2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım muhtemelen cihazdan kaynaklıdır, gönlünü ferah tut. Özeldeki kontrolüne devam etmeyecek misin?[/
inş.cihazdandır canım ya benim sigortada problem var affı bekliyorum oyüzden özel biraz tuzlu olyordu ,bu seferde devlet hast. gidiyim dedim ama özelle arasında dağlar var ilgi alaka bakımından.benim özelde gittiğim doktor doğumumuda yaptırmak istediğim çok iyi bir doktor,sigorta işi çözülsün kendi doktorumdan vazgeçmem....tabi inş. o zamanada kdar heşey yolunda gider ...

İnşallah hallolur canım, hiç sıkma canını bebişin gayet iyi :) olay hastaneden kaynaklı.. :nazar::nazar:

günaydınlar pamuk şekerlerinin anneleri, ya deneyim diye bişey kalmadı bende 3. hamilelik ama bu çok farklı ağır geçiyor acaba yaşım 35 e merdiven dayadım ondanmı ki 10 gün oldu akşam 4 e kadar güzel bulantısız iştahlı yiyorum 4 ten sonra bir bulantı bir çıkarma 4 e kadar yediklerimiboşaltıyorum bu ertesi sabaha kadar böyle ne uyku karın mide ağrısı titreme su bile içemiyorum ağzımın kuruluğu geçsin diye ağzıma alıp tutuyorum 1 yudum ikinciyi içemeyeceğim die ya ben hayatta çıkaramayan insan şimdi yediğim çıkıyor midemde kalmıyor 11. haftadayım 67 le başladım 65 ten yukarı çıkamıyorum. anormallik nersinde başka rahatsızlığımmı mı var diye korkar oldum ülserimmi azdı die cumartesi dahiliye gastroentoroli ne varsa hepsine gideceğim ailecek bir akşam yamaği yiyemiyoruz ben mutfağın kapısından geçemiyorum çünkü. resmen:KK53: oldum

evrene pozitif yayan arkadaşımmm nerdesinnn canım sana ihtiyacımmm vvvaarr :)

canım ben az ve sık yıyerek buldum aslında biraz çözümünü amam arada tuttumu tutuyor iişte ona bende çözüm bulamadım sık sık miden bulandıkça azcık bişiler ye

Canım üzgünüm ki pek bişey değiştirmiyor durumu, sen kendin dene bazı şeyleri kişiye göre de değişiyor iyi gelen şeyler, limonlu ılık su iç, yeşil elmayı dene.

Ben açıkçası hiçbir şekilde geçiremedim, kötü ama peynir ekmek yedim hep, yogurt yedim, süt içtim ( biraz zor oldu ama) meyve ye, muz, ayva, elma iyi geliyor baya...
Başlarda hergün sürüyordu bulantılantılarım, bugün 10 + 6 dayım ve bu hafta, arada iyi arada kötü olarak geçirdim. Allah'ın izniyle giderek bitecek, sabretmek en büyük çare sanırım..

çok şükür şimdilik bulantı dışında bir sorun yok ilaçta kullanmak istemiyorum, inşallah geçer 12 13 haftalarda. Senin varmı bulantın canım?

evet benimde aşırı bulantım var ama kusmuyorum çunku hiç sevmiyorum nefret ediyorum o yüzden zor tutuyorum kendimi doktor ilaç verdi hiçbir işe de yaramıyor gerçi ama neyse dün akşam çok kötüydüm eşim birde ..... yemegini yap dedi oda iyice midemi kaldırdı ayyy düşündükçe bile kalkıyor midem sabaha kadr acık kaldı cam sabah ancak girebildim mutfaga zor yaa bulantı yaşamak

merhaba güzel hamişlerr :nazar: güne yine kocakarı komşularımla uyandım evden çıkmaz olaydım azcık belim ağrıo desem aman kız olcak canım şunu çekio desem kesin erkek bu gibi kesin diolar bütün günüm teorileriyle geçiyo yaaa:KK53:

merhaba güzel hamişlerr :nazar: güne yine kocakarı komşularımla uyandım evden çıkmaz olaydım azcık belim ağrıo desem aman kız olcak canım şunu çekio desem kesin erkek bu gibi kesin diolar bütün günüm teorileriyle geçiyo yaaa:KK53:

zor valla canım benim komşum falan hiçbişeyim olmadıgından rahatım allahtan bu konuda allah yardımcın olsun

sabah canım oğlum doruk paşamla aramızdaki diyalog :
-- anne bak kardeşim erkek olmasın sakın , kız olsun
--niye oğlum
-- erkek olursa ona da oğlum dersin sonra ben aaaa banamı dedin anne derim , sen de yok sana demedim dersin ,, ben de ağlarım..
--olur mu oğlum sen benim ilk meleğimsin yaa.. herkesin yeri ayrı..
---anne beni kucağına al o zaman.. (kucağıma almıyorum diye bana küsüyor sıpa)
--alamam annecim belim ağrıyor..
-- o zaman kardeşimi benim karnıma ver de biraz ben taşıyim , senin belin ağrımasın..

