2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlarr bende 2015 Eylül geliniyim doğal yollardan maalesef çocuğumuz olmadı tedaviye başladık bugün ne olur bana bir dua edin Allah hayırlı sağlıklı evlat versin bana da bütün isteyenlere de
Tatlı sohbetler diliyorum

Hahaha kesinlikle asitli icecek de içemiyorum kola fanta gazoz asla bi yudum alsam midem bulaniyo bu arada cinsiyetini ogrendik bugun bi oğlum daha oluyo evde 3 erkekle baş başa kaldim
Yaa :) saglıkla gelsın ınsallah isim var mı aklınızda
İçme zaten onları :) aferim delikanlıya zararlı şeylerden uzak tutuyo annesini
İnşallah Rabbim en hayırlı zamanda saglıkla nasip etsin

Yaa :) saglıkla gelsın ınsallah isim var mı aklınızda
İçme zaten onları :) aferim delikanlıya zararlı şeylerden uzak tutuyo annesini

İnşallah Rabbim en hayırlı zamanda saglıkla nasip etsin
Ardanın dediği ismi koycak gibiyiz bilmiyorum ki kıştan beri kardeşim olursa adını mete koyalım diyodu kız olmicagini bilmiş gibi bende pazar günü rüyamda görmüştüm eşime dedim cinsiyetini ben ogrendim gitmemize gerek yok diye ardayida rüyamda görmüştüm ultrasona hiç gerek yokmuş

Bende 2014 Haziran geliniyim
Zaman nasıl su gibi akıp geçiyor..

Hayır yok canım ya 3 gebelik kaybim var.
Olur inşallah.
Allah bağışlasın
zamanı gelince olacak inşallah bana doktor asla evladın olmaz demişdi yarım rahimlisin dedikten 3 ay sonra hamile kaldım. Rabim ol diyince oluyor merak etme doktorun dediklerini de kafanıza takmayın.

Reactions: H M
zamanı gelince olacak inşallah bana doktor asla evladın olmaz demişdi yarım rahimlisin dedikten 3 ay sonra hamile kaldım. Rabim ol diyince oluyor merak etme doktorun dediklerini de kafanıza takmayın.
Maşallah Rabbim sana bağışlasın bizde kucağımıza alırız inşallah
Vardır bı zamanı inşallah bekleyeceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…