2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar bayadır yazamıyordumm,nasıllar bakalım bebişlerinizz...kızlar ya acaba benim gibi 6 haftanın içinde olanlar bebişi hissettınızmı? Sanki bu sabah benım hafif kıpırdanma gıbı,böyle kalp atışı gibi bişeyler oldu çok mu erken acabaa,??:KK1::KK1::44::44:

Ben 2 gecedir karnimda kalp atisi hissediyorum yaa bence de erken ama hissediyor olabilir miyiz acaba? :)

Ben 2 gecedir karnimda kalp atisi hissediyorum yaa bence de erken ama hissediyor olabilir miyiz acaba? :)

annem erkek kardeşime hamileyken 2 aylığında bi seyirme hissetmiş,genelde erken hissedilirse erkek olur ,geç hareketlenirse kız olur derler ama ne kadar doğru bilemem canım ,bakalım hayırlısıs:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar selamün aleyküm hayırlı cumalar..... Rabbim bu mübarek gün hürmetine sağ salim kolaylıklrla hayırlı bişekild kucağımıza almayı nasib eylesin bebeişlerimizi inş. evlat isteyenlerede nasib eylesin....

Aleykum selam canim hayirli cumalar :) bu mubarek gunde rabbim dualarimizi kabul etsin insallah..

kızlarr çin takvimi zımbırtısına bakıpta bebegın cınsıyetıne bakan oldumu %90 oranla tutan bır tesaduf dıyorum allahtan baskası bılemez tabı
bırımız not alalım herkes o takvıme baksın bebegının gorunen cınsıyetını solesın adet tarıhıne gore cınsıyetlerı acıklanıncada karsılastırmıs oluruz boylelıkle ne dersınız???sırın bı ugras olmaz mı ???

Benım baktıgım tabloya gore kasımda kız gözukuyor:emir_bebek:

Son düzenleme:
kızlarr çin takvimi zımbırtısına bakıpta bebegın cınsıyetıne bakan oldumu %90 oranla tutan bır tesaduf dıyorum allahtan baskası bılemez tabı
bırımız nok alalım herkes o takvıme bakım bebegının gorunen cınsıyetını solesın adet tarıhıne gore cınsıyetlerı acıklanıncada karsılastırmıs oluruz boylelıkle ne dersınız???

benimde kasım kız görünüyor allahım eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde sağlıklı bir kızım olsun tabikide isterim ama allah neyi taktir eder neyi layık görürse binlerce şükürler olsun

5.haftamda baslamıstı basta hiç yoktu ama gunlerım ılerledıkçe arttı,akşamları evde sürekli yatış halindeyim,yemek zorla yiyebiliyorum ama sonrasında fena oluyorum,sen yıyebılıyormusun?

ya canım benimde midem bulanıyo ama anlık oluyo arabaya bindiğimde yada bi kokuda bazende durduk yere ama öyle çok kötü bi bulantı değil anlık bişi benimkisi midem çok hassas bide reflümü oldum nedir bi tuhaf ama şuan için rahatsız edici bi durum yok çok şükür

benimde kasım kız görünüyor allahım eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde sağlıklı bir kızım olsun tabikide isterim ama allah neyi taktir eder neyi layık görürse binlerce şükürler olsun
bakıpta soylemek ısteyen olursa ben bır notluk actım pc ekranıma kaydedıyorum dedıklerınızı :))
yuce rabbım hayırlı saglıklı evlatlar versın eglence bızımkısı ıste fala ınanma falsız kalma hesabı:KK1:

bırımız not alalım herkes o takvıme baksın bebegının gorunen cınsıyetını solesın adet tarıhıne gore cınsıyetlerı acıklanıncada karsılastırmıs oluruz boylelıkle ne dersınız???sırın bı ugras olmaz mı ???

benim erkek görünüyor :) bide şu koca karı adetleri var bıçak makas durumu bilen var mı aranızda bilmiyorum onda da bıçağa oturdum erkek olduğunu gösteriyor :KK9::KK9::KK9: tabi bunlar hamilelik muhabbeti açılınca olan tatlı sohbetler... Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah

Son düzenleme:
benim erkek görünüyor :) bide şu koca karı adetleri var bıçak makas durumu bilen var mı aranızda bilmiyorum onda da bıçağa oturdum erkek olduğunu gösteriyor :KK9::KK9::KK9: tabi bunlar hamilelik muhabbeti açılınca olan tatlı sohbetler... Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah
onu hıc bılmıyorum tatlım babannemın b tesbıh muhabbetı var karsılasınca ıstemem lazım oda cok komık :))
nasıp kısmetten oteye bısı yok yazdım senıde:KK34:

ankaradaki arkadaşlar hangi hastaneye kime gidiorlar fikir verebilirlermi.....

Ben ankarada değilim ama ankaraalıyım. Tanıdığım iki kişi cebecideki ankara tıp a gidiyor çok memnunlar. Bir tanesi de büyük doğuma gidyor oda memnun doktorlarını bilmiyorum.

tmm canım :KK34: tesbihle nasıl oluyo bu arada merak ettim :KK9:
valla tam bılmıyorumda bısıler edıyolar dua okuyup tesbhı bos bırakıyolar ılerı gerı olursa bı cınsıyet saga sola sallanırsa bı cınsıyet soluyolar :KK9: tam koca karı yontemı bu ogrenırsem anlatırım bende bılmıyorum ama bı dualar okuyolar abdestlı bı sekılde hemde sonra da tobe yarabbı ıstıhareye yatar gıbı yatıyolar ayy gulecegım yoktu rabbım sen nelere kadırsın herseyı bılensın rahmımıze dusurdugun anda cınsıyetı belı oluyo o kuzucukların da ıste bılemıyoruz
Ecmel benim de erkek gorunuyor :) eli ayagi duzgun saglikli olsun da...
amın cnm kaydettim senıde daha var şimdi 6 haftalık fılan gebelıklerımızden bısı anlamadık zaten adet gecıkınce 4 haftası bıtmıs oluyo o sebepten bu 6-7 hafta zor gececek cınsıyetler ıcın heyecanlı sureçler bızlerı beklıyo:KK53:

valla tam bılmıyorumda bısıler edıyolar dua okuyup tesbhı bos bırakıyolar ılerı gerı olursa bı cınsıyet saga sola sallanırsa bı cınsıyet soluyolar :KK9: tam koca karı yontemı bu ogrenırsem anlatırım bende bılmıyorum ama bı dualar okuyolar abdestlı bı sekılde hemde sonra da tobe yarabbı ıstıhareye yatar gıbı yatıyolar ayy gulecegım yoktu rabbım sen nelere kadırsın herseyı bılensın rahmımıze dusurdugun anda cınsıyetı belı oluyo o kuzucukların da ıste bılemıyoruz

ooo sizinki tam sistemli çalışılıp bilgiler öyle elde ediliyor canım güzelmiş :)) Allahım hayırlı eylesin :nazar:

X