2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ardanın dediği ismi koycak gibiyiz bilmiyorum ki kıştan beri kardeşim olursa adını mete koyalım diyodu kız olmicagini bilmiş gibi :KK70: bende pazar günü rüyamda görmüştüm eşime dedim cinsiyetini ben ogrendim gitmemize gerek yok diye :KK70: ardayida rüyamda görmüştüm ultrasona hiç gerek yokmuş
Yaa Mete ismi ceyda erkek olsaydı biz düşünüyorduk cok guzel bence :KK70: ama yanlıs hatırlamıyorsam fazla özgür ruhlu olurlarmos aile ile yasamayı tercıh etmezler ıs falan :KK70: ahaha ana ogul bılmıssınız bak :KK70:

Yaa Mete ismi ceyda erkek olsaydı biz düşünüyorduk cok guzel bence :KK70: ama yanlıs hatırlamıyorsam fazla özgür ruhlu olurlarmos aile ile yasamayı tercıh etmezler ıs falan :KK70: ahaha ana ogul bılmıssınız bak :KK70:
Ay hadi yaa koymayalım o zaman :KK70: aklına gelirse güzel erkek ismi yaz bana ben erkek hissediyodum ama hepte kız ismi bakmıştım kız olursa ada koycaktim arda ada uyumlu oluyodu :KK70:

Ay hadi yaa koymayalım o zaman :KK70: aklına gelirse güzel erkek ismi yaz bana ben erkek hissediyodum ama hepte kız ismi bakmıştım kız olursa ada koycaktim arda ada uyumlu oluyodu :KK70:
Bir oglum olursa adı mete ve efe olabilir :KK70: bal vazgecme sen mete den hemen arastır :KK70: arda da olabilirdi ama onu koymus sun zaten :KK70:

Yaaa ne hoş bir topik Eylül 2015 gelininden selamlar :KK52:
Zamanı gerçekten yakalaması zor aldı başını gidiyor :-)

X