2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canım evdesin demi bence gönderme daha çok küçükler.. anaokulundan bir sene önce gönderebilirsin yani 5 yaşında ben öyle yapcam. hatta o zamanda yarım gün göndercem. aklıma geldikçe kendime çok kızıyorum neden gönderdim diye.. kız istemiyordu ama bakıcı bulamayınca mecbur kalmıştım. şimdi çok şükür memnunum bakıcıdan o yüzden bi aksilik çıkmazsa devam böyle :)
Canim ozelden Instagram adini yazda senide ekleyim

evet evet belli etmiyorsun ama insan kendinden anliyor bir sekilde hareket etmene engel oluyorlar. Normal kiloda olmak her konuda iyi.
Bendeki baskul her odada farkli tartiyo cidden anlamadim gitti

ya orda cok guzel ama bizim zorunlu gonderiliyor 3 yasinda.
Simdi anneler gunu geliyor 8 mart icin hazirlik yapacaklar o yuzden cagirip duruyorlar o olmasa hala gondermeye niyetim yok su salgin gecseydi en azindan

alismis insanlar makyajli haline , cok garip geliyor oyle makyajsiz gorunce insan :)

canim bencede calismak istemiyorsan dursun evde.Sadece sosyallesmesi acisindan oyle arada oyun gruplarina gotursen yeter bence

1.68misin oo masaAllah
cidden zayiffissin o zaman.
evet istahsizlik malesef can cekmedende yiyemiyormussun cook iyi anladim
Aynen canım işte herkes vermek zor diyor bence almak zor çünkü iştah olmayınca yiyemiyosun .. ben mesela yıllar önce yine almak isyediğim için gece yatmadan önce bebe bisküvili mama yapıp yiyodum:KK70:ama işe yaramıştı almıştım o dönem şimdi onu da yiyemiyorum:kızgın:

evet evet belli etmiyorsun ama insan kendinden anliyor bir sekilde hareket etmene engel oluyorlar. Normal kiloda olmak her konuda iyi.
Bendeki baskul her odada farkli tartiyo cidden anlamadim gitti

ya orda cok guzel ama bizim zorunlu gonderiliyor 3 yasinda.
Simdi anneler gunu geliyor 8 mart icin hazirlik yapacaklar o yuzden cagirip duruyorlar o olmasa hala gondermeye niyetim yok su salgin gecseydi en azindan

orası kötüymüş canım yaa 3 yaş çok küçük cidden.. özellikle kış ayları daha tehlikeli oluyor kalabalık yerler.. inşallah geçer canım.. 8 martta ne yapacakmışlar etkinlik falan mı?

Göndermem yaa düşünemiyorum aklim.cikiyo hadi ciksa ordan kimse farketmese.felan diye

bendede var o kaybolursa korkusu ama mecburen gonderiyorsun iste. Ayazi tembihliyorum bol bol aklima gelen kotu seyler icin ama cocuk bu.
Rabbim korusun, iyi ogretmenlerle karsilastirsin.
Bizimkilerin hatalarini yakaladik, gicik oluyorum.
Madem cocuklarla ugrasmaktan biktin birak isi ya

Aynen canım işte herkes vermek zor diyor bence almak zor çünkü iştah olmayınca yiyemiyosun .. ben mesela yıllar önce yine almak isyediğim için gece yatmadan önce bebe bisküvili mama yapıp yiyodum:KK70:ama işe yaramıştı almıştım o dönem şimdi onu da yiyemiyorum:kızgın:

oo evet varya canim cekti olsada yesem :KK53:
olsun sagligini etkileyecek kadar dusuk kilon yoksa cok dert etme. Illa alirsin bir sekilde

duman91 duman91 evet bizde gidicez, siir,sarki vs soyleyecekler ama hic ogrenmek istemiyor.
ogrenmezsen beni cagirmazlar,uzulurum vs dersem anca soyluyor sonra yine yok
dili donmuyor tabi alisti turckeye :)

nehirnil111 nehirnil111 duman91 duman91 ah spor.. cok iyi hissetiriyo insana ama aynen baslamasi yokmu
bi ara ne guzel yapiyodum ama biraktim.
dugunumuz var nasipse 2 ay sonra biraz kendimi sıksam fena olmaz. Aksam kina elbisemin icine zor girdim , nasil zayifmisim :KK51:

Bu arada ayazi tuzlu odaya goturuyorum kizlar
Biliyosunuzdur belki tuz dolu bir oda, hem oynuyor hem havasini icine cekiyor
Bagisikligi icin,hasta olmamasi icin vs..
oksurugu 1 aydir gecmiyodu bi deneyelim dedik

her akşam 9,30-10 gibi başlıyorum 11 e kadar ama başlayana kadar eziyet ne ki işkenceler görüyorum resmen :KK70:

bendede var o kaybolursa korkusu ama mecburen gonderiyorsun iste. Ayazi tembihliyorum bol bol aklima gelen kotu seyler icin ama cocuk bu.

olsun sagligini etkileyecek kadar dusuk kilon yoksa cok dert etme. Illa alirsin bir sekilde

duman91 duman91 evet bizde gidicez, siir,sarki vs soyleyecekler ama hic ogrenmek istemiyor.

nehirnil111 nehirnil111 duman91 duman91 ah spor.. cok iyi hissetiriyo insana ama aynen baslamasi yokmu
dugunumuz var nasipse 2 ay sonra biraz kendimi sıksam fena olmaz. Aksam kina elbisemin icine zor girdim , nasil zayifmisim :KK51:

Bende bir ara keyifle yapıyordum şimdi içimden gelmiyor kiloda aldım o yüzden yiyorumda :KK51:

Zaten sabirli kisiler bu isi secmeli ama onune geleni kres ogretmeni yapiyolsr

X