2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Allah bağışlasın ecmel, ikinci yavrunda gelir sağ salim inşallah, eşin de normale döner inşallah, ama anladığım kadarıyla arkanda sağlam bir ailen var, sen de oldukça güçlüsün..
Bu arada valla oldukça iyi görüyorsun resimlerde hemen toparlanırsın doğumdan sonra.
52,5 ile başladım ben bu işe o ara spora gidiyordum, sonra hamile olduğumu öğrendim, spora ara verdim, mide bulantılarımdan bol bol peynir ekmek yedim, uyudum, 54,5 olmuşum ;( ki daha az kilo alınacak zamanda oldu bu...
Ama az daha kendimi toparlayıp salona gitmeye devam edecepim, sadece yürüyüş ve yüzme, doktorumda özellikle istiyor bunu.
Ne kadar dikkat edersem o kadar iyi diyorum, artık doğumdan sonra da beraber kilo veririz )

Bir de karınlar büyümeye başlayınca, çatlaklarımız olacak, ierac serum tavsiye ediliyor, geçen arkadaşımda vazelin kullanmaya başla dedi, tecrübesi olan arkadaşlat, tavsiyeleriniz nedir bu konuda neler yaptınız ilk gebeliğinizde

Kızlar doktora gidiyorız inşallah pıtpıtları duyarızzzz
Hadi bakalım güzel haberleri bekliyoruz
yaaa şöyle nispet yapmasak :26: içim gitti bende çalışıyorum ama 1 gun ıznım var bu aksam 7 ye kadar burdayım her calsan 2 gun ızın yapmıyor kıskandım dogrusu
Ayy kıyamam kolay gelsin cnm yaaa
Bende bugün çalışıyorum ama 4 te çıkıcam senin çok geçmiş
Bende sabahtan beri yeni oturdum aslında özel dersim vardı ona gittim oradan pazara çıktım geldim karnım acıktı bişeyler hazırladım ancak işte oturabildim dha da evin hali harap
ben de 8 haftalık hamileyim.ilk bebeğim ve ağustos başı doğum yapacağım.herkese Allah yardım etsin. İnşallah hepimiz alırız bebeklerimizi kucaağımıza
Hoşgeldinnn😇
Çok geçmiş olsun aman iii olda inşallah heçecek bu günler
Evde oturmak.. Hafta sonu.. Ben de istiyorum! Ben de 3-4 gibi çıkıyorum.

Allah kolaylık versin sizde artık pazarın keyfini doyasıya çıkarın...

kolay olmuyo kg vermek kolayda sıkılasmak epey zaman alıyo olsun bebeklerımıze can feda...herşeyi yapıyorumda şu memıslere cozum yok porsuk memeler sutverme bıtınce sarkıyo

karnım 37 haftama kadar hıc ama hıc çatlamamıştı eşim bir sürü krem numunesi getırdı kullandım catlamayınca bıraktım bır ara
son haftamda ne oldu bılmıyorum ama nefes alacak yerım bıle kalmamıstı ıcerde ve son hafta anıden catladım harıka gıbı karnım 6-7 tane yan yana gobek delıgımden kasıgıma catlaklar şu kremı kullandım epey topladı şiddetle tavsiye ederim piyasadaki en iyi çatlak kremidir tescilli belgeli....

Bugün ilk defa bulabtıların oldu hemen heryeri açtım havalandırdım ama bu kadarcık bile keyfimi kaçırmaya yetti mide kazınmalarım da başladı bulantı olmasa şu hamileleik ne güzel şey demiii bir de bende inanılmz şişlik var karnım 3 aylık gibi birde çok sert
Maşallah kızlar pıtpıtları duyduk darsı suymayan arkadaşlara allahım herkes yaşasın bu güzel duyyguyu inşallah
Ohhh be güzell darısı bize tam kaçıncı haftandaydın???
Maşallahhhh kuzuya annemde bana hep makyaj yap yanaklarını al al yap bol bol aynaya bak sana benzesin diyo eşim esmer ben beyaz tenliyim senin gibi pamuk olsun diyo anne yüreği işte o bile beni güzel görüyooo

her anneye yavrusu dunya guselı gorunur kız olsun erkek olsun sevgılerı zerre degısmıyo aşklar onlar sevdalar ınsanı su hayata tutunduran tek varlıklar

