2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hosgeldın :) öyle gercekten bir zamanlar yeni gelinken şimdilerde baya eskidik 6,5 yılda benden oldu vay be :)
Hoş buldum
Nice 6,5 yıllara olsun inşallah
Eskidik gerçekten, bazen unutuyorum ne kadar zaman olduğunu sonra bir anda aklıma geliyor vay şu kadar oldu diye şaşırıyorum dün gibi sanki

Hoş buldum
Nice 6,5 yıllara olsun inşallah
Eskidik gerçekten, bazen unutuyorum ne kadar zaman olduğunu sonra bir anda aklıma geliyor vay şu kadar oldu diye şaşırıyorum dün gibi sanki
Bana mesajı yazarken tamda öyle oldu bi şaşırdım vay be dedim
Amin inşallah hepımız için

I ilknurrr22 canım hayırlı olsun tekrardan iyi düşünmüşsünüz iyi Yönleriyle de kötü Yönleriyle de kardeş kavramı insanın gelişimi için gerekli bence ben öyle düşünüyorum Yani benimkilerin birbirine olan ilgisini sevgisini gördükçe içim eriyor benim didişmeler de hiç bitmiyor haliyle yaşlar çok yakın olunca daha en ufak da büyüyünce didişmeler daha da artar herhalde :)

ben zor yetişiyorum bir de bebişle uğraşmaktan büyüklerle zor vakit geçiriyorum pandemi girince kızımı okula gönderemedim 4 yaşında şimdi.. neyse ki birbirleriyle güzel oynuyorlar iyi vakit geçiriyorlar

siz kreşe devam ediyor musunuz?

Bende inşallah o günlerini görürüm birbirleriyle güzel güzel oynarlar :)
Yok canım gitmiyo gecen senede devam etmedik biz kışın zor oldu benim goturmen bizim buralar hep yokuş bu senede yazdiralim mi yazdirmayalim mi diye cok düşündük ama yazdirmadik korktuk virusten

iyi etmişsin canım ne güzel evdesin riske atmayın hiç kendinizi boşuna

cinsiyet belli olunca haber et bze de sağlıklı olsun da inşallah iki erkek olursa kendileri için iyi olur ben oğullarımı Yanyana gördükçe pek mutlu oluyorum:) kızımın da bir kızkardeşi olsaydı keşke

Belli oldu kuzum yazmıştım buraya görmemişsin oğlum olcak:)

Bende ev işlerini hallettim dışarı ciktik ama o kadar alışmışım ki evde oturmaya acayip yoruldum maskeyle gezmekte daralttı beni
Dimi ya insan hem cıkmak ıstıyo hmede pişman oluyo gezdıgınden de zevk almıyorsun ki :/ ve evet oturmaya alıstı evde az gezınce hemen yoruluyoruz birde sen hamilesin iyice kötu olmussundur maskeyle

Dimi ya insan hem cıkmak ıstıyo hmede pişman oluyo gezdıgınden de zevk almıyorsun ki :/ ve evet oturmaya alıstı evde az gezınce hemen yoruluyoruz birde sen hamilesin iyice kötu olmussundur maskeyle
Ay hemde ne kotu oldum bi ara basim felan döndü bide uzun kollu giydik hava serin sanıyodum sicakmis iyice sicak bastı arabaya binince bi oh çektim

Bizim araba olmasa eşim hayatta çıkarıp bizi gezdirmez benim eşim cok araba değiştiriyo bi sene binemiyo bi arabaya bulamazsa yandik artik hiç bi yere gitmeyiz
keyfine düşkün
Hangi şehirde oturuyodunuz siz? Biz İstanbuldayız burada şart aslında ama bizim için şuan ev alabilmek daha önemli bakalım :) biz otobuse minibüse devam

keyfine düşkün
Hangi şehirde oturuyodunuz siz? Biz İstanbuldayız burada şart aslında ama bizim için şuan ev alabilmek daha önemli bakalım :) biz otobuse minibüse devam
Ankaradayiz kuzum burdada şart valla ben evlendiğimden beri nerdeyse hic binmedim otobüse dolmuşa eşim işten gelir bırakır gitcegim yere geri gider boyle bi değişik huyu var hastaneye de zaten Ardayi almadıkları icin hep babamla gidiyorum onlar arabada bekliyo beni bizim evi Kayinbabam verdi eşimde surekli araba satıp ustune koyarak yükseltti şimdi yine niyeti var ben engelliyorum bebek gelcek kış geliyo krediye girip bizi sıkıştırma diyorum bakalım durmaz ama

Şu dönemde masrafa girmekte iyi degıl tabi :/ oy ne guzel gervekten otobus mınıbus cok zor oluyor :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…