yaaa daha 3 yaşında.. laf yetiştiremiyorum.. ama benim dünyam o...Allah'ın kadınlara en güzel armağanı bence anne olmak.. bu aralar çok duygusalım sürekli ağlıyorum zaten.. yine duygulandım valla :2::2:

--niye oğlum
-- erkek olursa ona da oğlum dersin sonra ben aaaa banamı dedin anne derim , sen de yok sana demedim dersin ,, ben de ağlarım..
-- o zaman kardeşimi benim karnıma ver de biraz ben taşıyim , senin belin ağrımasın..

yaaa daha 3 yaşında.. laf yetiştiremiyorum.. ama benim dünyam o...Allah'ın kadınlara en güzel armağanı bence anne olmak.. bu aralar çok duygusalım sürekli ağlıyorum zaten.. yine duygulandım valla :2::2:

yaaa yerim vallahı yerim yaaaaa allah nazarlardan korusun evlatlarımızı çok tatlıymış eee annesi ver sende biraz sevsin çocuk sen yorulma istiyor bak bende doguma 1 ay kala kocama verecegim o doguracak (artık nasıl doguracaksa ) :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Günaydın hanımlar :KK66:
Adım Nurcan İzmirde yaşıyorum ve hamişim :)

Beni listeye ekleyebilirseniz mutlu olurum.

İZMİR, son adet tarihi 07.11.2013, tahmini doğum 14.08.2014, tek gebelik, ikinci çocuk

Bugün hastaneye gittim Buca Şifa ya. 8 hafta 1 günlük gebeyim. boyumuz 1.77 cm. kalp atışlarımızı dinledik. kan ve idrar tahlili yaptırdık sonuçları yarın alıcam. Hepimize sağlıklı bebişler versin Rabbim inşallah öpüldünüz :KK66: :21:

Kizlar slm :)
Gecmisi yine okuyamadim allah muhabbetinizi arttirsin valla :)
1. Bugun birden bulantim gitti :KK43: guleyimmi aglayimmi bilemedim :)
Bide sunu kesfettim yan yatinca bulanti azaliyor.
2.yazmis oldugunuz kraf arabayi inceledim cok hos fakat benim icin bir sorun var kapatirken puseti cikariyorsun peki dolmusa falan binerken nasil olucak bebek tut puset tut araba govdesini al biraz zor geldi bana ayni sistemin cocuk kucagimdayken tek elle kapatip acabilecegim sekl8ni tercih edicem.
Ufak ogluma bebe comfort un bir modelini almistim arabaya asik olmustum ama kullandikcaki sorununu cozdum yatay katlanmiyordu dikey katlaniyordu tek hamlede ama katlayip bir mesafe gideyim desen dik tutmaz zor oluyordu :)

Günaydın hanımlar :KK66:
Adım Nurcan İzmirde yaşıyorum ve hamişim :)

Beni listeye ekleyebilirseniz mutlu olurum.

İZMİR, son adet tarihi 07.11.2013, tahmini doğum 14.08.2014, tek gebelik, ikinci çocuk

Bugün hastaneye gittim Buca Şifa ya. 8 hafta 1 günlük gebeyim. boyumuz 1.77 cm. kalp atışlarımızı dinledik. kan ve idrar tahlili yaptırdık sonuçları yarın alıcam. Hepimize sağlıklı bebişler versin Rabbim inşallah öpüldünüz :KK66: :21:

canım hayırlı olsun benimde bugun 8+1 hamileligim hoşgeldin aramıza hayırlı evlat ve dogumlar nasip etsin rabbim :KK9:

yaaa yerim vallahı yerim yaaaaa allah nazarlardan korusun evlatlarımızı çok tatlıymış eee annesi ver sende biraz sevsin çocuk sen yorulma istiyor bak bende doguma 1 ay kala kocama verecegim o doguracak (artık nasıl doguracaksa ) :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

zaten doğumdan sonra kocalarda kıskançlık tavan yapıyor.. benim koca hala gece üstümü örtsene , oğlununkini örtüyorsun ya der :KK1::KK1:

--niye oğlum

Yerim bu muhabbeti ben, Allah bağışlasın :) bizlere de nasip etsin o günleri inşallah...

X