Canım bir kac kere yazdım sana ama tekrardan cok gecmiş olsun allah saglıklı evlat versin inşallah yakın zamanda bende agustos ayında kürtaj oldum benimde bebegim 12 ci hafatsında kaybettim tamamen hislerime dayanarak birde rüyama girdi bebegimi kaybettigimi öyle anladım annem söyledim rüyamı anlattım korkuyorum ama bebegime bişe oldugunu düşünüyorum dedim annem sen cok pimpiriklisin yokdur bişe dedi ve icim hic rahat degildi hemen doktora gittik ve bebegimin gercekden kalbi durmuş rüyam ve hissettiklerim dogru cıktı her kalbi duranda belirti olucak diye bişe yok bende hic olmadı kanama lekelenme ve kendime gelmek icin 2 gün daha bekledim iyi degildim eşim haber verdim o geldi sonra doktora gittik ben hazırım kürtaja dedim ve alındı 2 adet kanaman olsun sonra geri çalışmalara başla dedi dedigini yaptım ilk ay olmadı 2ci denememizde oldu şimdi korkuyorum yine kaybedersem diye allahıma emanet ettim birde doktor önlemini aldı bu sefer ilac falan kullanıyorum sende dikkatli ol hamile kalırsan önlem alınsın mutlaka ondan sonrası allaha aklmış bişe canım verende alanda yaradanım

canım ya bende bilgisayarın başına otrurken düşündüm acaba sorsammı arkadaşıma hiç konuyu açmasammı diye ,çünkü öyle bi endişem var geçen hafta temizlik yapmıştım biraz, ama lekelenme felan olmadı.leke gelmesede kalbi durmuş olabirmi diyordumki sen içimi rahatlattın...allah razı olsun senden....

yaaa tam içim rahat etmişti şimdi yine karıştı.

Canim ne zaman ne isterseniz sorabilirsiniz.. Keske yardimci olabilsem.. Ama rahat ol allah korusun oyle bisey olsa vucudun bir sekilde tepki verir.. İnsallah benim bebisim bu basliktaki son kayip olur.. Simdi lohusa sayilirim dua ediom ben size..:)

Canim ben de ruyamda gormustum.. İnsan bi sekilde hissediyor.. Sana da cok gecmis olsun.. Allah bi daha oyle bir aci yasatmasin insallah.. Peki sana hangi testler yapildi neden durmus bebeginin kalbi?.. Simdi ne ilaci kullaniyorsun?..

Arkadaşım ne kadar yüce gönüllüsün maşallah Allahım sana en kısa zamanda sağlıklı huzurlu mutlu bir yavru nasip etsinn inşallah bizde senin için dua ediyoruz emin ol...

allah tamamına erdırsın ınsallah guselım hepımızın hamılelıgı byle devam etsın ınsallah

Aminn inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza yavrularımızı ama bana doktor 4 hafta sonra gel dedi 11. Haftada 2 li test yapılcakmış ama nasıl dayanırım 4 hafta 1 haftayı zor getirdim hepiniz bekliyor musunuz?

Son düzenleme:
arkadaşlar benimde kendi hesaplarıma göre muhtemel doğum tarihim 27 ağustos ama çalıştığım için bir türlü doktora gidemedim pazartesi gideceğim inş. giden oldumu doktor ne dedi neler yapıyorsunuz bebeğinizle ilgili

Son düzenleme:
ikinci bebeğimin muhtemel doğum tarihi 31 Ağustos. Rabbim tüm anne adaylarının bebişlerine sağlıkla kavuşmasını nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…