2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben az sonra doktora gidicem nolur dua edin bana lütfen bebişimi sağlıklı göreyim....yoksa uyuyamıcam....dualarınızı eksik etmeyin lütfen....:nazar::nazar::nazar:RABBİM HEPİMİZİN BEBEKLERİNİ BİZLERE BAĞIŞLASIN....lütfen dua edin size güzel haberlerle geliyim....:nazar::nazar::nazar:

canım bıraz geç oldu ama umarım hayırlı haberlerle gelmışşındır evine

kızlaaarr mrb ne kadar ilerlemiş sayfalar dünden beri hızınıza yetişemiyorum valla :) istifra etmekten boğazım tahriş oldu gece bogaz ağrısından uyuyamadım sabah zar zor okula gittim hooopppp müfettiş geliyomuş rahatsızlığım bi yandan telaş bi yandan neyse çok şükür ki atlattım eve gelip hemen uyudum anca kendime gelebildim :) bunların hepsi geçicek ne kaldı ki şunun şurasında 3. 4. aya dimi ama :) miniklerimiz iyi olsun da....

canım geçmiş olsun zor valla ben daha hıç istifra etmedim allah da ettirmesin nefret ediyorum yaaa bende dün çok kötüydüm valla bugun iyiyim allahtan

Kızlar ömrü hayatımda bu kadar su içmemişimdir bugün sabahtan beri 2 litre su içtim belki 30 kerede tuvalete gittim Allahım anne olmak zormuş vallahi ilaç niyetine içiyorum suyu bulanmayan midem bile bulantı :KK43:

canım çok iyi bişi su içmek bebegin içinde oldugu sıvı bile tazeleniyormuş bol bol içmeye devam çok zorlanıyorsan surahine 1 limonu bölüp koy taze nane yaprakları koy istersen elma dilimleri koyabilirsin su içemeyen birçok arkadaşım bu şekilde içmeyi sevdiler tavsiye ederim

hatunlar merhaba herkese.. iyi akşamlarr.. ilk başlarda ne sıklıkla ultrasona girdiniz acaba? ben cuma gördüm ilk kez karnımda ki müthiş varlığı, henüz kesecik olsa da. ama dayanamıyorum ya görürsem diye yarın da baktırmak istiyorum.. kan sonuçlarım çıkıcak yarın. o nedenle zaten randevum var doktordan ama bilemedim. bugün çok yoğun stres altındaydım bir de. sonlara doğru karnıma bir ağrı girdi. korkudan kısa kestim sunumu. bunun için de yarın bir baksa mı ki doktorum acaba? tabi doktorumun da buna bir yorumu vardır illa ki ama sizden de fikir alayım dedim... hepimiiizzz annneeeeeee olalaımmm sağ salimmmmmmmm =)) :KK49:

canım ben ilk keseyi gördüm 15 i falandı galiba aralıgın bu ayın 2 sinde çagırdı kalp atışı için evet çok zor beklemek ama bir süre geçipte gördügünde ne kdr büyüdügünü de görmek mutlu ediyor o yüzden az sabır cnm bende 20 sinde gidecegim sanırım ondan 1 hafta sonrada ilk tarama testıne girecegim

Kızlar ya benim doktor randevum 3 Şubat'ta. Ondan önce gelmeyeyim mi diye sordum ne işin var bekle bakalım biraz dedi. Şimdi buradakileri okudukça içim içimi yiyor. Başka doktora gitsem bende kilo olduğu için transvajinal bakmak istiyorlar. Kendi doktoruma zor alıştım başka doktora gidemem. Ne yapsam ne etsem bilemedim. Birde bende pek belirti yok (annemde böyleymiş) sadece yorgunluk, uyku, bel bel ağrısı, göğüslerde dolgunluk var. Çok kararsız kaldım ne yapsam acaba?

canım benimde annem çok uyuyordu kardeşimde bende onun gibi çok uyuyorum inşallah sadece bu belirtisi gecer bana yoksa annem 1 lokma bişi yiyemezdi hep çıkartırdı inşallah bende öyle olmam bu arada bende kiloluyum bence doktorunu degiştir gören dörüyor karından ben çok net gördüm bence asagıdan baktırmak iyi bişiymiş gibi gelmıyor bana

kızlar ben geldim allahım hepinizden razı olsun dualarınız bana güç verdi .....allahıma binlerce kez şükür olsun bebişim çok iyi hatta 10+4 olmuş hareket bile ediyodu çok şükür ya rabbimmm......allahım herkeze nasip etsinnn......:nazar::nazar::nazar:sizi çok seviyorum iyi akşamlarrr.....

ben cvp yazana kadr gelmişsin bile kızzz çok sayfa olunca okumazı çok zor oluyor yaaa hayırlı olsun allah bizlere de nasıp etsin

Kızlar günaydın. Ben hala uykusuzum ya. Progestan ilacı kullanan var mı aranızda_? Nasıl bir ilaçtır bu ya miğde bulantısı sersemlik ve uyku veriyor :KK43::KK14:

Ben kullanıyorum ama bir şikayetim yok çünkü geceleri yatarken vajinadan alıyorum ilacı :26: sen ağız yoluyla kullanıyosun sanırım bir çok kişinin bu şekilde şikayetleri var çünkü bence vajinadan kullan çok rahat edersin :21:

günaydın arkadaşlar ...bugün il kez devlet hastanesine gittim ,3hafta önce 6.4 oln bebişim bugün 8 haftalık dedi nasıl olur 10 haftalık olması lazım dı dedim, biraz geriden gelebilir dedi. kafam karıştı bebekde sorun yok değilmi diye sorup durdum yok gayet iyi dedi bilmiyorum nedersiniz? tecrübesi olan yaşayanlar fkirlerinizi merak ediyorum...

