2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Teşekkür ederim canım:)

Benim de içimden kız geçiyor canım iki kız bi oğlan güzel olur aslında inşallah bakalım :)

Kız olsa çocuk defterini kapatırım ben de artık ama canım sürekli zeytin istiyor oğlumda da bol bol zeytin yiyordum Neyse artık 1 aya öğreniriz cinsiyeti
Haha :) düşünsene kız bulana kadar doguruyormussun :) bende ceydya hamıleyken zeytın yıyordum sureklı oncesı pek aram yoktu sımdı ana kız sevıyoruz :)

Iyiyim canim sen nasilsin dun aofye yazıldim devam edip bitircem insallah

Ya 4.yude dusunuyosn yani helal olsun sana valla en iyisini yaptin

Düşünce var canım dört olsun beş olsun isterim ama artık usanmışım çok zor hani sezaryen olması 24 saat bulantı istifra hali ve iğneler.. kimi insan 4 aylık olana kadar hamile olduğumu farketmedim diyor ya deli oluyorum ya ben 9 ay nerdeyse yatarak geçiriyorum hamileliği .. biraz daha kolay olaydı normal Doğum olsaydı Allah ne verdiyse doğururdum herhalde çocuk bakmak bana zor gelmiyor ama 9 ay hamilelik canıma yetiyor

Her insan bir degil ki canim benim hamileliğimde kolaydi sukur bulantim felan olmadi ama sirtim cok ağrıyordu son aylar felaket bi ağrıydı

Kizlaaar nasilsiniz konuyu bi canlandirayim. Var mi hala gelen
Yaaa canımm nasıl sevindim yazdığını görünce çok özlemişim burda sizlerle konuşmayıı ara ara girip geçmiş yıllara kadar yazdıklarımızı okuyorum inan..nasılsın girebiliyo musun artık siteye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…