2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ahahahah dun otobuse bındım ama kımse yer vermedı :)))
o degl ben gercekten kendımden korkuyorum ıkıncı bebekte kendımı kaybedıp toparlayamıycam dıe

Montlardan karnimizi gormuyorlar daha :)

Fotografinsa citi piti gorunuyorsun canim eminim cabucak toparlarsin. Cok kilo tutucak bi yapin yok gibi gorunuyor..

Maşallah kızlar pıtpıtları duyduk darsı suymayan arkadaşlara allahım herkes yaşasın bu güzel duyyguyu inşallah

merhaba aranıza yeni katıldım bende 7 haftalık hamişim inşallah daha kalp atışlarını duyamasakta gerçi hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alırız inşallahhh

Bu tip merkezi ssk ya bakiyor 20 tl verdim baktirdim valla git derim :) kacamak yap

Kotu seyler okumustum hukukcummm atlattinmi yoksa bebisin seninlemi dogrumu anladimmm ayyy nasil oldu bu mucizeee anlatt

Montlardan karnimizi gormuyorlar daha :)

Fotografinsa citi piti gorunuyorsun canim eminim cabucak toparlarsin. Cok kilo tutucak bi yapin yok gibi gorunuyor..
öylemi dersin yüzüm küçük kafa bana ait ama gövde kime ait bilmiyom
dur bakim bi foto koyayım

oğlum 1 yaşlarındayken ki fızıgım sımdılerde onde bir kutu gobek mevcut:26:

tesekkur ederim ilgine:) ben 6 ay once bi kurtaj yasadim..kalbi durdu gelismedi...bi hafta daha sonra gel bekluyelim gibi seyler o donemde cok yipratici oluyo..ister istemez korkuyorum galiba doktora gitmekten..biraz da isime geldi 23ü..warsa da yoksa da kesin olur..
ne tahlili ay bukadar erken??

Canim bence gayet iyi gorunuyorsun, dogumdan sonra simdi aldiklarini da verecegine eminim 2 cocukla :)
bu arada oglunu yerim ben ne tatli sey o oyle masallah :))
haydut teyzesı oo dur bakım bi foto daha eklıyım dun akşam kuzenım dogurdugu hastaneye gıttık oglumuda aldım kardeş dedi görünce ki konuşmayı bılmıyo sok olduk :) kardese alıstır oglum kendını dedım çok tatlı olcak dillenince

badem şekerlerini yemekten bi hal oldu tipe baksana

sağol teyzesii tatlıdır yaa bi o kadarda inattır kuzum :))) her gülün bide dikeni olcak
olmazmi:)) biraz daha buyusun kolaylasir inadini kirmasi..kizim da inat cok..ama ogrendim suyuna gitmeyi..onyn istedigini ewirip cewirip kendi istedigim sekle sokuyorum caktirmadan..
ama kucukken cok zordu:)

Masallah :) sana benziyo sanki?

Masallah :) sana benziyo sanki?
yok yaa aynı babası :26:
sımdıkınde bol bol aynaya bakıyorum bana benzesın dıe :))
zamanında babaya tapardımda azcık sabaha kadar yatakta kocamı ızler moddaydım hamıleyken uykum kactıgında...
ama boşşşşmuşşş canım sagolsun ne ise efkarlanmıycam kuzucugumla opusup duruoruz muthıs bana dustu yanımdan ayrılmıyo evde oldugum vakıt bır annem deyısı var cıgerımı koparıyo ıyıkı anne olmusum ıyıkı ıkıncımde karnımda her ne kadar babası haketmesede o kuzumu allah rıskını verdıyse doguracagım elbet kolaylıgını verecek rabbım

Canim benim rabbim hakkinizda hayirlisi neyse onu nasip etsin. Dunya tatlisi bir oglun var, masallah. Allah insallah karnindaki bebisine de saglik versin. Veeee hepimize bu annelik duygusunu yasatsin, saglikli hayirli evlatlarimiz olsun :)

Benin simdi mutfaga girip yemek yapmam lazim, cok opuyorum seni. Herkese simdiden iyi aksamlarrr :)

amin cnm çok şükür sağolasın inşallah hakkımızda hayırlısı olur...
hadi eline sağlık afiyet olsun iyi akşamlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…