2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canim ozelden Instagram adini yazda senide ekleyim

Aynen canım işte herkes vermek zor diyor bence almak zor çünkü iştah olmayınca yiyemiyosun .. ben mesela yıllar önce yine almak isyediğim için gece yatmadan önce bebe bisküvili mama yapıp yiyodumama işe yaramıştı almıştım o dönem şimdi onu da yiyemiyorum

Göndermem yaa düşünemiyorum aklim.cikiyo hadi ciksa ordan kimse farketmese.felan diye

bendede var o kaybolursa korkusu ama mecburen gonderiyorsun iste. Ayazi tembihliyorum bol bol aklima gelen kotu seyler icin ama cocuk bu.
Rabbim korusun, iyi ogretmenlerle karsilastirsin.
Bizimkilerin hatalarini yakaladik, gicik oluyorum.
Madem cocuklarla ugrasmaktan biktin birak isi ya

oo evet varya canim cekti olsada yesem
olsun sagligini etkileyecek kadar dusuk kilon yoksa cok dert etme. Illa alirsin bir sekilde

duman91 evet bizde gidicez, siir,sarki vs soyleyecekler ama hic ogrenmek istemiyor.
ogrenmezsen beni cagirmazlar,uzulurum vs dersem anca soyluyor sonra yine yok
dili donmuyor tabi alisti turckeye :)

nehirnil111 duman91 ah spor.. cok iyi hissetiriyo insana ama aynen baslamasi yokmu
bi ara ne guzel yapiyodum ama biraktim.
dugunumuz var nasipse 2 ay sonra biraz kendimi sıksam fena olmaz. Aksam kina elbisemin icine zor girdim , nasil zayifmisim

Bu arada ayazi tuzlu odaya goturuyorum kizlar
Biliyosunuzdur belki tuz dolu bir oda, hem oynuyor hem havasini icine cekiyor
Bagisikligi icin,hasta olmamasi icin vs..
oksurugu 1 aydir gecmiyodu bi deneyelim dedik

her akşam 9,30-10 gibi başlıyorum 11 e kadar ama başlayana kadar eziyet ne ki işkenceler görüyorum resmen

Bende bir ara keyifle yapıyordum şimdi içimden gelmiyor kiloda aldım o yüzden yiyorumda

Zaten sabirli kisiler bu isi secmeli ama onune geleni kres ogretmeni yapiyolsr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…