalım da bebişler doğduğunda bizi çok zorlamasın hem dimi :))

hepimizz superizzz, cunku hepimizz icinde bir can tasiyann, onu besleyip buyuten, bir can dunyaya getirenn mukemmel vucutlara sahibizz...biz anneyiz, biz direncliyiz, biz cok fonksiyonlu ve becerikliyizzz...Allahim biz mukemmelizz yaaa :KK9::KK9::KK9: :KK9::KK9::KK9::KK16::KK49:

kesinliklee pozitiff olun kiiii, bebisleriniz de size pozitiff olsunnlaarrr :KK34: :KK49:

Ben agustos annesi degililm artik kalbimiz atmadi bugün birazdan onu benden alacaklar.... ; (

canım umarım herşey için hayırlı olur unutma her şer de bi hayır vardır verende allah alanda üzülme ne olur allah daha büyük bi dert verir sakın isyan etme cnm hayırlısı olsun üzülme demek yetemez yada fark etmez ama üzülme cnm allahım daha hayırlısını verecektir ondan almıştır :130::130::130:

X