Canım +2/-2 gayet normal. İleride çıkabiliyor geride çıkabiliyor. Takılma bunlara. Sağlıklıymışta bebişin ohhhh daha ne olsun...

Kızlar bişey sorucam kalp atışını görenlee tam olarak ne zaman gördünüz hafta ve gün oalrak yazarmısınız..
Cuma günü doktorum çağırdı benım,bide pıhtılaşma testimi yaptırdım dün onuda götürücem cuma çıkıyor sonucları..
Daha öncedende 2 kaybım var zaten,çok tedirginim..
Cuma günü sankı gelmiyor,bi yandan sankıde günler yaklaşıyor stresim artıyo..:KK25::KK25:
Doktorum sadece keseyi gördü cuma günü ve çok güzel gözüküyor kese dedi..
Off bu tedirginlik 99 ay boyunca bitmicek herhalde..
Rabbim meleğimi korusun inşş,bu sefer hayırsıyla nasip etsin..

Canım ben 5+5'te vajinal ultrasonda zorla duymuştum kalp atışlarını, 6+1'de yine vajinalden ama daha net duyuldu :)

Canım o progestan benide mahfetti.Oyle bir sersemlik veriyorki gozlerim kayiyo resmen,dr bde gunde 3 kere verdi.Ama nedense oglen ictgm beni cok kotu yapıyo.Drum fitil olarak al dedi,hem bu daha etkilymş hemde bu belirtiler olmuyormuş,ama fitilini korkarım ben kullanmaya.

Ben kullanıyorum ama bir şikayetim yok çünkü geceleri yatarken vajinadan alıyorum ilacı :26: sen ağız yoluyla kullanıyosun sanırım bir çok kişinin bu şekilde şikayetleri var çünkü bence vajinadan kullan çok rahat edersin :21:

Evet canım ağız yoluyla günde iki kere içiyorum. Sersem gibi dolanıyorum miğde bulantısı uykusuzlukta cabası.

Merhaba kizlar ben de araniza yeni katildim

hoş geldin aramızaa hayırlı olsun :nazar::nazar::nazar:

merhaba,
bende yeniyim ve Allah nasip ederse Ağustos annesi olucam :) ,inşallah bütün bebişlerimiz sağlıkla ,sıhhatle dünyaya gelirler.

canım sanada hayırlı olsun anneliigin ve bebişinnn hoşgeldinnn:nazar::nazar::nazar:

merhaba kızlar bende muhtemelen ağıstos sonu bebişimizi kucağımıza alacağız hayırlısıyla...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:

hayırlı olsun aramıza hoşgeldin cnm hadı bakalım hayırlısı

arkadaslar yarın randewum war 3 15 te ALLAH nasıp ederse kalp atıslarını duymak ıcın gıdıcez cok heyecanlıyım we acıkcası cok tedırgınım bılıyorum yuregımı ferah tutmalıyım ama elımde degıl endıselerıme manı olamıyorum yarın o saate kadar wakıt nasıl gecer hıc bılmıyorum benım ıcın dua edermısınız lutfen herkeze tesekkurler.

canım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin allah hayırlı haberlerle gel allah yardımcın olsun

kızlar bu arada bu grip salgını varya h3n2 ben inanılmaz korkuyorum ondan yaa
ilaçta içemeyiz ateşte yapıyor ALLAH korusun maf oluruz hamile hamile
önceden oğlum için endişeleniyordum şimdi kendim içinde korkmaya başladım
bide haberler de 6 milyon kişinin daha yakalanmazsı bekleniyor falan dediler ben
iyice tırstım yani :18::18:

cnım nedendir bilmem ama ben hiç evden çıkmak istemiyorum hamilelikten önce eve girmezdim düşün yanı arkadaşlarım fln da yok burada iyice eve kapandım artık o yüzden ben korunuyorum sanırım ıster ıstemez o kadar ki saç sakal birbirine karıştı tabiri caizse kuaföre bile gitmiyorum eşim benim traş makinemi kullan demeye başladı bile :KK70::KK53::KK53::KK53::KK53:

Kızlar virüse karşı korunma yöntemi olarak hastaneye sağlık ocağına ve kalabalık yerlere girmek için bir kutu maske aldık eşimede taktırıyorum valla riske atamam bebişimi insanlarda bize üzülerek balıyor acaba ne hastası bunlar yazık diye valla bebişimizin hastasıyıZ :)

ha haahahhaa süpersiniz valla çok haklısınız birde insanların o yuzundeki acıma duygusu beni çok güldürür bendd aynını yapacagım iyi fikir

Canım o progestan benide mahfetti.Oyle bir sersemlik veriyorki gozlerim kayiyo resmen,dr bde gunde 3 kere verdi.Ama nedense oglen ictgm beni cok kotu yapıyo.Drum fitil olarak al dedi,hem bu daha etkilymş hemde bu belirtiler olmuyormuş,ama fitilini korkarım ben kullanmaya.

