2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Görnemişim ya haydi sağlıcakla hayırlısıyla kavuşun inşallah :) ben de gözlerimden katarakt ameliyatı oldum da doğru dürüst göremiyorum o yüzden takip edemiyorum pek
Gecmıs olsun canım
Ben kullanmadığım icin sıkıntı yok bi bundan önceki arabamıza cok üzülmüştüm rengi duruşu cok guzeldi özellikle her gören rengine bayılıyordu
Aman olsun bosver rengını

İyi yapıyorsun ya saglıklı beslen tabi o cok onemlı ama fazla yıyınce cocuk daha saglıklı beslenmıyor

İyi yapıyorsun ya saglıklı beslen tabi o cok onemlı ama fazla yıyınce cocuk daha saglıklı beslenmıyor
Evet demi acaba cocugu ac mi birakiyo4um diyorum ama aksam yemeginden sonra bisey yersem de cok kotu oluyorum 2 gün once yedim saat 10da inan nefes alamadım o kadsr Şiştim ki mide yanmasida bi taraftan sağlıklı beslenmeye gelirsek heralde hayatımın hic bi döneminde boyle sağlıklı beslenmedim zaten abur cuburdan tiksindim 2 3 haftadır yeni yiyorum 5 ayda 3 cikolata anca yemisimdir

Oh canına cekmıyorsa iyi masallah :) dogumdan sonrasıda fena oluyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…