2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Son düzenleme:
hıh hadı bakıyım gusellık bu gorevde senın olsun 2014 agustas annelerının cıcılerı ve cıcı onerılerı dıe bı konu ac sen ol konu sahıbesı :KK54:

bu müthiş görevi üstlenmeyi çok isterdim ama eylül balımız açmış :KK31:
ben onun ayağını kaydırırm ama sen merak etme ecmelcim :KK22:

ne cahilliği çılgın:) ilk kez tecrübe ediosun gayet normal :) biz accık bilmişlik yapalım :KK1: şaka bi yana her yeni bebek yeni tecrübeler..ben de aynı sabırsızlığı gösteriyorum her konuda:)

ecmelcim topic açılmış zaten sanırım

http://www.kadinlarkulubu.com/agust...nnelerinin-bebeklerine-aldiklari-ciciler.html

bilmişlik yapın ki faydalanayım alınmam ben :KK31:
hemen alalım her şeyi alalım hemen hemen :KK52:
ayy şuan ruhsuz evimin içine oyuncaklar, bebek eşyaları saçılacak bu müthiş bişi ya :KK31:

aman dilini ısır ne güzel işte bulantın yok inan çok kötü bişey
komik olabilir ama resmen önceden nasıl yemek yediğimi bile hatırlayamıyorum
sanki doğduğumdan beri böyleydim düşün yani ben önceden nasıldım hatırlayamıyorum diyorum bazen
eşim şok oluyor söylediklerimden

canim herhalde o da cok kotu biseydir.hepimizin Allahim yardimcisi olsun Insallahhhhh

arkadaşlar iyi akşamlar bir sorum olacaktı.ben çok soğuk bir yerde yaşıyorum.kışları soğuktan şişiyorum normalde.ama şimdi hem

hamilelik hem de soğuktan dolayı ben balon gibi oldum :18: hamileliğim beklemediğim bir anda oldu aslında kaç kilo ile hamile kaldığımı

bile bilmiyorum tahmini 50 diyorum ama tartıda 55 ve küsüre kadar çıkıyorum.daha bu haftalarda 5-6 kilo almış olamam dimi çünkü

göbeğimden başka bir yerde belirti yok.yüzüm,bcaklarım,kollarım vs. anlamadım gitti :KK31:

Kızlar bıgün kalan testlerim yapıldı benim baktığım doktorun yorumlamadığı sonuçlara göre idrar yolu enfeksiyonum var ve araştırdım antibiyotikle geçiyormuş nasıl antibiyotik kullanıym ya bebişime zararı olursa :KK43:

Kızlar bıgün kalan testlerim yapıldı benim baktığım doktorun yorumlamadığı sonuçlara göre idrar yolu enfeksiyonum var ve araştırdım antibiyotikle geçiyormuş nasıl antibiyotik kullanıym ya bebişime zararı olursa :KK43:

Geçmiş olsun canım, doktor öneride bulunacaktır muhakkak sana.

Benimde akıntım var bu ara, rengi hafif sarımsı, bende iltihap mı var acaba diye korkulardayım, doktoru arayacağım akşam ama merak ettim sizlerde var mı öyle bir durum kızlar...

bu dönemde antibiotikler zararlı arkadaşım. Söylemedi mi doktorun neler yapacağını. Bak bende de var hem de çok fazla kronikleşti artık bende geçmiyor. keseyi görmeye gittiğimde doktorum enfeksiyonum olduğunu ama antibiotiklerin zararlı olduğunu söyledi. günde 3lt su içeceksin dedi. bende şimdi 3lt su içiyorum ve genelde sıvı şeyler tüketiyorum. bol bol hoşaf vs içiyorum ayrandır yoğurttur gibi şeyler tüketiyorum. sanki biraz azaldı gibi. insan hissediyor çünkü wc ye çıkınca. Sana da tavsiyem en az 3lt su iç gün içersinde. ve ayaklarını sıcak tut üşütme kendini eğer imkanın da varsa üroloji doktoruna git gebe olduğunu da söyle o zarar vermeyen ilaçları verecektir.doğum doktorundan da onay alarak iç. Bana bir şase vermişti ismi gelmiyor aklıma şimdi monurol dü sanırım gece yatarken suda eritip içtim sadece 1 gece idrar kesende tutabildiğince çok durması öneriliyor ama dediğim gibi doktorunun izni olmadan kullanma.

hekese merabalaarr:) akşamdan beri ne çok konuşmuşsunuz alıntılı laf yetiştiriym dedim başedemedim:)) bebişinin pıtpıtlarını görenler duyanlar olmuş,gözleri aydın..darısı başımıza..ben de nefes darlığı çekiyorum ara ara..dün gece yattım bisüre nefes alamadım resmen uyuyamadım..sonaylarda olur tamam da daha göbük büyümeden neyin nesi anlayamadım..
alışweriş olayına gelince ecmel haklı kesinlikle sonaylara bırakmayın..cinsiyeti beli olur olmaz her çıkışınızda dışaşrı bikaç parça eşyasını alın..hem maddi olarak bianda külfet olmaz, hem de eksiğiniz kalmaz..ben 13. haftada cinsiyetini öğrenmiştim we başlamıştım alışwerişe:))

ya bende çok daralıyorum yatakta bi o yana bi bu yana, gerçi benim kilo problemim var ama şu 2 haftaya kadar olmazdı hiç böyle şeyler :KK19: göğsüm sıkışıo içim daralıo, uyumaya çalışırken sıkıntı çekiyorum uyuduktan sonra mesele yok :18:

X