Canım bana da dün verdi günde 2 defa fena ya. Fena valla. Allah yardımcımız olsun.

Gunaydin guzel anneler ve onlarin mercimekleri, findiklari, erikleri :-) gununuz guzel gecsin insallllaaaaahhhhhh....

günaydınnnnnnnn herkesseee:KK6::KK6::KK6:

günaydın arkadaşlar ...bugün il kez devlet hastanesine gittim ,3hafta önce 6.4 oln bebişim bugün 8 haftalık dedi nasıl olur 10 haftalık olması lazım dı dedim, biraz geriden gelebilir dedi. kafam karıştı bebekde sorun yok değilmi diye sorup durdum yok gayet iyi dedi bilmiyorum nedersiniz? tecrübesi olan yaşayanlar fkirlerinizi merak ediyorum...

canım bende ilk keseyi gördügümde 5+6 demişti doktor gecen hafta gittigimde 7+2 dedi benim hesabıma göre 8+1 olmuştu sordum o keseydı bu artık bebek dedı şimdi son hesaba göre bugun tam 8+1 inşallah bu sefer dogru gider

günaydın güzel anneler ,
grip olayı benide korkutuyor,toplu taşıma kullanıyorum ve her çeşit insan var ,kızım okula gidiyor ,allah korusun ordan bile kapsa eve getirir,hepimiz mahvoluruz ,hamilelikte grip çok tehlikeli ,çok dikkat etmek lazım ,ancak bol c vitamini almalıyız birde istirahat ile geçiyorumuş ..

canım maske kullanmayı dene bence etkisi olur toplu tasımada özellikle boşver bakan baksın sana sen kendine dikkat et

bebişlere ve annişlere mutlu günler olsun Eki Görüntüle 923562
herkesin benim için yazdıklarına minnettarım, hiç birini atlamadım okudum, çok değerliler çünkü...
hepinize dualarımı ilettim...

ben biraz dinlenme modundayım, akşam lekelenmeler arttı... ama dikkat ediyorum
10 dk içinde 3 kez wc ye koşmak beni delirtti aşırı su içmekten ama mutluydum nedense
bugün ara ara girip bakıcam, özlerim yoksa Eki Görüntüle 923574

gir gir arada özletme kendinı kısssss suya da devam alışacaksın bir süre sonra benim eşimde bir bardak su içer wc ye giderdi içe içe alıştı cnm az sabır

Kızlar günaydın. Ben hala uykusuzum ya. Progestan ilacı kullanan var mı aranızda_? Nasıl bir ilaçtır bu ya miğde bulantısı sersemlik ve uyku veriyor :KK43::KK14:

canım progestanı vajinal fitil olarak kullanıyorum ben, o şekilde yan etki yapmıyor. ama ağızdan alındığında tansiyon düşüklüğü dahil bir çok yan etkisi var. Benim gibi kullanmanı tavsiye ederim..

kızlarrr kocam öglen yemegine geliyor az sonra yaklaşık 45 dk yokum çok konuşmayın yaaa takıp edemiyorum sonraa :KK1::KK1::KK1:

canım progestanı vajinal fitil olarak kullanıyorum ben, o şekilde yan etki yapmıyor. ama ağızdan alındığında tansiyon düşüklüğü dahil bir çok yan etkisi var. Benim gibi kullanmanı tavsiye ederim..

Evet canım öyleymiş. Gerçi maşallah bütün yan etkilerini iki gündür çekiyorum. Doktoru arayıp sorucam bende o şekilde kullanmak istediğimi dile getiricem. Teşekkür ederim :)

Canım +2/-2 gayet normal. İleride çıkabiliyor geride çıkabiliyor. Takılma bunlara. Sağlıklıymışta bebişin ohhhh daha ne olsun...
ne biliyim elimde değil,burda gelişimi geri olup sonra kalbi duranlarda olduğu için biraz endişelendim....yada düşünüyorum acaba ultrasyon cihazları eskiydi özeldeki daha iyiydi ondnda tam belirlenemeyebilirmi ?

kızlar günaydın
mide bulantılarına çare bulan varmı limon yemekten mahvoldum yaaa :KK43: iştahta yok zaten bebeğim gelişmicek yaa zaten gelişimide şuan için geriden geliyor :KK43:

ne biliyim elimde değil,burda gelişimi geri olup sonra kalbi duranlarda olduğu için biraz endişelendim....yada düşünüyorum acaba ultrasyon cihazları eskiydi özeldeki daha iyiydi ondnda tam belirlenemeyebilirmi ?

canım muhtemelen cihazdan kaynaklıdır, gönlünü ferah tut. Özeldeki kontrolüne devam etmeyecek misin?

X