2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

evet canım buradan yazışmanın tadı ayrı oluyor, özlemişim.. canım kızı okuldan aldım yaa bi hastalık dönemi geçirdik geçen sene, o yüzden bir daha da göndermedim..

Verirsin insallau canim ben cok korkyrm kilo almaktan cunku iradeli degilim diyet felan cok zor yapamam yani
inşallah veririm canım hep rahatlıktan oldu, yoksa doğumdan sonra hepsi gitmişti, geçen sene yine verdim, kışa doğru geri aldım, çok hızlı kilo alıyorum.. evet irade önemli. ben önceden daha iradeliydim ama şimdilerde zorlanıyorum. ama fena gitmiyorum hani

Anladım canım Allah daha iyi etsin

I ilknurrr22 aslinda evet belli olmuyor fazla kilon canim
ya hep makyajini merak ediyordum cidden hep oyleymissin
yakisiyor devam et yapmaya o zaman

D duman19 seninde sanki kilolu oldugun belli degil canim yada kamera yaniltiyor :)
ah evet okula baslayinca daha cok hastalaniyorlar. Ayazda 1,5 aydir gitmiyor tam salgin zamani hic gonderesim yok dursun simdilik bakalim

seker000 hepimiz 1,2kilo versek sana olur :)
boyun uzunmu 55 normal aslinda ama bende 55 hedefim ama bu ara olacak gibi degil

MutluBulut_ hadi sende gel

meltemin nickini unuttum

Kilo konusunda moralinizi bozmaya geldim malum iki ufaklığın Peşinde koşmaktan iyice zayıfladım ben
Maşallah canım.. bende acaba ikinciyi yapıp öyle mi kilo vermeye başlasam dedim ama, bu halde hamile kalırsam zor doğururum, hamileliğim de çok iyi geçmeyebilir o yüzden başladık bakalım diyete :)

canım valla zaten kime söylesem inanmıyorlar... 65 falan zannediyorlar :) önümüzdeki ay tartılacağım bakalım ne kadar etkili,. gerçi baskül sanki biraz yanlış tarttı ama olsun ben kendimi kötüye alıştırdım.. şimdi baya vermişim falan değilim hiç olmazsa tartılınca:)
Canım gönderme bencede cidden bizimki çok etkilendi okuldan, çok pişmanım keşke hiç göndermeseymişim ama yaptık bir kere o hatayı... anaokuluna kadar gitmek yok Allahtan bir sorun falan çıkmazsa

Iradeli olanlara hayranim keske bendede olsa

Aa tabiki asla.makyaj benim herseyim geçenlerde bi hafta yapmadm herkes sasrdi yapmamama bosa yapiyosn ne geregi vsr diyolar ama.ben seviyorm makyaj yapmayi aksam cikarmasi zor.olsada

Ya sende gonderdn mi krese bende bu sene dusunuyorm ama kiyamiyorm bi taraftanda

Ya sende gonderdn mi krese bende bu sene dusunuyorm ama kiyamiyorm bi taraftanda
Canım evdesin demi bence gönderme daha çok küçükler.. anaokulundan bir sene önce gönderebilirsin yani 5 yaşında ben öyle yapcam. hatta o zamanda yarım gün göndercem. aklıma geldikçe kendime çok kızıyorum neden gönderdim diye.. kız istemiyordu ama bakıcı bulamayınca mecbur kalmıştım. şimdi çok şükür memnunum bakıcıdan o yüzden bi aksilik çıkmazsa devam böyle :)

Aynen canım yaa 2şer kilo verseniz bana tamamdır.. :) boyum 1.68 canım.. işte uzun süredir 47-48 kiloydum neyseki bu 1 aydır 50 oldum..benim ideal kilom 55 aslında ama işte biliyosun durumları.. iştahsızlık..

Rabbim hastalık vermesin inşallah kilo dert değil..

evet evet belli etmiyorsun ama insan kendinden anliyor bir sekilde hareket etmene engel oluyorlar. Normal kiloda olmak her konuda iyi.
Bendeki baskul her odada farkli tartiyo cidden anlamadim gitti

ya orda cok guzel ama bizim zorunlu gonderiliyor 3 yasinda.
Simdi anneler gunu geliyor 8 mart icin hazirlik yapacaklar o yuzden cagirip duruyorlar o olmasa hala gondermeye niyetim yok su salgin gecseydi en azindan

Aa tabiki asla.makyaj benim herseyim geçenlerde bi hafta yapmadm herkes sasrdi yapmamama bosa yapiyosn ne geregi vsr diyolar ama.ben seviyorm makyaj yapmayi aksam cikarmasi zor.olsada

alismis insanlar makyajli haline , cok garip geliyor oyle makyajsiz gorunce insan :)

canim bencede calismak istemiyorsan dursun evde.Sadece sosyallesmesi acisindan oyle arada oyun gruplarina gotursen yeter bence

1.68misin oo masaAllah
cidden zayiffissin o zaman.
evet istahsizlik malesef can cekmedende yiyemiyormussun cook iyi anladim

Ben biraz evde skliyo diye istyrm kışın yapacak bisey bulamiyorm cunku

Göndermem yaa düşünemiyorum aklim.cikiyo hadi ciksa ordan kimse farketmese.felan diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…